Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
24. apr 2009

Leni a ty si nepamatas ze som neobhajila diplomku?? 😀 😀 njn. Treti a posledny pokus na statnice, potom sa na to vy.....
Tak som prave zistila, ze susedia oproti maju Ameliu 😵 Som ani nevedela ze zas cakaju babo 😅 Ale ako by to aj clovek mohol zistit ked som susedu nestretla pol roka 😉

halienka
24. apr 2009

Bay, no sklerotička, fakticky si nepamätám 😀 Ono je to asi naprd, robiť popri robote školu. To ťa obdivujem normálne.
Sonička ahoj, to vieš zo začiatku tie babulky veľmi rýchlo rastú 😵 zachvílku ju budeš naháňať po byte 😀 Kdesi jedna baba písala, že sa jej muž 3 týždne po narodení dieťaťa opýtal, že dokedy bude tá starostlivosť taká náročná (chudák asi bol z toho už unavený 😀 ) - a to pritom vraj to maličké zatiaľ len spinká a papá 😀 A ona mu povedala, že ešte nasledujúcich 20 rokov a že to bude ešte horšie ako teraz 😀 😀 😀 som sa na tom dobre zasmiala 😀

sonicka07
24. apr 2009

leni 😀
no,mne sa to nezda az take narocne,lebo sme na to dvaja. manzel robi len 4 hod denne,takze mi dost pomaha. kludne by sme zvladli aj viac deti. haha

halienka
24. apr 2009

Soni, to vieš, sú rôzny chlapi, niektorí to zvládnu ľavou zadnou, a iní keď majú maličké postrážiť 2 hodinky tak sú vyčerpaní akoby kopali studňu 😀 neviem prečo to tak je. Dúfam, že môj to zvládne 😀

weja
24. apr 2009

ahojteee 🙂 "dovolenkarka" sa hlasi... 😀 naschval som to napisala v uvodzovkach, lebo zatial som si teda vooobec nestihla oddychnut... na figu je aj to, ze musim byt kazdy druhy den v robote, to cloveku ani nedojde, ze nejake volno ma... 😖
a dnes som bola rano na koznom (zase som musela vstavat zavcasu 😠 ) a potom este vybavovacky po uradoch a bankach... 😝 a hlupana som si nekupila ziadnu vodu na pitie, takze teraz mi uz pekne tresti v hlave 😖 a este chcem doma poupratovat, takze pekne poobedie predo mnou... 😅 🙄

bay
autor
24. apr 2009

Tak a ja som nasuchu 😠 😠 😠 Nam tecie hrdzava voda a kedze MK sa rozhodol ze ideme pit vodu z vodovodu a sirupy, tak nemame minerlku a ja tu schnem 😀 njn. Budem sa musiet zapriet a otvorit dzus 😀 😀
Ja si myslim ze Mk nebude mat s decom problem, ten dokaze spat pri akomkolvek vrieskani 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
24. apr 2009

Weji, no ty si si teda toho naplánovala 😀 veď to nepreháňaj, nemusíš všetko stihnúť za jeden deň 😉 robota a úrady nikdy nezmiznú 😀
Bay, no pri tých vašich problémoch s vodou to je dobré riziko zostať doma bez tekutín 😀 pekne teraz pošli Mk nech frčí do obchodu, keď vymýšla 😀 😀 Tak tvoj muž bude tuším dokonalý pomocník keď sa Miško narodí 😀 😀

m311293
24. apr 2009

ahoj holky, jen na rychlo , za chvíli odjíždím na slovensko, tak vám přeji hezký víkend.
p.s. marťa se dostala na gympl

Leni tady je ten pokojíček
http://www.fimamobel.sk/?a=familygallery&family...

