Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
5. jún 2009

eliska okrem citania mame dalsiu spolocnu zalubu 🙂 krystof 😵 😵 😵 ja som ich nikdy nevidela nazivo a strasne po tom tuzim, raz sa mi to skoro podarilo na bazante na mlynoch (taka intrakova akcia) ale bolo to vonku a kosa a dazd tak som nevydrzala do jednej v noci 😢 takze straaaasne zavidim ... mohla by si sa este viac rozpisat ako bolo 😀
peti este ma napadlo ze mrkni do promodu, oni maju normalne veci tak dost tehu strihane ja mam odtial asi styri topy
mala som na veceru vyprazany syr tak som spokojna a zelam vsetkym krasny vikend 😵

nada.hope
6. jún 2009

ahojte zlatíčka pošlite nám hlas,....................dakujeme
http://www.zlaticko.sk/index.php?page=fotogaler...

halienka
6. jún 2009

Dobré ránko bambulky 🙂 ešte spinkáte?
Nedenka, hlas je už poslaný 😵 krásna fotočka 😵
Eliška, ten tvoj malý "žerie" viac ako ja teraz v tehu 😀 😀 a tie kombinácie, tak také aj mne idú na chuť, ale holt nemôžem.
Dnes nemám žiadny plán čo robiť, navarené mám, tak si idem vymyslieť nejaké upratovanie alebo žehlenie. No teraz mi je ešte v celku špatne tak to ešte chvíľu rozdýchavam.
Sky, ty si čo tak dlho hore, nechcelo sa ti spinkať? Ja som mala dnes noc plnú snov a najlepší bol ten s odseknutou hlavou 😝 skoro som sa pototo 😀

sonicka07
6. jún 2009

ahojte babenky. ako v sobotu rano? mne mala zaspala,manzel vari,tak mne sa konecne usiel pocitac. vonku je hrozne pocasie,12st a prsi. idem sem pridat par fotiek z dovolenky,aby ste videli,ako rastieme.

m311293
6. jún 2009

ahoj holky, za necelou hodinku se nám vrátí Martinka 🙂
Sky, byli sme blízko pódia, takže jsem na Richarda viděla dobře. Tomíka jsem držela na rukách, ten si zacpával uši, ale odzpíval všechny písničky. Všechno co hráli znám, jen jednu písničku jsem neznala z nového alba. já mám nejraději jejich Lolitu, ale tu nehráli. Richard je sladký 😀 😀

leni, a to je hodinu po obědě, kdy sní celé velké kuřecí stehno a dva kopečky rýže, sníst tatranku. On snad má tasemnici.
Já dnes byla ve městě, večer jdeme kamarátce na oslavu narozenin, tak nějaký dárek a kvítko a sobě si koupila nějaké kalhoty na vodu.

bay
autor
6. jún 2009

Ahojky, tak ja sa hlasim az teraz. Rano bolo velmi velmi tazke. Kraken sa zobudil o piatej, tak som vyvencila a a nakrmila a potom to zacalo..... Chytila takeho rapla a nam nedala spat az do osmj ked sme vstavali 😠 😠 😠 Tak ale zas sme potom sli na trening. MK behal s holcickami. Ja som trenovala s Amber. Je to mala sikovnica pazrava. Uz vie robit tunel a kladinu 😵 😵 teda este s asistenciou, ale frciiii 😀 😀 😀 a kedze ani na treningu nespala tak ked sme dsli k mame na obed (paprikas) padla a uz nevstala 😀 😀 😀 Po navrate dom odpadol aj MK a ja som sa sastne pridala, akurat ma teraz maly vykopal, tak idemniecou zitocne robit...
Elis, ja hlasujem za satit 😀 😀 a som moc rada ze ste si to vcera tak pekne uzili 😵
Idem sa trosicku ale fakt len trosilinku venovat domacnosti... 😉

skybaby
6. jún 2009

ahojte 🙂 leni ja som spala poobede a potom sme vecer zacali hrat s mm pocitacovu hru a takto som skoncila a to som potom este asi do druhej nemohla zaspat 😝
nadka idem aj ja hlasovat 😉
bay ty si nejaka strasne aktivna, ja by som cely den najradsej spala 😉 ideme teaz mrknut na tyrsove nabrezie je tam nejaky food fest takze hura jedlooooooo
eliska posli tomaska 😉

