Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
13. máj 2009

Aby ma vobec spoznal, resp. videl ze som to ja cez to brucho 😀 😀

weja
13. máj 2009

dohodnite si nejake poznavacie znamenie, aby ta potom spoznal, ze si to ty 😀

bay
autor
13. máj 2009

Ta s najvacsim bruchom 😀 😀 😀

weja
13. máj 2009

no len aby na porodnici nepresedel cely porod pri nejakej inej, ak bude mat vacsie brucho ako ty 😀
to som kdesi citala taky vtipny pribeh, ze manzel sa od velkeho stastia, ze porod zacina, trochu pripil a dosiel potom akoze moralna podpora k porodu, a sadol si za plentu k prvej vzdychajucej zene, na ktoru natrafil 😀 a samozrejme, ze to ta jeho nebola 😀 ale to zistil, az ked bolo po vsetkom 😀
tak aby ste nedopadli podobne 😉 😅

bay
autor
13. máj 2009

Weji nehrozi, moj k porodu nepojde 😉

weja
13. máj 2009

a preco? nechces ty alebo on?

bay
autor
13. máj 2009

Ani jeden to nechceme, tak sme sa z radostou zhodli 😉

weja
13. máj 2009

ale bude tam s tebou aspon v tej pripravnej faze, ci ani to nie? 😕

sisipetka
13. máj 2009

dobre ranko kocky,
Bayka, tu aj ked clovek je nevyspaty, zdeptany zo zleho pocasia a stale hladny - tak pri tebe zabudne. Tvoje prihody su minimalne na jednu velku kniznicu u Elisky 😀 😀
Hojky Wejky ako u vas dnes? Tu je normalne zima 😅

weja
13. máj 2009

ahoj Peti 🙂
u vas je zle pocasie? 😕 tu je od rana krasne slnecno... ale je pravda, ze zima... vcera bolo tu v Jasnej len 7 stup., som myslela, ze odmrznem... 😝 esteze som sa nevybrala na ten autobus, ale spomenula si na auto 😀

bay
autor
13. máj 2009

Weji, to neviem, bo ja si tak myslim, ze on bude zrovna na sluzobke... to mu chudakovi vzdy tak vyjde ked sa nieco deje 😀 😀 😀 😀
No ja som dnes rano vyrazila v mikine a bunde, akurat ze drobny problem... bundu som uz nezapla 😀 😀 😀

A este mam jednu story zo vcera. Som isla k mame, vyzdvihnut ju a od bracha zobrat doklady k autu. A ako som isla do brany (obrovska prepravka v ruke) a zahanala som dnu stena, tak vychadzala taka 'mila' pani von. Tak som sa dovalila k vytahom a kukam, ze jeden pes chyba - cernoch. No a ta tetus co vychadzala prisla vytahom a ten zrovna niekto privolal a len som cez okienko videla ako uprostred vytahu stoji cierny pes s vyplestenymi ocami a vezie sa vytahom hore, neznamo kam. Na moje veeeeeeeeelke stastie prisiel druhy vytah a dalsi sused dosiel do brany, tak som mu povedalo, co sa stalo, tak mi siel pohladat druhym vytahom psa a doviezol mi ho 😀 😀 😵 😵

weja
13. máj 2009

Bay, to bol unos v priamom prenose 😀 esteze ste ho so susedom prekazili 😀 😉

bay
autor
13. máj 2009

Weji, no zvolala som patracku, aj mame som volala nech idu s brachom hladat 😀 😀
A to sa mi vcera just minul kredit na telefone, tak som cele poobedie pouzivala firemny na iresenie odvozu k vetovi, uneseny pes, ... Tak uz len pockat ci sa vlezem do limitu, len teraz by som ani firemne nemala pre istotu volat 😀 😀

bay
autor
13. máj 2009

Weji ,neprovokuj, ze na severe je slnko, bo sa ti tam nastahujeme, tu je pod mrakom a obcas prsi...

weja
13. máj 2009

Bay, ja som si tiez tak niekedy vybavovala aj sukromne veci z firemneho, a tiez som potom parkrat trpla, ci sa vtrepem do limitu 😅 ale co, vsak nech ma clovek aspon nejake vyhody z toho, ked uz ho musi vsade so sebou vlacit, nie? 😀
no inak co sa tyka pocasia - konecne som sa dockala spravodlivosti - tu ceeeeeelu zimu snezilo nonstop!!! a sneh sme mali este aj vtedy, ked u vas hadam uz aj ceresne kvitli 😀 😉

bay
autor
13. máj 2009

No u nas uz ceresne aj SU 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😀 😀
No po ine mesiace by som bola aj v klude, ale tento mesiac som dost vela z neho volala do ciech 😀 😀 ale ved co, nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😎 vsak si to musim uzit tie posledne dva mesiace 😉