bay
autor
24. apr 2009

Elis, gratulujeme!!!!!!
Leni, uz som mu volala 😉

halienka
24. apr 2009

Eliška, to je super správa 😵 Takže pre Martinku je to už asi jasné 😉 Izbička je veľmi pekná 😉
Bay, správne, nech žehlí čo pohnojil 😀 😀 a ešte si mu mala na nákupný lístok pripísať ďalších zo 20 položiek, nech to stojí zato 😀

bay
autor
24. apr 2009

Ale to by som musela vediet co chcem, aby som mu vedela dat 20 polozkovy zoznam 😀 😀 😀 😀

weja
24. apr 2009

Leni, zobrala som si tvoje slova k srdcu a na upratovanie som sa vykaslala 😀 vsak mam volno aj v pondelok, tak si nejdem kazit vikend 😀 a zajtra by sme chceli ist do Polska - chystame sa trosku vynovit a prerobit obyvacku a tam su vsetky stavebne a podobne veci lacnejsie... 🙂

Bay, nabuduce si to tvoj drahy lepsie rozmysli, kym o niecom takom rozhodne 😀

Elis, Martinke gratulujeeem... 😵 a ta izba je super 😵 velmi sa mi paci... 🙂 a pre ktore tvoje ditko to je? akosi som to nepostrehla... 😅

skybaby
25. apr 2009

dobre ranko, tak ja dnes prva 🙂 mam take zachvaty kasla ze ani spat nemozem 😠 no ale boli sme vcera za segrou a drobcek sa nam odusu vrtel a kyval, tak som spokojna 🙂
eliska gratulujem martinke 😉
wejka veru lenka ma pravdu s tym upratovanim a pracovanim to netreba prehanat 😀
babulky krasny vikend vam zelam 🙂

bay
autor
25. apr 2009

Tak ja som sa v noci zobudila a taka bolest hrdla 😠 😠 Ani prehltat som nemohôa. Tak som nahodila satku na krk, na paplon deku, pod paplon Bay, skoro som sa uvarila ale uz je to lepsie. Este vykloktam slanou vodou zalezem na cely den s cajom pod paplon a nech sa MK stara!!!!

weja
25. apr 2009

ahojte choroby 😉
len sa pekne liecte tehulky, spravny pristup - treba zaliezt na cely vikend pod paplon a relax 😎 len to pocasie asi laka viac vonku, co? 😉
pekny vikend... 🙂

halienka
25. apr 2009

Ahojte babky, no vy naše maródky, Bay, kde si to chytila? Obliekaš sa poriadne? ja viem že keď je slnko tak je teplo, ale zas keď podvečer zájde, tak sa dosť rýchlo schladí. Ja teda obdivujem aj ráno keď idem do roboty, niektorý už v krátkych gaťoch a ja sa trasiem aj v rifloch 😀
Sky, super, že maličké tak šantí, vidíš, je mu u teba v brušku dobre 😉 🙂 Len ten kašel asi nič moc 😒 no ale hádam aj ten prejde, keď sa hrdlo dolieči.
Weji, to som rada, že si si niečo s upratovania nechala aj na pondelok, veď by si sa inak nudila 😀 😀
Ja som dnes poumývala všetky hajzle, umývadlá a vaňu, zrkadlá a iné somariny a mám dosť. Doobeda varenie a som normálne odrovnaná. Tak teraz ešte uvažujem nad tým, že si urobím píling a hodím masku na tvár, lebo som taká vyrážkatá že hrúza. Možno to pomôže. 😝 😀
Tak vám všetkým tiež prajem krásny víkendík, užite si pohodu a slniečko, aj keď spoza okien, aj tak má človek lepšiu náladu, ako keby pršalo. 😉 😵

bay
autor
25. apr 2009

Leni, ja rano chodim do prace vo svetri a bunde 😀 😀 😀
No chytila som to v praci, v utorok dosla kolegyna "po chorobe" este kaslala a brala ATB 😠 😠 😠 😠 Stvrtok som sa uz zle citila, v piatok som sice ostala doma, ale zjavne to uz nesthlo pomoct 😔 😠 😠 😠

bay
autor
26. apr 2009

Tak ja som to vcera prehnala... a zas som sa prezrala. A to tak ze som skoro vyobjimala misu 😅 njn. Mala som chut na vtacie mlieko ale akosi mi nevyslo (usypalo sami vela zlateho klasu) a bol z toho vtaci puding 😀 😀 😀 Mnamka, len trosku tazsia nez som cakala 😎 chichichiiiii
Dnes mi je uz o cosi lepsie co sa hrdla tyka. Uz len poriesit dutiny a bude dobre 😵