bay
autor
6. jún 2009

Jani, tak daj referencie... My sa chystame zajtra 😉

bay
autor
6. jún 2009

Tak my sme dnes vyrazili do IKEI a skoro nic sme nekupili. Teda nic okrem komody, lebo pri ostatnom sme sa uzhodli ze zavisi od farby koberca ze to tomu prisposobime, ale ziadny pekny koberec tam nemali ,teda jeden ano, ale pre dievca 😔 akze nic. Ale mame komodu a MK ju sam vyvliekol az domov. Chudacik moj.
Ale tak mam komodu a ked ju postavime mozem zacat prat pred drobceka.
Len neviem kam ist na koberec. Uz sme boli v ikei, kike aj jutex a nikde nic 😠 ☹

inneska
7. jún 2009

ahojte babulky 🙂

ako sa mi máte?? my sme zatial v poriadku, na pôrod to ešte ani z ďaleka nieje, tak čakáme...chodím už na poradne do nemocnice v Bratislave a je to fajn...maličký(či skôr velký?? 😅 )už teraz váži 3550g(myslím si, že je to aj viac..utz sa môže mýliť 0,5kg hore dole), tak uvidíme kolko ešte naberie do pôrodu...ja sa zatial cítim fajn, žiadne bolesti, len to že fučím ako lokomotíva pri každej činnosti ale inak super 🙂

skybaby
7. jún 2009

dobre ranko 🙂 my ideme dnes na obed k nasim, otcovi gratulovat k narodkam boze zasa sa napraskam 😀
bay ja neviem ci som nejaka strasne narocna ale ja som od toho food festu cakala ovela viac, vcera strasne fukalo takze tie stany mali otvorene iba jedny dvierka, vsade cakalo v radach kopec ludi, hlavne na susi a nejake strasne exoticke jedla som si nevsimla ... mne nepride exoticka mozarela s paradajkou alebo safranove rizoto s rybou ... ok v tom jednom stane boli musle ale to ja nemusim a v tehu uz vobec nie .... jedlo sa na stojaka ale boli rozlozene aj nejake stoliky kde sa dalo sediet ... my sme nakoniec dopadli tak ze sme si tam dalej na plazi dali cigansku 😀
zelam vsetkym este krasnu nedelu 😵

halienka
7. jún 2009

Ahojte babenky 🙂 aj ja sa už konečne hlásim, spala som túto noc výborne, hádam 10 hodín vkuse 😀 😀 iba o štvrtej som jedla a cikala, no inak nerušená noc. Teraz som trochu naštvatá na MM, lebo švagriná s frajerom čo u nás teraz bývajú sa pohádali, mne sa švagriná zverila a ja ako trúba som to potom povedala MM (čo je vlastne brat švagrinej) a on blbec nieže by si to nechal pre sbea, ale akonáhle mohol, tak to spustil na toho švagrininho frajera a ohromne to chcel s ním riešiť, to do čoho ho vlastne nič. Keď som ho začula, myslela som že ho zabijem 😠 On je horší ako ženská. Tak som mu to tiež teraz vytmavila a reku už ti nikdy nič nepoviem!
No a chystám sa robiť obed, idem spraviť zas pstruhy, tie sú také dietne a k tomu zemiakovú kašu. A ako dezert strúhanú mrkvu s medom a citrónom. Bože, tak zdravo sa nestravuje hádam ani Bukovský 😀 😀
Ineska, tak malý bude zdá sa riadny valibuk, ale to je dobre aspoň bude silný 😎 len to nejako ešte vydrž pár týždnikov a potom bude už len samá radosť 😉 A kam chodíš do Blavy? Do ktorej nemocnice?
Sky, no hlavne že si sa aspoň niečoho najedla a dneska si to zase užiješ u vašich 😉 🙂 Ja sa vždy bojím na takých akciách aby som nepojedla nejaký sajrajt a potom aby ma nepreháňalo, tak sa väčšinou takým vyhýbam, aj keď mi slinky tečú 😀 😀
Bay, a neskúšala si hľadať nejaké koberce cez internet? Možno by si našla nejaký vyhovujúci. 😉

sonicka07
7. jún 2009

inneska,uz budes mat zachvilu malinkeho v naruci. daj potom urcite vediet. ja som porodila 38 plus 3 myslim. drzim palceky aby bol porod krasnym zazitkom. leni,skybaby,vam to tiez teda leti. aj mne,zachvilu do prace a vpbec sa mi nechce od malej. krasnu nedelu prajem.

sonicka07
7. jún 2009

nadka,mas to vyhrate,ninocka je najkrajsia 🙂 aj ja som poslala hlas.

