Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
2. mar 2010

Vitaj spat 😵 A preco by to ako baby nemali zvladnut??? 😒 😕

weja
2. mar 2010

Bay, no to neviem, ale chlapi 2 mojich kamošiek tvrdili, že baby nedokážu zorganizovať takúto akciu, lebo sú komplikovanejšie a vždy sa nájde min. jedna, ktorej do toho čosi vojde a už to proste na tom padá... 😠 ale všetko vyšlo, ako malo, ešte aj lepšie 😵

ninockaskv
2. mar 2010

weji ahoj, som rada, ze si mala super vylet.. praha je nadherne mesto 😀

ninockaskv
2. mar 2010

deticky su kraaaasne ..

bay
autor
2. mar 2010

njn. Chlapi si myslia ze vsetko vedia najlepsie, preto ich na vylety musi zbalit manzelka 😀 😀

sisipetka
2. mar 2010

ahojte kocky,
tak my sme po vcerajsej navsteve boli este 2 hodky na prechadzke, nech sa Chrisko konecne vyspi - u Kamilky bol fascinovany mnozstvom poharov, co vyhrali psici a nevedel cely den spat....no a vecer, ked som sa chystala na trenitg, tak pustil taky 30 minutovy plac, ze MM to vzdal a tak som opat utesovala ja a na trening meskala.

Ninka, na curlingu sa tocime, takze kazda robime vsetky discipliny od kefovacky po nahadzovacku kamenov 😀 A opat ma dnes boli cele telo.
Kami, chodime do Ruzinova.

Inac dnes som malemu dala tu vazelinu, vysuchala riadne uterakom po kupeli a zajtra to este riadne vykefujem - to uz mi ide fakt dobre 😀

Weji vitaj...zavidim tu Prahu - my najblizsie pojdeme na vylet za Sonickou do povazskej, ze baby 🙂

bay
autor
2. mar 2010

No tak ja som sa dnes slavnostne objednala k Dr. a utrpela som kulturny sok ako ten system tam pomenili 😅 😠
Peti, tak dufam, ze je Chrisko motivovany a nazbiera ti tiez take leske vecicky z kraso 😉 (alebo niecoho ineho).
Ja tiez mam v plane dat tu vazelinu, ale este sa mi nechceeeeeeeee 😀 😔
jj do Povazskej sa chystame 😵 (ale aby sa Lenka necitila dotknuta, tak moze byt pri nasej navsteve pritomna pri Sonicke 😀 😀 😀 🤐) len budeme musiet premysliet ako sa poskladame 😅 A to potom budete chodit v lete za nami do Raja? 😉 😵 🤐

No a dnesne sikovnosti mojho dietatka. Obcas sa pri plazeni nadvihol na 4, takze odhadujem ze tak do mesiaca uz bude asi stvornozkovat 😅 A dostal sa v nestrazenej chvili do kupelne, kde vylial 1,5 litrovu flasu s vodou na polievanie kvetin a tak sa v tom stastny placal 😀 (takze sme dnes vecer ani kupat nemusieli, si to vybavil este rano 😀 ) A papal uuuuplne vzorovo. Na obed dostal uz aj brokolicku a natlacil 100g 😵

ninockaskv
3. mar 2010

kami, tak ten tvoj maly hlados sa riadne pustil do clovecej stravy.. to je skvele, ze ti takto papa... a vy mate psov sampionov? 😀

peti, tak poctivo trenuj, mozno skoncite na olympiade.. veru, pomoze to aj telu.. mne sa uz tiez pomaly dari zhodit kila na bruchu... este stale tam mam taku baby sunku.. 😒

vcera sme si boli po obrucky, nechali sme si tam vygravirovat malusa... su veeelmo pekne 😀

bay
autor
3. mar 2010

Dobre ranko ☹
Misko je chory 😢 😢 😢 Dnes rano vstal a nostek uplne zalepeny od soplikov. Tak sme naklusali k Dr., dostali lieciky a tie isto rychlo zaberu 😵
No Miskovi chuti, ale ako som zistila, tak nema rad riadke, takze zeleninku len trosku rozmackat vydlickou a tak ju rad papa. A kasu musim varit hodne hustu. Potom nie je kasa uuuuplne vsade Iba v okruhu 3 metrov (hahaha, ale nie, potom papa fakt pekne 😵 teda vcera tak papal tak uvidime ci to bude zaberat aj dalsie dni 😉 )
Ninka, no Misicka ma uznane 3 sampionaty, vela krat majster SR. Cernoch jeden. Bay ziadny sampionat ale je majster SR. Stena zatial ziadny sampionat, ale pracujeme na tom.