halienka
26. apr 2009

Ahojte babky, no vidím, že využívate víkend ako sa patrí, nikto okrem nás skalných ku PC ani nepáchne 😀 😀 Bay, ja som to tiež včera večer mala podobné ako ty, urobila som si krupicovú kašu, ale podarilo sa mi akúsi moc hustú, doslova betonárku, no 2 hodiny som mala čo robiť aby som to rozdýchala, ešte aj keď som šla spať, tak mi bolo ťažko a snívali sa mi samé horory. 😝 Ale aspoń mi to vydržalo v žalúdku až do rána a nemusela som v noci jesť. Joj to sa mi dobre spinkalo 😵 Som rada, že ti už to hrdlo prechádza, snáď to nebude nič silné. Mne včera MM kúpil moje milované jahôdky, tak som si ich akurát nakrájala, šupla k nim ruskú zmrzlinu a idem sa do toho pustiť 😵 dúfam, že to nedopadne zle. Inak dnes som ešte nič poriadneho neurobila, ale chystám sa ísť aspoń osprchovať 😀 a potom snáď aspoń čosi požehlím 😝 😀

bay
autor
26. apr 2009

Tak ja som dnes akurat spala 😀 😀 😀 Doob mi doslo straaaaaaaasne zle od zaludku 😝 Ale citronada, suchy chlebik a spanok to spravili 😉 Na obed sme mali dukatove buchticky 😀 😀 a potom zalahnut a spat, ale mne sa vooooooobec nedalo, Miskovi sa uz nechcelo 😉 Tak som aspon vypustila stenata a vyvesila pradlo.
Jaaaaaaaj jahodky by som si aj ja dala. Leni, ja uz mam dnesnu ocistu za sebou 😀 😀
A ja v ramci obiehania Dr. asi budem musiet navstivit aj alergolocku ☹ ☹ Sa mi vyhadzuje brucho 😒 A vobec sa nechytam ze z coho. V piatok vecer sa mi vyhodilo a teraz 😔 A podotykam, ze iba brucho!!! Nikde inde nic 😢 😢

skybaby
26. apr 2009

ahojte bay veru liec sa a oddychuj 😉 ja uz som vysadila ten bioparox a chystam sa zajtra do robotky, este mam sice brutalny kasel ale kazdym dnom sa to zlepsuje, dnes som okrem obedu este nevysla z postele 😀
ale ste mi tu narobili chutky a na veceru asi bude vanilkovy puding a jahodovym kompotom 🙂
leni nad tou pletovou maskou aj ja rozmyslam uz asi dva tyzdne, tak sa to mozno dnes podari, ma motivujes 😀
bay ja som raz bolo vyhadzana tiez iba na bruchu z nejakych liekov proti bolesti zubov potom ako mi trhali osmicky
ja som sa vcera ani nie ze prejedla ale asi nejako blbo nakombinovala vsetko to jedlo a tiez mi veru bolo poriadne zle, no ale ved sama si za to mozem 😀

bay
autor
26. apr 2009

Ja vzdy ked sa prejem, tak nadavam MK ze preco ma nechal 😀 😀 😀 takze ja si za to nemozem 😀

skybaby
26. apr 2009

ja niekedy ked ideme na nejaku akciu tak ho upozornim ze ma na mna davat pozor a niekedy to potom pred cudzimi ludmi vyzera dost divne ked mi s vaznou tvarou zakazuje jest 😀 ale ty to mas dobre vymyslene 😉

bay
autor
26. apr 2009

Jani to poznam, mne Mk nie len ze zakazuje jedlo/pitie ale aj sahat na macky a v poho medzi ludmi mi taha prec 😀 😀 Ako nejake neposlusne deco 😅 😀 😀 😀