bay
autor
7. jún 2009

Tak sa hlasim aj ja 😉 Doobeda sme boli na nakupe, no pretrpela som ho riadne, nejak mi bolo zle od zaludku - asi od hladu 😅 Potom sme spolocne s MK ukuchtili obedik, svorne spapali a zalahli 😀 😀 😀 😀 😀
Ale inak som bola dnes sikovna. Vyprala som paplony a vankuse, bo po tyzdni so psami spalni to uz bolo nutne!!! Ale uz su vystahovane do predsiene a kuchyne a zvykaju si ze su bez gaucu a izbicky. Najhorsie to nesie Bay.... Ale smolicka 😅 🤐 Poobede sme boli oberat ceresne a MK povysaval auto. Uz pri zbierani som zjedla snad 3kg ceresni a psy pod stromom sa teda nedali zahanbit 😀 😀 tak som zvedava ake to bude mat na ne nasledky. Doma som s pojedanim ceresni pokracovala a chudak Misko je totalne utlacovany 😅 😀 😀 😀 A teraz som vyliezla z vane a je zo mna zas cistucky clovek 😵
Zatial sme na nete nasli jeden koberec co sa nam ako tak paci, len mne by sa pacil keby tie farby na nom boli trochu inak a a ko dominantna bola modra, ale ved uvidim co este najdeme.
Jani, diky za zhodnotenie a my sme teda nesli. Ja morske priserky nelubim a to osatne mi tiez nepride ako nejaka exotika za tazke prasule 😅
Inneska, tak ty uz budes mat maleho v naruci kazdym dnom 😵 a vyzera to na poriadny kus chlapa 😉 😵

bay
autor
8. jún 2009

Dobre ranko. Ako sa mate? Ja dobre. Mam uz v sebe aj druhe ranajky (3/4 kila ceresni) 😀 😀 😀 😀 a zas mi nefunguje system... a ta moja nahrada je absolutne neschopna 😝 ach jaj...

halienka
8. jún 2009

Dobré ránko babky, tak už je zase pondelok, ten víkend vždy tak rýchlo uletí... 😝 😀
No my sme včera strávili deň s uplakanou švagrinou, ale našťastie večer sa s frajerom uzmierili, doniesol víno a syr a bolo všetko v poriadku. Ale vám poviem tí chlapi nás vedia povytáčať. 😀 😀
Bay, vidím, že aj ty si mala zaujímavý deň včera, ako to dopadlo s tými čerešňami? 😀

bay
autor
8. jún 2009

Leni no ako u koho... U mna bez efektu, teda az na to plne brusko a dobry pocit 😵 Za to stena dost zleeeee 😀 😀 😀 Holky maju uz predsalen zvyknutejsi traviaci system a cez noc vydrzali v pohode. Aj ked teda tiez kakali same kostky (sorry za vyraz ale inak to opisat neviem). No a stena to iste. Akurat ze ono sa to snazilo zrecyklovat a vrhlo sa na tie 'ceresne' aj druhykrat 😅 😅 a neslo jej to do hlavy ze ako to ze je to vcelku ked to uz raz papala... Truhlik 😀 😀
A ja som sa vcera uz vyhrazala ze tie ceresne budem zapijat acidkom 😅 Ale nakoniec som to ako tak zvladla. Sice to bola riadna fuska ... a to som do seba vcera natlacila susene slivky, melon, ceresne a nic 😢 Leni nechces sa podelit trosku tie tvoje crevne tazkosti? Poslem na vymenu cast zapchy 😝 kludne aj tu vacsiu cast 😀 😀
Mna ten moj vcera tiez vytocil. asi mali ti chlapi nejaku dohodu na vikend. Sme v sobotu dosli od mamy z obedu a oboch nas pobolievalo hrdlo. Tak ja som nasadila vit C v konskych davkach 😀 😀 a satku okolo krku, isla som skoro spinkat, ... Rano uplne ok, hrdlo necitim doteraz. ale pre istotu som vcera stale ceckovala a satkovala. MK v sobotu si nastriekal hrdlo takym tym nejakym na bolave hrdlo. Nic viac. Vitaminy su hlupost, ved to ho len tak skrabka to hrdlo... V nedelu ho bolelo uz viac 😠 tak to si uz aj tu satku dal aj vitaminy. Na policke v kupelke boli troje vit C -100, 250, 500 mg. Hadajte ktore si dal! Jasne ze 100ku!!! 😠 😠 Vecer som uvarila polievku z hovadzich spikovych kosti. Cely vecer chodil co dobreho by si dal, hovorim daj si polievku pomoze ti. Ked uz bola vyse dvoch hodin uvarena tak ze si ju da ale iba ak je este tepla. No to uz samozrejme nebola, takze ju iba odlozil do chladnicky 😠 😠 😠 Tak som isla nastvana spat, ze s Misom sa bude dohadovat lepsie.. Ako je na tom s hrdlom dnes netusim...

