Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

m311293
20. dec 2008

No Leni, ty si šikulka. Ale vždyť nikdo nechce aby si to měla dokonalé. To je přece jasné že nemůžeš stihnout všechno.chodíš do práce od rána do večera, a k tomu vše ostatní.

Já měla jet na divadlo, ale nakonecse nasáčkovali do třech, tak jsem zůstala doma. Tak to bylo vcelku neplánované odpoledne. Tak jsem vyžehlila, aktualizovala naše webovky a s Tomíkem jsme malovali na sklo. večer až malej usne tak chci pobalit dárky. Jo a ještě jsem skoukla film Bobule, nic náročného, taková oddechovka.
Ještě jsem si půjčila další dva filmy, jeden na večer a jeden na ráno. teď koukám na Stardance. Nic náročného na večer. Zítra budu dělat ražniči a brkaši.

Každá probrouzdáme nějaké stránky a něco vybereme.

adajar
20. dec 2008

Ahojky bay jak se mas?? O tobe jsem dlouho neslysela nic

bay
autor
20. dec 2008

Elis, no neviem ci by som ta spoznala, keby si nenapisala ktora si 😅

bay
autor
20. dec 2008

Ahojky Adajar 😵 Ako sa mas?
U mna je to fajn. Ale desim sa dalsieho prveho usg 😅 ale to je este daleko... 😎

danka24
20. dec 2008

ahoooj takze nova temicka tak vam prajem vsetkym tehulkam a snazilkam veeela zdravia a svoje zdrave babatka aby ste mali cim skor v naruci 🙂

bay
autor
20. dec 2008

Dani, neyabudni dnes na liker, teda dufam ze uz si mala!!! 😎

danka24
20. dec 2008

este nie ale dam si pivo 😀 sama liker asi nie.. a mne aj tak alkohol nedviha BT 😅

evitkamalicka
20. dec 2008

ahojte...tak ma dnes ocino predcasne doviezol domov, choroba neustupuje, uz 6 dni sa trapim jak svina, v noci nespim tak som bola na pohotovosti a ustvala som si zapal priedusiek, muzik spi s malym v spalni a ja v detskej pri PC 😅

bay
autor
20. dec 2008

Evitka ☹ ☹ Dufam ze ti aspon dali poriadne lieky co konecne zaberu!!

bay
autor
20. dec 2008

Dani, ved ten alkohol nepijes aby si dvihal nou BT ale treba opyt vajicko aby v alkoholickom osiali vyrazilo na cestu 😉

evitkamalicka
20. dec 2008

bay no ja dufam ze budem rychlo fit, lebo uz som total vycerpana

bay
autor
20. dec 2008

To ti verim ☹ a mas aj teploty??

danka24
20. dec 2008

evit chudinka vyliec sa poriadne ten zapal priedusiek je nebezpecny 😉

evitkamalicka
20. dec 2008

bay ano mam, keby som nemala este by sa to ako tak dalo

bay
autor
20. dec 2008

☹ 😔 😔
Tak sa poriadne zababus do periniek a vyspinkaj sa do zdrava 😵

bay
autor
20. dec 2008

Mne uz zajtra pride MK 😀 😀
Inak, chudak jak je na tej lyzovacke, tak ma ranne nevolnosti, no nie je zlaty ako mi pomaha??? 😀 😀 😀

adajar
20. dec 2008

bay no ja se toho nedesim pro me to prijde daleko. Ja se porad snazim no.

adajar
20. dec 2008

bay a snazite se??

bay
autor
21. dec 2008

Dobre ranko!
Tak moje spanie dnes zas nic moc... Od jednej som sa prevalovala v posteli a kazdu chvilu som bola hore ☹

m311293
21. dec 2008

Ahojky,
evi, to mně mrzí, ale máš aspn ATB?

bay z toho si nic nedělej, já takhle spávám roky, nebo se vzbudím o půl 5 a už neusnu. Když jsem se noci budila brala jsem na spaní diazepam, nebylo to pravidelně, ale zaručeně to pomohlo. Vím že prášky nemůžeš, ale nezkusila nějaký čaj?