halienka
26. apr 2009

No babky, ja sa teda nikdy neprejem, do mňa vôjde teraz v podstate dosť málo, lebo príde akási klapka a už ďalej nemôžem, lebo inak by to šlo všetko von. A práve preto som každú chvílu hladná, ale vôbec sa mi nedá najesť viac aby som mala dlhšie pokoj. Mne je najviac zle práve vtedy, keď už prehladnem a nenajem sa včas a potom mi stačí pár hryzov a už ma aj napína, mám čo robiť aby som to predýchala. 😝
Bay, to je čudné s tým vyhodeným bruchom, nejedla si v posledných dňoch niečo čo predtým nie? Totiž to môže byť aj na neajkú potravinu.
Babky, neviete ako je to stými mesiacmi, tuším tu ktosi mal aj napísané, ako sa to počíta, od ktorého týždňa je ktorý mesiac. Ja som mala aj minule v tom hokej. Ani teraz si neviem určiť či som ešte v druhom alebo už začínam tretí? 😕 😅 😀

skybaby
26. apr 2009

bay ja som od manzela dostala vcera vynadane lebo sme boli u nasich a ja som sa nechala poolizovat od nasho psa a do 10 minut sa potom tam kde ma olizal vyhadzem a po hodinke to potom same zmizne ... ten ked ma vcera videl vyhadzene cele ruky a trochu aj na tvari, normalne som sa bala ze ma zbije ... presne akohovoris ako male decko, musela som sa ist umyt a hladat fenistil 😀 ale aj tak ho lubim 😵
leni neboj zachvilu nevolnosti prejdu a budes sa napchavat aj ty a vzdychat tu spolu s nami 😀 a 10-13 tt je treti mesiac 😉 som to teraz rychlo nalistovala v knizke 🙂
ja som si v tomto tehu dokupila knizku tehotenstvo den po dni, taky maly format trochu info a fotiek ale mam tam zalozku a vidim ako mi to pribuda 🙂

bay
autor
26. apr 2009

Jani, to asi ako ja ked sa hram u svokry s kocurom 😀 😀 😀 ale to mozem iba v zime. V lete mi staci prist do toho bytu a uz kycham a prskam 😅 😀 A tiez sa vzdy bojim ze dostanem po zadku 😅 😀
Leni, no ja mam vacsinou problem ze sa prezieram. U mna ta zaklapka nejak nefunguje 😅 😔 😎

weja
26. apr 2009

cafte tehulky 😉
aj ja sa pridavam do klubu zien, ku ktorym sa manzelia spravaju ako k neposlusnym detom... 🙂 moje obmedzenia sa vztahuju najcastejsie na chytanie cudzej zveri + pobyt na slnku 😀 to ma vzdy po nejakej dobe kontroluje ako nesvojpravnu, ci sa natieram a taha ma do tiena 😅 a momentalne na mna vykrikuje, nech mu idem robit spolocnost pri telke - to je zasa on ako male deco - neznasa samotu 😅 takze sme si kvit... 😀
tak pekny vecer vsetkym, ja mam zajtra este volnooooo.... 😵 😀

m311293
26. apr 2009

Ahoj holky, už jsme doma. Výlet byl fajn, v sobotu jsme byli v Bratislavě, jezdili tam historické tramvaje, ale blo hrozně narváno, ani k MacDonaldu jsem se nedostali, tak jsme zajeli na Senecké jazerá, dali sy rybu a vycapili se u vody na deku.

Dnes jsem naložila nábytek, něco do kufru, něco na střechu, a průměrnou rychlostí 70km/hod, jsem se vydala na cestu. Normálně to ujedu za za 1:30 hod. dnes za 3 hodiny. Furt jsme kontrolovala jestli nákladje dostatečně přivázaný.

Weji, moje děti mají jeden pokojíček, takže každý dostal takovou velkou polici na zeď a jednu skříňku na knihy.
teď jsem si uvědomala můj plín na příští týden, večer.
pondělí - masáž siatshu
úterý - hrajeme ve znojemském divadle
středa - zkouška
čtvrtek - dělám čarodejnici v Dobšicích na pálení čarodějnic
pátek- padnu mrtvá do postele

bay
autor
26. apr 2009

Elis, len nech ta vo stvrtok neupalia!!! Nezabudni si metlu aby si im uletela 😉
Weji a co idete pozerat??? 😅 Ved tam nic nedavaju 😠