ninockaskv
3. mar 2010

no ty kokso.. a co to mate za rasu? tusim si mi to uz pisala.. no, mi taketo aspiracie nemame.. a este ked som pocula od jednej pani, ktora chodila na vystavy so psami, ze majitel odisiel za roh, tam psa zbil, aby bol v strese a mal napnute svaly.. tak to bojkotujem, taketo akcie.. aj ta pani vlastne prestala chodit na sutaze a vystavy.

a coze je misenovi? dufam, ze len nejaky slaby virus na posilnenie imunity 😅 a vam dokina dava pre maleho homeo, ci len ty to aplikujes na seba?

mne sa dnes zase raz nechce vobec pracovat.. vecer idem do divadla, tak sa tesim 😉

ninockaskv
3. mar 2010

Pan Meciar, odkial beriete peniaze? -Z nocneho stolika -A kto vam ich tam dava? -Moja zena -A ta ich ma odkial? -Ja jej ich davam -A vy mate odkial peniaze? -Ved vravim ze z nocneho stolika.

denne73
3. mar 2010

Ahoooooj. Hm????? Tak to nevyšlo. Sprostá mrcha jedna. Vidím že deťúrence rastú ako z vody. Bay Miškovi prajem skoré uzdravenie.Ninočka teba nepoznám, ale vidím že si tu skvele zapadla. Zdravím aj teba. Peti?? ako Christián?? inak krásne meno ja mám Sebastiána heh ale ten je už o trošičku väčší xixixi má 14.r. no a Samuel 12r .Je nám pubertálne veselo. Dúfam, že to čím skôr skončí.Ahoj Weja verím, že si si Prahu vychutnala a poriadne si tam zrelaxovala. Lenka,máš pravdu ja nemám čas chodiť na koníka preto som sa odmlčala. Stále niečo píšem do školy popri tom ešte rodina, práca , skúšky čo nevidieť- štátnice. Pozor baby heheh normálne špeciálny pedagóg. Teda ufam že tie štátnice zmáknem.Zdravím aj teba Elisse. Ak som na niekoho zabudla tak prepáčte. 🙂 🙂 🙂Ešte raz ďakujem za vašu psychickú podporu keď som to najviac potrebovala. Denne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bay
autor
3. mar 2010

Ninka, no mame seltie. Len Bay je koker (americky) 😉
No nasa detska ma vystudovanu pediatriu a homeo. Akurat ze teraz neordinovala 😔 a bude az v pondelok, takze teraz je Misko na home podla mojho usudku 😅 Ale inak ja som ako dieta chodila k homeopaticke a mam skusenost, ze mne to zabera, takze pre mna je to volba cislo 1. Aspon to nezatazuje tu moju ubohu pecienku 😝 Jasne ze ked mozem, tak to kombinujem (ak uz je zle) aj s normalnou liecbou 😉
Dr. povedala (inak ordinovala mama nasej Dr. ku ktorej este chodil MK a sa dnes nanho aj pytala 😀 ) ze je riadne zahlieneny, ale ze kedze sme obaja chory tak sa niet co cudovat, ale ze to je len nachladnutie 😵
Den, ahoj 😵 skoda tej mrchy, ale aspon nebudes mat stres kvoli tym ATB 😉 😅 🤐

ninockaskv
3. mar 2010

kami, u mna homeo tiez vyhrava na celej ciare, dost mi pomohli, ked uz ziadne lieky nezaberali.. a tiez som mala vraj zahlieneny organizums, preto mam zakazane pit mlieko a jest syry, jogurty.. 😉

denne, ked som sa tu objavila, minuly rok v oktobri, tak sme trosku pismenkovali... no veru, skoda mrchy.. ☹ .. na statnice drzim palce.. urcite to zmaknes 🙂

bay
autor
3. mar 2010

Flakate to, ze tretia strana!!!
Mne dieta taha uz spanok cez tri hodiny. Nie ze by som nebola stastna, akurat prespal lieky a psy este enboli vonku 😅 Ale spanok je podstatnejsi! 😵

Prihodila som Misenove fotky (Aspon par 😉 )
http://www.facebook.com/album.php?aid=100018&id...

