Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
22. dec 2008

Peti a si aj pila tento mesiac Femigard?
Som pozerala ze ti tie teplotky zas klesli ☹ Sledujem ta kazde rano 😀 😀

weja
22. dec 2008

to zajtra uz budem sama v robote??? 😕 ☹
uz som mala napisany prispevok, ale prisla do toho sefka a myslela som, ze som si ho skopcila, kym som kona vypla, ale zistila som, ze nie... 😅 🙄 😠 a uz ani neviem, co som pisala... 😒
Peti - teba toho tiez este dost caka... ja tiez musim dnes-zajtra este upratat a postavit stromec, nech uz Vianoce mozu zacat... 😵 v sobotu som este piekla dalsie medovniky, lebo MM tu prvu varku uz stihol zlikvidovat 😅

bay
autor
22. dec 2008

Tak u nas dnes ma upratovat MK, ale kedze musi ist nakupovat darceky, bo este ziadny nema... tak asi nestiha a tvari sa ze zajtra budeme upraotvat spolu 😠 😠 No nech sniva!!! 😠 😠 Som miesto neho piekla. Upratovat odmietam!

sisipetka
22. dec 2008

Bay pijem femigard pravidelne, ale neviem co sa stalo. PRed tym ako som mala pekny hlienik, tak ma aj vajicka dost boleli a v jeden vecer som zacitila pri tutu mutu bolest a potom som troska spinila. Mam pocit, ze mi asi praskol skor folikul ako mal a vajicka neboli zrele. ALe ta teplota je stale nizsie a nizsie...Asi do konca roka zmrznem. A ani neviem, ze ked je anovulak, ci maju byt teploty rozhadzane, alebo celkom slusne ako u mna 😕 😅
Weji no mam toho dost, ale nejako ma to netrapi. Minuly rok som bola o takomto case v 37 tt a piekla som aj 3 druhy kolacov za den, tak teraz hadam zvladnem aspon tolko 😉 i ked tehulka nie som 😔 . Doliehaju na mna take smutne chvilky, bo ked sa nam to stalo, tak som si myslela, ze aspon do konca roka budem tehu...ale vyzera to tak, ze ani ovulka sa u nas tento mesiac nechysta 😔 Co uz idem dalej a necham este 2 mesiace na prirodu a potom asi zacnem riesit cez doktora, nech to urychli.

weja
22. dec 2008

mne volala pred chvilou kamoska, ma u mna odlozeny darcek, aby jej ho doma nevykutrali a chce si pon prist vecer... ale ako ju poznam, ostane min. 2 hod., kym sa vykecame 😀 tak neviem-neviem, ako budem stihat to upratovanie 😝

Peti - ja mam v tomto obdobi tiez hocikedy splin 😔 je mi smutno a stale myslim na to, ze uz sme mohli mat doma 8 mesacne babo alebo som mohla byt teraz uz v nejakom 33tt a bohuzial vsetko je inak ☹ ale s tym uz nic nespravime... berme to tak, ze si musime uzit teraz poriadne tieto Vianoce, lebo budu posledne, ktore stravime s nasimi polovickami vo dvojici... 😉

sisipetka
22. dec 2008

Weji, tak si to s kamoskou uzi.
Ja idem dnes skor z prace, mame s kamoskami stretko (vsetko s malymi detickami + tehulky uz po druhe), tak sa vykecame a vecer este letim na stretko s kamoskou netehulkou.....takze zabava na cely den 🙂
A ten splin, to je fakt svina - ja si aj poviem, ze bude dobre, ze to vsetko zvladneme, ale potom pride drobna chvilka, co mi to pripomenie a som opat na zaciatku pohladu na lepsi zivot.
Ale nejako to zvladneme, silvester otocim tu hnusnu zlu mincu roku 2008 a vyberiem s penazenky euro 😉 a hadam prinesie viac stasticka pre vsetky buduce maminky i tehulky 😵
A chystame sa v januari na ples - takze musim schudnut a kupit si nejake pekne saty - ja chcem byt prinzecnaaaaaaaaaaa 😵

sisipetka
22. dec 2008

Babulky moje zlate,
neviem ako budem stihat este do Vianoc napisat, tak aby som nezabudla, tak vam prajem co najprijemnejsie stravene vianocne sviatky, i ked pre mnohe z nas s malou smutnou dusickou na srdiecku. Ale nase anjeliky by nikdy nechceli, aby maminky boli smutnucke, tak vam prostrednictvom toho nasho anjelika posielam zimnym vetrikom malinky usmev na perach 😵 od vsetkych anjelikov v nebicku 😔