halienka
8. jún 2009

Bay, no kľudne to moje črevo pošlem aj na týždeň 😀 teraz ho mám síce v kľude, našťastie aspoň pár dní ma neotravuje, ale za to na vécko chodím raz denne. Zápchy mi začína vadiť až na 4-tý deň 😀 to som už fakt nafúknutá, ale inak mám zápchu rada, lebo vtedy ma nikdy to brucho tak nebolí 😀 ako pri hnačke.
A chlapi, oni majú svoj rozum a nedajú sa presvedčiť, kdeže by už mohla mať ženská pravdu. aj včera sme to presne riešili zo švagrinou, ako sú tí chlapi vždy presvedčení o svojej pravde, tak isto ten jej ani nepripustil, že by sa on mohol mýliť, to je všetko len jej problém v jej hlave, ona sa chová správne a basta 😝 😀 A MM ohromne začal filozofovať keď sme to zo švagrinou preberali, a ja do neho nech sa teraz nerobí, lebo aj my keď sme mali nejaký spor, tak to bral presne tak isto, to nikdy nebola jeho vina ale moja. 😝 😀 A reku keby som ja nebola sa prispôsobila alebo ustúpila tak neviem kde sme. Vždy je to len na tej žene aby sa prispôsobila, chlap ani bohovi (česť výnimkám) a môže byť aj neviem aký dobrý, jednoducho to nemajú v povahe. Ako keď ide o prkotiny tak to nevadí, ale niekedy ide o dosť dôležité veci. V tvojom prípade si to aspoň odtrpí tvoj chlap sám s tým hrdlom 😝 😀 😀 nie že by som bola škodoradostná 😀

bay
autor
8. jún 2009

Idem sa skolit. Papa

weja
8. jún 2009

dobré ránko 🙂
vidím, že víkend u vás prebehol vcelku fajn, až na malé krízy s MM 😀 však Bay? 😉

Leni, ešte že sa udobrili, ako by si delili kocúra, keby došlo k najhoršiemu? 😀 ale mali ste to asi tiež pestré a veselé tento víkend 😅

nám tiež kolegyňa pred chvíľou doniesla čerešne 😵 ale ja doobedu musím vždy vypiť aspoň 1,5 l čaju, inak ma bolí hlava 🙄 takže tiež neviem, ako do dopadne v kombinácii čaj-čerešne 😅

sisipetka
8. jún 2009

Dobre ranko kocky,
a uz je po vikende, no ja by som este spala 😕
Tak s tym oblecenim som v BA moc nepochodila 😅 , tak MM zavelil v sobotu smer Vieden a urobila som si radost zopar tehu kuskami. Takze na leto mam vystarane a jedna tehu sukna hadam bude stacit s tymi mnozstva trickami, co som k nej pri nakupovani pribalila 😀
Inneska krasne miery, tak nech je malicky hlavne zdravucky 😉
Nadka aj moj hlas uz mas 🙂
Bay, pekny vikendik - amber musi byt rozkosna. My sme vcera s tym nasim nacvicovali pregulavanie cez chrbatik - normalne sa nam dari 😎
Eliska pekny zazitok a Tomik, tak ten by asi u nas hladoval, bo vsetko zbodnem teraz ja 😀
Sky, Weji, Leni, Soni, Evitka - pekny zaciatok tyzdna 🙂

nada.hope
8. jún 2009

Ahojte zlaticka,...........dakujeme za hlasy 😉 🙂

halienka
8. jún 2009

Ahojte Weji, Peti, Naďka 🙂
Weji, kocúra by som si nechala ja a basta 😀 😀 Aj teraz tu slastne pri mne spinká, až radosť sa na neho pozerať 😀
Peti, to je super, že si si dačo pokúpila, s tou sukňou to aj ja riešim, bo už žiadnu na seba nenatiahnem, a nejakú nutne potrebujem aspoń ku gyndáčovi 😝 😀 Ale minulý týždeň som si aj ja kúpila také tričulko, strihá né pod prsiami a pod tým poriadne nariasené, takže môže byť až do konca tehu 😎 A chcem ísť pozrieť ešte šaty nejaké. Ale teraz dosť letia také strihané pod prsiami, čo sú aj pre netehu, no dajú sa použiť aj ako tehu, tak dúfam, že nebude problém.
No, čosi som požehlila, a idem zhltnúť polievku, bo už mi zase škvŕka v žalúdku 😀