halienka
3. mar 2010

Ahojte babky 🙂 ja ani nemám kedy písať, bo to moje dieťa nevie bezomňa byť ani chvíľu 😝 😀 Už som dnes fakt z nej nevládala, aj som ju musela nechať chvíľu porevať, bo aspoň na ten záchod človek musí ísť. 😝 No našťastie poobede v kočíku zalomila a spala skoro tri hodiny, tak som si trochu oddýchla...aj keď nie tak ako by som chcela, lebo samozrejme je streda a to znamená čo? No predsa nastúpenú svokru pri dverách 😠 😝 Tá somnou potom kočíkovala a ešte potom hodinu čakala kým sa malá zobudí doma v kočíku (som mohla vtedy sladko spať ☹ ) No a keď sa zobudila tak sa s ňou bola 10 minút a išla domov 😖 No ale som jej povedala že nabudúce jej ju dám kočíkovať a ja si doma porobím poriadky - akože 😀
Deniska ahoj 😵 to je teda naprd s tou mrchou 😖 no ale ako Ninka vraví, aspoń budeš kľudná že keby čosi či by bolo všetko oukej 😝 už si si jednu hrôzu zažila, nepotrebuješ ďalšiu 😉 takto sa budeš môcť s čistým štítom snažiť v ďalšom cykle 😉 🙂 A kedy máš tie štátnice? 😅
Kamilka ty si tuším až teraz začneš užívať tú materskú, keď ti dieťa dá konečne aj tri hodiny oddychu 😅 😀
Ja už sa teším na tú vašu návštevu, nebojte sa, nejako sa tu poskladáme, veď ak prídete že už bude trošku teplejšie, tak kočíky môžme mať vzadu na terase, gauč je furt rozložený, takže deti sa môžu vyvaľovať tam, poprípade môžem rozložiť ohrádku, je celkom veľká a vôjdu sa tam aj tri deti, no a mám ešte postielku aj kolísku v prípade potreby 😉 🙂 tak hádam tým našim deťúrencom nejaké pohodlíčko zabezpečíme 😉 a ak budú v takom šoku z toho že nebudú chcieť spať, tak ich naložíme do kočíkov a pôjdeme von, potom niekde sadneme na lavičku (pribalíme termosku s kávou a nejaký ten zob pod zub 😀 ) a bude nám dobre. len aby nám počasíčko vyšlo 🙂 No a ak by ste tu chceli aj prespať, tak miestností máme dosť akurát postelí málo, takže to by sa muselo poriešiť nejako s nafukovačkami a spacákmi 😀 😀

skybaby
3. mar 2010

🙂 ahojte

wejka teda v prahe muselo byt super, ja som tam naposledy bola na sefovej svadbe a poriadne sme to tam roztocili 😀
leni nebooooj bude lepsie aj nasa barbis mala take obdobie ze ani chvilku bezo mna a stale len na rukach
ja som tu dnes mala obidve sestry a isli sme po nakupoch, mala je po mne lebo v obchodoch normalne vyskala, vydrzala take dve hodky, cely cas bola v baby bjorne a strasne si to uzivala ...
kami dufam ze homeo pomozu, barbis posiela miskovi velku pusu 😀
ninocka pochopila som spravne ze zacinas stimulku? ak ano budem mooooc mooooc drzat palceky 😉
eliska si tusim uziva prazdniny a kasle na nas 😀

halienka
3. mar 2010

Jani, si ma utešila, bo som dnes doobeda bola fakt už na nervy 😀 počuj a to malú nosíš v tom nosiči teraz v zime pod bundou či na bunde? 😅 či to len v tých obchodoch si si ju dala do nosiča? 😅 Už musím aj ja kúpiť nejaký ten nosič aby mi ruky neodpadli 😀

skybaby
3. mar 2010

leni my sme boli v auparku, takze tam autom v garazi som ju prelozila do nosica a uz sme ficali 😀
barborka sa uz otaca na pravy bok a snazi sa prevalit sa na brusko, takze na zemi je to zaujimavejsie ako u mamy na rukach 😀

bay
autor
3. mar 2010

Leni no nestazuj sa. Ja ked idem na zachod tak sa Misko zacne okamzite mrncat a plazi za mnou. A potom sa neviem dostat zo zachodu (ak si nerozmne zavriem dvere) bo sa naplesti na dvere a mrnci ze MAMA a bucha do dveri!!! Akurat ze mama nemoze ani dvere otvorit 😢 😀 😀 A ten spanok, obavam sa ze s chorobou odide aj spanok 😀 😀 😀 😉 Ale vobec neva, bo je uzasny ked je hore 😉
Miseno nenavidel nakupy uz v brusku a teraz ich zvlada. Ale iba za uplatok - brokolica do ruky, prip. ina super hracka 😉 😀