bay
autor
21. dec 2008

Tak sme naspat z vychadzky.... Som sa naobliekala ako by som sla na severny pol.... a potom mi bolo teplo 😅 no urcite lepsie nez mrznut 😀 😀

halienka
21. dec 2008

Ahojte babky 🙂 že Nová Nádej 3 😅 😀 Dobré sme 😀 😎 zachvílu dobehneme aj grafomaniačky 😀
Bay, ja si dávam na dobré spanie večer čajík z medovky lekárskej. Ale nemám zistené, či sa môže v tehu. No to je taký uvolňujúci, ukľudňujúci, dokonca aj proti kŕčom vraj. Tak myslím, že by nemal uškodiť.
Evitka, tak to je des, teraz chytiť zápal priedušiek, ja som mala v marci, aj to asi po desiatich rokoch a teda ťa obdivujem, že si schopná ešte sa starať o malého, ja som bola totál k.o. 😝 Moc to nenaťahuj a radšej tie ATB, aby to neprešlo nebodaj na pľúca. Teploty týždeň, to je akoby si týždeň behala maratón, z toho musíš byť riadne vyčerpaná.
A čo robkáte dneska? Ja pokračujem v upratovaní, ďalšia práčka sa perie a poobede idem na ten karamelový zákusok na oplátke, včera som sa naň už vyflákla 😝

bay
autor
21. dec 2008

Tak a mam na pecene. Mozu prist uz aj Vianoce 😀 😀 Uz len zufalo cakam kym sa dovari obed... Zemiaciky a vajicko a budem mat spenatik. Mnamky.
Ale mam toho dnes este vela ☹ Musim prezliect perinky... Kedze v nepritomnosti Mk mi robili spolocnost v postei holcicky... Zbalit darceky kym tu nie je MK a to uz aj pomaly bude snad doma 😵
Leni, pokial by som si ja dala akykolvek caj pred spanim, tak toho moc nenaspim a budem v noci behat na WCko 😅 ale rada sa ceni 😵 😀

sonicka07
21. dec 2008

nova nadej 3! dufam,ze donesie babetka nam vsetkym. tak vela zdaru.
ja dnes oddychujem. sme si napoziciavali filmy, boli sme nakupit potraviny v slovenskom obchode na vianoce,takze sa tesim na slovenske vianoce-kapustnica,ryba,vianoc.oblatky,dokonca aj salonky som vcera kupila. vsetko je to samozrejme riadne predrazene,ale vianoce su len raz za rok,tak nas to netrapi. dnes sme mali na ranajky pravu madarsku klobasu. to bola mnamka.
evitka,rychlo sa vyliec,ved takto sa nemozes starat este aj o maleho. ktovie,ci elenka sa uz citi lepsie.
tak peknu nedelu prajem.

bay
autor
21. dec 2008

Tak som mrtva.... 😔 A to som na dnes este neskoncila.... Sa uz pomaly aj tesim na zajtra do prace 😀 😀 😀 Este ze je to len jeden den v buducom tyzdni 😉

m311293
21. dec 2008

No servus babenky moje- já dnes slepovala cukroví a zdobila, bléé jsem naslazená. dorazila jsem se hrachovou kaší, tak teď čekám co na to žlučník.
Mm jsem poslala s dětmi do obchodu a dobalila dárečky. A teď odfukujem a půjdu se trochu našlechtit, úmyt vlasy, maska a tak.

bay
autor
22. dec 2008

Dobre ranko. Ak sa tomu da tak povedat. Tak ja uz sedim v praci. A spiiiiiiiiiiiiim 😔
Vcera sme boli vecer u sesterky, ta jej mala (tristvrte roka) je taka zlata. Nahanala psov plazenim, lihala si na ne, operovala im packy a nepacilo sa jej ze su take chlpate. Oni ju za to poriadne poumyvali 😀 😀 Ale odchadzali sme odtial o polnoci a nikto okrem mna dnes nesiel do prace 😠 sa im potom zuruje 😠 😠

weja
22. dec 2008

dobre ranko 🙂
cely vikend sme mali nejaky rozbehany a teraz zrazu nazriem a uz nova tema 😵 tak dufam, ze sa tu vsetky dockame tych stastnych koncov 🙂
ja som tiez dnes rano nejaka zaspata 🙄 cim kratsi tyzden ma caka, tym tazsie sa mi akosi vzdy vstava 😅

bay
autor
22. dec 2008

Weji, mna caka tento tyzden len jeden den, ale mam pocit ze je to este horsie ako by bolo 5 pracovnych dni. a nzvyse po tej PNke 😝

sisipetka
22. dec 2008

Dobre ranko kocky, takze uz sme v 3 😉 - to je moje stastne cislo, tak dufam, ze nam to uz teraz vsetkym vyjde 😵
Citam, ze ste tu same sikulky, ja nemam este ani napecene, ani upratane a to si hovorim gazdina 😅 😀
Nevadi, zajtra mam home office a na plane okrem zapnuteho PC mam tieto cinnosti: varenie, pecenie, upratovanie, balenie, postavenie - ake podstatne meno si k tomu date, necham na vas 😀 😀 😀
Bay u nas ovulka nebola a si chuda ani do konca roka nepride. Podla mna sa zlahka tolkeho stresu co som posledne dni mala, ze ma nechcela aj ona vyplasit 😕 Aspon sa pekne krasne rozlucim so zlym rokom riadnym anovulakom 😠