Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
8. apr 2009

Bay, tvoja bayka hrala vo filme? 😕 😅

bay
autor
8. apr 2009

Leni este nevie 😔 Ale isto bude, minule rozoberal teoriu ze jeho rod nim vymrie, bo nikto z rodiny nema syna, co by mal toto priezvisko 😀 No este ze ho maju 😀

bay
autor
8. apr 2009

Leni, v reklame 😉 Ale vystrihli ju 😠 Takze len brala honorar, nebola v telke a moze ist tocit znovu 😀 Len nejak skrachovala firma cez ktoru sme boli ☹

halienka
8. apr 2009

Tak potom napíš akú mal reakciu 😀 nech sa pobavíme 😀

halienka
8. apr 2009

No hlavne že má honorár 😉 😀 dúfam, že si jej za to kúpila aspoň nejaké dobré žrádielko 😀

bay
autor
8. apr 2009

No na to si pockate, chcem skusit ze kedy mu dojde ze viem pohlavie, bo som mu hovorila, ze dnes budeme vediet... A uz som mu pripomenula (aj dvakrat) ze som bola u Dr. a nic 😀 😎

bay
autor
8. apr 2009

No to vies 😀 😀 Islo na vianocne darceky, bo to bolo v decembri min. roku 😉

bay
autor
8. apr 2009

tym myslim rok 2007 😅

bay
autor
8. apr 2009

Za to moja mama mi dnes rano volala ci bude babka alebo dedko 😀 😀 😀 😀

bay
autor
8. apr 2009

A mam pekny monolog... To som uz davno nemala 😉

halienka
8. apr 2009

Bay 😀 😀 😀 tvoja mama tomu zaťala teda 😀 takže to vyzerá že bude dedko 😀 😀 😀

halienka
8. apr 2009

Si sa konečne rozkecala, veď si to tu dobre dneska flákala 😀

bay
autor
8. apr 2009

Tak ked som musela odist z prace pred pol druhou a robota musela byt dorobena, tak som makal od siedmej aby som po Dr. uz nemusela nazad 😉 Ale od zajtra vas prestavam zanedbavat 😉 😀
No moja mamca vie opcas pekne zatriet 😀 😀 njn. Rodina sa nezaprie 😉

bay
autor
8. apr 2009

Ale za chvilku odchadzam, ideme z prace pit 😵 Sa tesiiim. Sefka slubila, ze mne kupia flasu detskeho sampana 😀

bay
autor
8. apr 2009

A ako ti dopadla dnes kontrola? Do kedy si PN?

bay
autor
8. apr 2009

Dufam ze ti to nachladnutie uz preslo a aspon to ta uz netrapi 😔

bay
autor
8. apr 2009

Ja som dnes kazdych 10 min hladna 😠

bay
autor
8. apr 2009

Ak to pojde takto dalej, tak sa rovno zavriem do chladnicky, nech to nemam daleko k tomu jedlu 😀 😀

bay
autor
8. apr 2009

Inak sranda s tym bruchom, si uz ani na spicky nevidim ked stojim 😀 😀

bay
autor
8. apr 2009

Tusim som tu ostala sama 😒 Aj drobcek zaspal.... Nudaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😎

bay
autor
8. apr 2009

Halo ha ha ha
Halo lo lo lo
Halo ha
Halo lo
Halo Halo
Cujte co co co
Cujte sa sa sa
Cujte co
Cujte sa
V tom svete stalo
Ja som ku ku ku
Ty si ko ko ko
Ja som ku
Ty si ko
My sme KUKO

bay
autor
8. apr 2009

Jeeej, sa mi prave podarilo najst text mojej zamilovanej uspavanky 😵 😵 😵 Som si nevedela spomenut na nic okrem refrenu a prvej slohy 😅 juchuuuu!