A kedze casu malo, tak som nieco vtipne obkukala a doplnila, aby sme sa i troska zasmiali 😉
http://www.vianocnyhit.sk/viewxmas.php?id=bba26...

bay
autor
22. dec 2008

Tak uz som po obede 😝 Mnamky. Jeden darcek dokupeny. V knihkupectve neskutocna rada ☹ tak som to vzdala...
Peti, pozriem doma, bojim sa to pustat v praci 😅

m311293
22. dec 2008

ahoj holky, už jsem doma, ale jen něco pojím jdu s dětmi do města, na punč, a vánoční náladu. Tak se objevím až večer

bay
autor
22. dec 2008

Aj ja chcem ist na ples!!! 😵 Snazim sa MK ukecat uz niekolko rokov. Vzdy nakoniec slubi, ale nic z toho 😢

bay
autor
22. dec 2008

Vsetky nakupujete darceky a vypekate, ze je tu dnes tak ticho? 😕

bay
autor
22. dec 2008

este 15 min a idem domov 🙄

danka24
22. dec 2008

len 15 minut

bay
autor
22. dec 2008

5 minut 😀

danka24
22. dec 2008

ja 2 hodiny ☹

halienka
22. dec 2008

Hojte bambulky, som sa dlho neozvala, bola som dnes zase na nákupoch, vytiahla ma kámoška do ZA, reku aspoň popozerám čo to, no a čo sa nestalo? Otrepala som strašné prachy 😕 😀 Ale kúpila som moje vysnívané záclony, mali posledných 5,5 metra, čo mi len tak tak vychádza presne na kuchyňu a obývačku 😝 no tak nezober to! 😀 No a inak som bola zdesená, čo sa to tam deje, ešte horšie ako v Považskej, ledva sme zaparkovali, obchody vykradnuté ako pred koncom sveta. Chceli sme ísť aj do potravín, rozhodovali sme sa či carrefur alebo tesco či hypernova, nakoniec sme na to kašlali a šli sme tu V PB do maličkého zastrčeného obchodíku a velmi dobre sme urobili, tovaru dosť a rady skoro žiadne, lebo všetci ľudia sú v hypermarketoch 😀
Včera som samu seba chválila, že aká som šikovná a celkom to stíham všetko až som sa asi prechválila zdrcla sa mi plnka - samozrejme mojou chybou. Tak dnes ju idem robiť odznova 😝 Tak si vás všetky zdravím, ešte na vás mrknem, prajem krásne predvianočné chvílky, či už v práci alebo mimo nej, nedajte si pokaziť peknú vianočnú náladu ničím 😉 😅 😵

sonicka07
22. dec 2008

petka,aj tebe krasne vianoce a bud.rok este krajsie, s babetkom v brusku alebo uz novonarodenym 😉
ja tu este do vianoc budem nakukovat. zajtra idem k lekarovi na "vianoc.kontrolu". dnes som sa uz tak nudila,ze som sa isla prejst do mesta,potrebovala som zajst na postu a este som isla pozriet do mojej roboty,ze ako to bezo mna zvladaju-no,velmi tazko 😀 naspet som sa s poslednych sil dokotulala. haha za odmenu z dobre vykonanej prechadzky som si kupila gastany,doma uvarila a vsetky zjedla. mnaaam
leni,urcite si nenechame naladu pokazit,to je jasne. ja sa uz velmi tesim na piatok,ked pojdeme k sestre. stedry den budem doma sama az do vecera,lebo manzel robi. tu v irsku sa stedry den nijak zvlastne neoslavuje,vacsina ludi robi. ako aj v amerike,vianoce sa tu zacinaju az 25.12. a vtedy si davaju aj darceky. inak som dnes mrkla do januaroviek a tam uz jedna akurat dnes rodila. jej manzel podaval spravy na koniku. takze aj u mna to moze prist hocikedy. uf

skybaby
22. dec 2008

ahojte kocky, zelam nam krasne vianoce, co najmenej smutku kvoli nasim anjelikom a lepsi rok 2009 🙂

m311293
22. dec 2008

Ahoj holky,
když jsem psala odpoledne že se ukážu večer, až tak doslova jsem to nemyslela. Měli jsme ještě domovní schůzi a pak jsem taky musela dodržet plán a vyčistit troubu.
leni nic si z toho nedělej, já taky opleskala hromadu peněz. tomík cgtěl barvy na sklo a že není žádná troškař tak hned 6 ks, potřebovala jsem struhadlo a tak namísto obyč za 38,- Kč jsem se rozšoupla a koupila si čtverhran od Tescomy za 189,- Kč. Vitamíny a kloubné preparát pro tchýni a tchána za 1000,- A hromada peněz fuč a nic není vidět.