bay
autor
8. jún 2009

Nadi ja som hlasovala uz aj z prace 😀 😀
Amber je teda poklad obzvlast ked hadze tie svoje pohlady a ksichtiky. Hlavne ten nevinny pohlad.... 😀 Clovek by jej aj uveril 😵
Co sa delenia zvierat v pripade rozchodu tyka. Tak ja by som na cernocha (hoci bola moja) platila alimenty od prveho dna co stretla MK laebo by som mala doma psa s total nou depresiou. Tak to radsej tie alimenty 😅
Leni, ty si ale sikulka 😵 a aka akcna 😉 Suknu k Dr.?
Peti tak ten vylet do Wien zavidim, my sme sa tam tooolko krta chystali az sme sa tam nedostali a teraz sami to uz neoplati.
Ja sa chystam dnes prat prvu varku mikro oblecenia 😵 😵 A zistila som ze co sa tohto tyka, tak musim dokupit len nieco na cestu z porodnice a postolky. Jupiiiii 😵

weja
8. jún 2009

Nadi, už som sa pridala aj ja... 🙂 čo je to vlastne za súťaž? nejako som to neštudovala bližšie...
Leni, to ja milujem na mačkách - keď sa vedia pritúliť a zaspať ako také malé chlpaté kôpky, vtedy sú na zožratie 😵 😀
teraz je to s tehu vecami dobré, keďže bežne sa nosia také strihané tričká a šaty do áčka, aspoň majú tehule väčší výber 🙂 keď bola sesternica tehu (pred cca 9 rokmi), chodila v manželových xxl mikinách, lebo nič iné skrátka nezohnala... 😅

weja
8. jún 2009

Bay, až teraz som si všimla, že ti už svieti 30tt 😵 bežíííí to... 😵

bay
autor
8. jún 2009

Ked ja sa uz ani do veci MK nevojdem 😠 ☹ to sa vojdem ako netehu... Ma len o kusocek vacsie veci... a obcas si poziciavame oblecenie navzajom, teda ja jeho bezne on moje obcas 😀 😀 😀
Weji, veru. Uz zacinam mat pocit ze by som asi aj vybavicku mala zacat riesit 😀 😀

sisipetka
8. jún 2009

Leni, ja som tiez chcela saty, ale kedze mi dost narastli prsia za tychto par tyzdnov, tak to na mne vyzera, ze "dost zle". Proste vyzeram ako taka matrona a nie tehula. A vlastne ani tie klasicke netehu strihane tricka pod prsiami vsetky nemozem. Mne staci velkost 36-38, ale na prsia aspon 40 - tak si potom viete predstavit, co robim v kabinke s tou 36-tkou 😀 😀
Teraz som si kupila original Mama oblecenie a vydrzi mi to az do konca tehu. Su sice s kratkym rukavom, ale v zime si dam na to svetrik a ako sa poznam i tak mi bude teplo. Ved prve tehu sme usetrili na domacom kureni 18 tis. Sk, co MM mrzol 😀
Bay si sikulka, o chvilu mas poprane, pobalene a Misko moze o 8 tt prist, no nie? A inac pozor na tie detske oblecko, tam su rozne teploty na pranie. Pamatam si, ze som mala 8 varok s roznymi farbami a teplotami na pranie a pracka bola vzdy poloprazdna - nechcela som riskovat 😅
Weji, nebojkaj aj u teba to coskoro pobezi, citim to v brusku a to este nie som hladna 😵
Leni mnamky, polievocky teraz milujem, aspon nemam plne brusko a celkom mi to staci na tie nevolnosti.
Bay, ja chcem take male rozkosne steniatko 😵

bay
autor
8. jún 2009

Peti, no farebne som to uz potriedila a co sa teplot tyka tak to pojde vsetko na 30 no na menej snad nic uz nie je 😅 😀
No veru.... nejak sa nam to krati 😵 Som zvedava kedy ma zacne desit porod 😀 😀 asi zajtra... to chcem ist obzriet porodnicu 😅