bay
autor
8. apr 2009

Leni, nechaj tu slaninu chvilu na pokoji!!!! 😀 😉

bay
autor
8. apr 2009

Lucime sa papa 😒

weja
8. apr 2009

no co ste vy stihli za to poobedie popisat... 🤐
Bay, gratulujem ku chlapcekovi 😵 aj tvojej mame gratulujem k dedkovi 😀 😀 inak k tomu nasmu priezvisku, co som spominala, ze je tiez kratke a ma "R", tak som nespomenula, ze tiez na to "R" zacina... 😅 Bay, nevolame sa my rovnako??? 😀

halienka
8. apr 2009

Babky, sorry, mala som návštevu, až teraz odjechala 😝 😀 Bola u mňa kámoška po dlhšom čase a vravím si v duchu, povedať jej že som tehu, nepovedať...No reku keď sa na niečo v tom smere spýta - vie že sme sa pustili do adopcie - tak jej poviem. No ale ako vždy, prišla sa hlavne ona vykecať a na mňa sa takmer ani nespýtala. Takže nevie nič 😝 😀
Bay, slaninu teraz už ani cítiť nemôžem 😝 😀 najradšej by som bola vegetariánka 😀 😀 Takže bruško už ti pekne rastie 😉 no veru, kríza príde, keď pôjdeš k Dr. a nebudeš sa môcť "tam" ani oholiť 😀 A prídu krásne časy pre tvojho MK 😀 Mňa už nachladnutie vôbec netrápi, to už prešlo, teraz ma fakt už len tie nevolnosti trápia 😝
Weji, nie ste vy náhodou s Bay príbuzné? 😀 😀 Ktovie čo ešte zistíte 😀

bay
autor
8. apr 2009

Weji, ked ides do obchodu tak tam maju regal flies s tvojim menom? Ak nie tak asi nie ☹
Leni ja som tak leniva, ze uz teraz na to navykam Dr aj MK 😀 😀 😀 Ked ja nenavidim ked to dorasta tak to desne boli a svrbi a teraz sa mi nechce a ani nie je dovod (tutumutu) udrziavat nonstop v tip-top kondicii 😅

bay
autor
9. apr 2009

Dobre ranko, tak ja som mala konecne dobru noc. Sny sice sialene a nenormalnejsie nez normalne (ak to vobec ide) ale mmam pocit ze som sa vyspala a v noci som musela na zachod LEN RAZ. Zaaaaaaaaaaaazrak 😀 😀

weja
9. apr 2009

dobre ranko 🙂
Bay, my sa volame ako ten maly cerveny zivocich alebo ako jedno znamenie v zvieratniku 🙂 takze asi pribuzne nebudeme 😅 😒
no popravde, ja som bola v tehu rada, ze zijem, takze uspech bol, ked som bola schopna sa aspon osprchovat, na nejake holenie nezostala energia 😅 😝 myslim, ze doktori si uz na nieco podobne zvykli 😀 a drahi manzelia si budu musiet tiez... 😀 😉
teraz ma napadol ten vtipny pribeh, ako isla zena ku gynekologovi a ten jej povedal, ze: "dnes ste si dali na sebe zalezat, co?" neviem, ci to poznate, ale ja som sa celkom pobavila 😀

halienka
9. apr 2009

Dobré ránko babky 🙂
Bay, takže nechávaš si riadny prales 😀 😀 asi aj ja tak dopadnem, lebo aj minule,no ešte zo začiatku som sa snažila keď sa dalo, ale postupne ako to bruško rástlo, tak som si proste už na šušku nevidela 😀 😀 Inak ja sa neholím žiletkou, ono to fakt potom strašne svrbí a pichá keď to začne znovu rásť, ja radšej používam depilačný krém a je to omnoho lepšie, keď mi začnú zase rásť, tak pomaly ani neviem. 😉 Žiletku používam iba na nohy, lebo to by som zas strašne veľa toho krému minula, a keď sa škriabem na nohe lebo to svrbí nie je to také divné, ako keď sa stále škriabem na šuške 😀 😀
Aj ja som sa vyspala dobre, večer som zhutala 3 dcl pudingu a zaspala, a čuduj sa svete vydržalo mi to 5 hodín, až taká radosť. Jedla som až o pol štvrtej ráno prvý krát. Dnes idem k Dr. ukončiť si PN, až môžem aspoň cez tie sviatky von. 🙂 To čo mi dala doktorka na ukľudnenie čriev mi zabralo, je mi o dosť lepšie a zdá sa mi že aj energie mám už viac. Tak snáď to zvládnem.
Weji, ten vtip poznám, to je s tými trblietkami ? 😀