Zítra jdu nakoupit ovoce, na poštu, do spořitelny, musím zabít a vykuchat kapra a taky upéct vánočku. Ale nebojte na vás si čas najdu a něco veselého napíšu.

Peti, děkuji za přání, móóóc mně potěšilo 😉

weja
23. dec 2008

dobre predvianocne ranko 🙂
dnes tu budem uz asi naozaj sama v praci, ze? ☹ ale dufam, ze o 13,00 budem moct vypadnut, este mam toho dost... upratala som sice vcera, ale dnes este urobime s maminou salat a upecieme medove rezy, potom musime ist este navstivit manzelovu starku a vecer dorazi kamoska, ktora mala prist uz vcera, ale to zas nestihala ona... 😝 a tiez chcem ist kupit nejake vitaminy pre stare mamy a tak...

a zajtra ide MM do roboty, ma sluzbu ☹ ale nastastie iba od 7,00-19,00... ja pojdem k nasim (teda k mamine a starkej), aj tak veceriame vzdy u nich, pokym sme len dvaja a oni su tiez len sami dve, tak je nam spolu veselsie 🙂

Lenka, Eliska - ja uz ani neratam, kolko sme minuli tieto Vianoce, ale tak co uz, ved aspon raz do roka si urobime radost 🙂

ak sa tu uz nedostanem, tak vam vsetkym zelam krasne sviatky, prijemne prezite s vasimi najblizsimi a vela vela veeeeela radosti, oddychu a pohody 😉
do Noveho roka vam este nic neprajem, lebo dovtedy sa tu urcite este "uvidime" 😉

bay
autor
23. dec 2008

Dobre ranko! Tak my sme mali vcera problem zohnat stromcek 😠 ale ulovili sme 😀 😀 A aj na veceru na trhoch sme boli, len skoda ze lialo ☹
A my sa dnes pridame k nakupnej horucke bo MK este nema darceky 😠 😠

lola19
23. dec 2008

Ahojte, tak aj ja zarezavam, sice len do nejakej 12.00. Som si zobrala vcera necakanu dovolenku, bolo mi v noci desne zle, tak som rano ani nevladala vstat, tak som si radsej zobrala dovcu.
Tak Vam prajem prekrasne Vianoce plne pohody a radosti 😵 a Novy rok 2009 nech je plodny na mile spravy, ako je narodenie babetiek a otehulkovanie dalsich snaziliek....

sisipetka
23. dec 2008

Krasny dnicek dievcata,

nech su tieto sviatky pre vas plne lasky, kludu a anjelskeho pohladenie. Nech moment, ked sa zastavi na chvilu cas a rozziari sa stromcek nadherny je ten najkrajsi v tychto dnoch. Je to moment, ked citis, ze vsetci Tvoji milovani su okolo Teba, ci na zemi alebo v nebi. Ale su, lubia Ta a vzdy budu. Nech tieto sviatky su dolezitym medznikom medzi smutkom za minulym a radostou pred buducim. Akakolvek chvilka, co Ti vzenie slzy do oci, nech je len chvilkou smutku a ostatne je radost. Radost, ze si bola a si stale milovana....a ze mozes tuto lasku odovzdavat dalej.
Mam vas rada dievcata 😵

m311293
23. dec 2008

Ahojky, mám všechno hotovo, vaření nechávám na zítra, vychutnávám si sváteční náladu u čaje

peti, no ale... úplně si mě dojala, i slzy se objevili. Je to zvláštní, známe se už rok, viděli jsme se jen jednou i to jen některé, ale víme o sobě takové věci, které bychom ani rodičům neřekli. našli jsme v sobě spřízněné duše, které bolí stejná věc. Přesto všechno zůstávame optimistkami a věříme v to dobré, víme že jednou ta smůla se nám přestane lepit na paty.

já vám taky přeji šťastné a klidné svátky ve společnosti těch které milujeme, užijte si každou sváteční chvilku v klidu a pohodě.

mery.maja
23. dec 2008

Ahojte kocky,

zajtra tu asi nebudem a vlastne ani neviem kedy cez sviatky sa sem dostanem tak Vam chcem zazelat prijemne prezite sviatky,krasne Vianoce a Stastny Novy rok.Tehulkam uspesne donosenie a narodenie zdravych deticiek,snazilkam hlavne vela zdravia aby bol rok 2009 pre vsetky plodny a naplneni skvelymi spravami a mamickam vela trpezlivosti pri detickach 😵 😵

Krasne Vianoce!!!