bay
autor
13. máj 2009

A dnes mi to pocko ani nevadi, kedze mam auticko 😀 😵 😀 kebyze som odkazana na bus, tak si tu navstevu Dr. aj rozmyslim 😅

weja
13. máj 2009

len si ten telefon uzi, ved ta uz pred MD hadam nevyhodia 😀
ja som si rano obliekla nohavice, ktore som nemala na sebe od jesene, a az ked som prisla do roboty, som zistila, ze v nich ledva obsedim... 😅 😖 to je inak zaujimave, lebo vaha sa mi nemeni, ale napriek tomu sa asi nejako rozsirujem, alebo co... 😅 ale je to strasne neprijemne vydrzat v uzkych gatiach cely den 😝 a to este len bude, ked sa vratim z obeda 😝

bay
autor
13. máj 2009

Weji, tie kila mas sice rovnake, ale potuluju sa ti po tele 😀 😀 😀
Weji, to aj keby som riadne presvihla limit, ma nevyhodia, len mi to strhnu z vyplaty 😔 😝

weja
13. máj 2009

ja im dam potulovat sa po tele!!! 😠 keby bolo na mne, napchala by som ich len do urcitych partii, sak nech to aspon stoji za to 😀
ale keby ti prisli na to, ze si presvihla limit, to uz by ta asi viac sledovali, nie?

bay
autor
13. máj 2009

Nie, im to je relativne jedno, ved co volas navyse si zaplatis a nech si kolkokolvek pod limitom tak platia rovnako za pausal...

bay
autor
13. máj 2009

Tak uz som si ista, nohy mi opuchaju 😔 proste od kedy papam magnezium, tak je to vsetko len horsie 😢 😢

sisipetka
13. máj 2009

az teraz som sa na chvilu uvolnila - aku mini diskusiu tu mate 🙂
Weji, hej u nas je skaredo a mne je nejako zima a vraj odchovana na zimaku 😅
Bay opat tie tvoje prihody, som sa dobre zasmiala na tom vytahu 😀
A tie nohy postupne s teplom budu opuchat viac a viac....ale skus sa popytat lekara, ci sa s tym neda nieco robit. Mne opuchali nohy asi az par dni pred koncom tehu, alebo mozno som ich uz cez brucho nevidela, tak neviem prehodnotit 😝

bay
autor
13. máj 2009

Peti, ved v pondelok som unho bola a dovtedy neopuchali vobec, to len vcera a dnes 😒
Vsak odchovana na zimaku - vzdy zababusena v teplom obleceni 😉

weja
13. máj 2009

Peti, na zimaku aspon neprsiii... 😀
Bay, este ze ide leto a nemusis si kvoli opuchajucim knozkam kupovat vacsie topanky 😀 a musis to magnezko jest? 😕

a kde je dnes zvysok...??? 😕 Lenke hadam nie je chudatku tak zle... a Sky mala mat vcera kontrolu, ci sa mi to zda? 😕

skybaby
13. máj 2009

ja sa tvarim ze pracujem, ale boli sme kupovat umyvadlo a zachod 😉 a poradnu mam dnes vecer ale bojim sa uz od vcera 🙂

bay
autor
13. máj 2009

Jani, coho sa bojis??? Neboj drobcek ti pekne zamava z obrazovky 😀 😀
jj. Teraz mozem chodit aj bosa, ale v zime by ta sol co nou vsade posypaju hodne stipala 😀 😀 No magnezko som dostala na to ze mi trpnu nohy. Tak chcem este par dni vyskusat a podla toho ho ked tak vysadim... Este mi napadlo, ci tie opuchy nepodporuje ze teraz v praci uz sedim na stolicke, cize nohy dole a doma som ich mala vylozene na stoliku, cize boli v rovine. Musim skusit v praci vykladat nozky 😉
A pruh nemame!!!! 😵 😀 Ze ma to boli len sval na bruchu ako mi rastie brusko 😉 A chirurg len tak na mna kukol, ze chalan 😀 By mohol zmenit profesiu bud na vestkynu alebo ultrazvuk 😀 😀 😀
No ja tak nejak upodozrievam Lenkynho sefa z toho ze tu Lenka nie je. Vcera jej vyvolaval, tak dnes urcite dorazil na osobnu kontrolu 😠 😠 😠

m311293
13. máj 2009

ahoj holky, dnes mám dobrou náladu, šéf nebyl v práci, sehnala jsem dalšího sponzora, trošku s ním polaškovala po telefonu samozřejmě.

Leni, já občas pošlu na Vladov mail nějakou srandu, dnes to bylo trochu ostřejší, ale je to pro tebe, a ne aby si myslel že jsem nějaká, sprosťačka. 😀

bay
autor
13. máj 2009

Elis, tak to je fajn, ze sef je prec 😉 Ja som bez sefstva este dva tyzdne 😀 😀 😀 😵

m311293
13. máj 2009

Jo, Bay, to je, ale zítra je už v práci a to bude zase opruz 😠