Baby, to fakt ziadna neviete ako mam Miskovi spravit sparglu? ☹ Ci sa to nejak cisti 😅

halienka
3. mar 2010

Jani, s tými obchoďákmi to máte v Blave super 😀 u nás klasický prechod z obchodu do obchodu po vonku 😝 😀 Daj bože aby už aj naša objavila zem 😀 😀
Kami, ja som špargľu nikdy ešte nerobila, tak ani neviem ako sa to pripravuje, ale tuším čistiť by sa to nejako špeciálne nemalo, iba umyť. no a potom sa to nejako na stojáka varí či ako, ale presne neviem. Niekde na nete nie je návod? 😅 No Sonka sa naučila včera doslova škriekať, takže keď ju chytí rapel, tak neplače ale škrieka 😀dúfam, že nepôjde náhodou zrovna okolo pri takom škreku pani zo sociálky, bo mi ju zoberú 😀 😀
No idem ja do hajan, malá už 2 hodiny spí, tak aby som ja dala aspoň tri pokope 😝

skybaby
3. mar 2010

leni podla mna skriekanie je lepsie ako plakanie 😀 aj my skriekame neboj
bay v konzerve sa da kupit uz sterilizovana a s tou netreba robit nic, no a cerstva sa podla mna supe ale neviem ci pred varenim alebo po vareni ....
sme ti teraz pomohli co? ked kazda tvrdi nieco ine 😀

bay
autor
4. mar 2010

Jani, nemozem Misovi kupit sterilizovanu! Ved tam je soli ze az 😠 😠 A dik za link 😉 Takze oskrabaaaat 😵

denne73
4. mar 2010

Ahoj. Tak som zázračne tu. Lenka štátnice mám od polovice mája do júna a keďže ideme podľa abecedy tak ja na B idem prvá. 😝 Myšlienky mi behajú všade inde len nie okolo učenia a bakalárky. Tento rok mám riadny zaberák už sa teším na leto. 🙂 🙂 🙂 🙂 . Sonička je riadna speváčka,ako zvládaš mamičkovské povinnosti. je to fajn však, hlavne keď si môžeš pospať aj vnoci.
Ninočka ďakujem to držanie palcov budem teda fakt potrebovať. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ninockaskv
4. mar 2010

kami, spargla sa supe pred varenim, ako zemiaky, normalne zober skrabku (alebo noz) a odhora.. pekne dole treba osupat supku, mozes aj pritlacit a viac toho zobrat, lebo by mohla byt tvrda po uvareni.. potom sa to len supne do vody.. neviem, ci do studenej alebo do vriacej.. troska soli, ale ty pre misena asi bez soli a povari sa to chvilu, netreba dlho, to by malo hned zmaknut.. samzrejme taky ten zhrubnuty konec treba odrezat (nie to hore spicate 😀)

sky, jo.. ked dorazia vysledky, ktore mali byt v utorok.. ale vraj budu moooozno buduci tyzden.. takze sa modlim,a by to bolo v poho, ak bude v poho, tak zaciname.. ☹ zase raz

leni.. sprav to pre svokru viac interaktivne, posli ju von a ty si porob doma 😉

denne, tak to statnicujes s mojim chlapom, ten tiez ide na rad tak v maji/juny... ja to vidim tak, ze budes mysliet na ine veci, budes mat plnu hlavu ucenia.. a mozno sa ani nenazdas a udeje sa vam zazrak 😵

ja dnes uz som po spiningu, idem mat meeting.. leni, tentokrat s timom.. kedze tam vacsinou nemame co preberat, tak sa socializujeme a potom z toho musim napisat "meeting minutes"... 😀 😀 😀

evitkamalicka
4. mar 2010

ahojky,
tak som doma z poradne, vsetko ok, dokonca aj tlak som mala v norme 115/75, vahovy prirastok 0, AFP dopadli dobre, riziko mam 1:4325, dalsia poradna 1.4. a to bude aj velky ultrazvuk

bay
autor
4. mar 2010

Ay ":_-ôGJK vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvťtr ťbbbbťb
bbbbbtťh žzzzll...tz bbbbbbbbbbbbbg f cttttttttttttbb
tggggggggggggggggggg t bbbbbhäňkkkkkkkkkkkkkňňňň>s
&

toto je sprava od Miska. Plus k tomu pripaja moja 😉

skybaby
4. mar 2010

ze dakujeme miskovi za mile slova 😀
evitka to je super ze je vsetko ok 😵
kokoooos to s tou solou ma vobec nenapadlo
ninocka ty si nejaka akcna ze spining, ja by som rano cvicit nemohla, som dnes odlozila cukor do chladnicky ... take su moje rana, neprebudene 😀

ninockaskv
4. mar 2010

evitka, tak nech to takto ide az do konca..

sky, musim rano, lebo ked idem vecer, tak mam zabity cely den.. a potrebujem zhodit kila pomaluskovi, aby sme mohli v klude pribrat, ked budeme zase tehu 😅 .. a ty si aj riadne vytazena, oproti tomu mojmu tukaniu do compu, takze mas plne pravo davat cukor do chladnicky 😉