PS: a mohlo by nam aspon na zajtra trosku nasnezit 😀 😀 😀

sonicka07
23. dec 2008

babenky,krasne ste to vsetky napisali. hlavne petka,ty si hotovy basnik. tak aj ja vam zelam krasne vianoce a vsetko naj do noveho roku,kazdej aspon po jednom babetku 😉 verim,ze to tak bude.
ja som dnes bola na kontrole a vsetko vyzera byt ok,akurat mi nasiel nieco v moci, naznaky zapalu,tak mi nasadil ATB. bol tam druhy lekar,moj ma dovolenku,lebo sa mu narodilo tretie dieta. a tento az zhikol,ked videl moje nohy opuchnute,ale moc aj tlak je v poriadku. vraj to mozem mat aj z toho,ze spim na chrbate,krv poriadne necirkuluje. lenne ja na strane spat nemozem. uz to hadam nejak to moje telo vydrzi. takze na vianoce tehotna a s ATB-celkom dobra kombinacia. ale mne vlastne alkohol nechyba,nikdy som na to nejak nebola. radsej budem tehu.
babenky,majte sa krasne a dufam,ze po vianociach sa tu zas vsetky stretneme!!!!!!!

halienka
23. dec 2008

Bambulky moje zlaté, čo to tu vyčitujem, užaj prestante, šak tu revem ako divá pri tých vašich krásnych prianíčkach! 😅 Ja takmer nemám ani času, celý deň čosi robím a behám, konečne trochu som sa teraz zastavila, ale aj tak ešte pôjdem robiť tie jednoduché banánové jednohubky pre MM, až má dušu na mieste, bez nich by nemal vianoce 😀 šalát som už urobila, na zajtra mi zostáva už len uvariť kapustnicu a večer usmažiť kapra, no a samozrejme posledné upratanie a pekné prestretie vianočného stola. Tiež veru neviem, či sa sem zajtra dostanem, preto Vám všetkým prajem hlavne krásne pohodové vianoce, strávené v kruhu svojich najbližších, aby ste si hlavne konečne všetky poriadne oddýchli, vychutnali si všetky rozprávky v telke, potom si pochutnali na všetkých tých vianočných dobrotkách a hlavne sa zo svojimi najbližšími veľa zasmiali a dobre pobavili poprípade aj na tých istých darčekoch ako minulý rok 😀poprípade nájdených zabudnutých z minulého roku. Samozrejme že si isto spomenieme aj na svojich blízkych, ktorí už nie sú medzi nami, aj našich anjelikov, no ja myslím, že v tej krásnej chvíli na vianoce určite budú s nami a my to budeme cítiť. Ja vám chcem za seba poďakovať všetkým, že ma tu držíte stále nad vodou, že ste mi stále obrovskou oporou a že to so mnou vydržíte aj keď tu píšem niekedy tie svoje "slohové" práce, ktoré sa dokonca ani mne niekedy nechce po sebe čítať 😀 Som šťastná že vás mám bambulky moje a prajem tehulkám nech ešte v kľude odtehulkujú cez sviatky a pekne nám porodia až v januári, a nám netehulkám zas aby sa tohto roku konečne na nás obrátilo tiež to šťastíčko aby sme aj my znovu mohli nadávať na to ako nám je špatne a bolia nás prsia 😝 😀

halienka
23. dec 2008

A ešte nejaké prianíčka:
Zamiešaj vareškou svoje tajné priania,
pridaj pár orieškov očakávania
a zamiešaj znovu pre šťastie,
nech dobro a láska narastie!
Krásne Vianoce. 🙂

A trošku humoru:
Vinšujem vám to,
však vy viete čo,
aby ste sa dostali tam,
však vy viete kam,
aby ste sa radovali s tým,
však vy viete s kým,
aby ste mali mnoho toho,
však vy dobre viete čoho. 😀

elenamarek
23. dec 2008

ahoj bambenky 🙂 Prajem krasne Vianoce a vela darcekov a splnene vsetky priania,som rada,ze Vas mam 😀

m311293
24. dec 2008

přeji krásné dobré ráno

Tomášek nemohl už dospat, vzbudil mně a tak sedíme a koukáme na Animal planet.

Tak si dnešní den užijte a doufám že až skončí vánoční oslavy, tak se tady zase sejdeme