O čo išlo tomuto lekárovi?

2. jún 2023

Baby, pytaju sa vas lekari aj na osobne veci? 😁 dneska som bola so sebou kvoli chorobe, a mimo ineho sa ma opytal, ci som naozaj vydata, kedze videl dve prezviska, ale teda, ze vyzeram mladsie na svoj vek a nejako mu to neslo do hlavy. Akoze, bolo mi to trosku neprijemne, hlavne, ked sa potom este opytal, ci som stastne vydata, a ze on vie, ze do toho ho nic nie je. No, nie som velmi spoko vo vztahu, ale isto mu to nebudem vesat na nos, ale bolo mi to riadne neprijemne. Este si ma aj pamatal, ze odkial som a hned mi podaval ruku. Je toto bezne u lekarov? Lebo on je moj novy lekar, prisla som k nemu asi pred necelym rokom.

hipuska
2. jún 2023

Ja tieto debaty ukončujem a rázne na ne odpovedám. Mám rada profesionálny prístup u lekára a nie rozoberanie môjho súkromia

ankare
2. jún 2023

Podľa mňa šiel po Tebe. 🤷

zuzubb007
2. jún 2023

Pacila si sa mu, a dal ti to najavo, ze keby sa rozvadzas mozno ta pozve na rande aj, nahodou mna ako zenu by to potesilo, pokym to nieje 70 rocny dedko

mogaa
2. jún 2023

nebrala by som to nejako osobne...zrejme ťa chcel pozvať na kávu a ty nič....

xsandrax
2. jún 2023

Zrejme si mu bola sympatická, tak skúsil otvoriť túto tému 🙂 ak je náhodou slobodný, tak kde inde nájsť potencionálnu partnerku, skúsil šťastie 🙂 ak ti to bolo nepríjemné, treba to dat najavo, aby sa to neopakovalo 🙂 ja mam tiež také úsmevné situácie s lekárni, chirurg mi vyberal na chrbte znamienko a párkrát ma ,,nenapadne" chytil za zadok, další ma počúval asi 10 minút a stále iba na hrudi 😂 pýtala som sa Dr, či môžem ísť na slnko a on pohotovo, či môže vybrať dovolenku, že si potrebuje oddýchnuť a nemá s kým ísť 😂

danica2711
2. jún 2023

no dobre, o doktorovi už vieme všetko okrem čísla topánok, no a čo ty? Ako si reagovala, čo si mu povedala?

mnamko
2. jún 2023

V Nemecku podanie ruky dr.automatickyaj sa predstaví a tiez sa vypituju na všeličo

mamamasama
2. jún 2023

@xsandrax toto nazyvas usmevne situacie????

mamamasama
2. jún 2023

@erosmal a vy ste si nechali tapkat po zadku? Preboha ženske. Troska ucty k sebe. Aj keby mal 99 rokov.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
2. jún 2023

@mamamasama tiez ma to udivuje. To by som ho rovno zazalovala.

autor
2. jún 2023

@danica2711 iba som sa usmiala, lebo podobnu temu nacrtol aj pred pol rokom, ze vyzeram mlado, vtedy som mu povedala, ze dakujem za kompliment, ak to tak bolo myslene. Ale dnes na to zjavne zabudol a tiez mi to teda povedal a ja som sa iba usmiala. A ked spomenul to manzelstvo, tak som mu povedala, ze som vydata uz tri roky a zatial neviem, ci to bude trvat navzdy.

autor
2. jún 2023

A pacit sa mu urcite nepacim, pretoze ma o dost viac rokov ako ja. Takze podla mna tam o nic viac neslo. Mozno je fakt taky priatelsky a otvoreny clovek, ze mu to neprislo osobne sa na to vypytovat.

elviku11
2. jún 2023

Mna sa gynekológ opýtal - čo sa tam hanbíte pri dverách ako panna? Sup na kozu a roztiahnuť nohy, cíťte sa ako doma
(Ale chodím k nemu dlho, je to starý srandista, len som sa zasmiala)

aceris
2. jún 2023

Pripada mi to ok. Normalne zdvorilostny rozhovor. A inak len tak mimochodom, vela zdravotnych problemov prudi z nestastnych vztahov🙈

lejla77
2. jún 2023
nikaeli
2. jún 2023

Môj obvodný lekár je aj manželovym lekárom, chodí k nemu aj môj brat a ocko. Bežne sa ma dr. opýta, či je už napr. ocko ok po tom seknutí alebo či sa už bratovi polepšilo, odkedy nabehol na liečbu a necháva nás vždy pozdravovať. Mne je to veľmi sympatické, dr. je mladý, ochotný, aj keď k nemu ide manžel, pýta sa na mňa, ako sa mám.

zitaje
2. jún 2023

Mne v prvom tehotenstve gynekológ odmeral panvu a so spokojným úsmevom zahlásil: Ako vestonická Venuša! 😳🤪🤔 Mala som 25r. a mám veľkú riť, áno. Ale teda dosť ma zaskočil. Potom našťastie odišiel do dôchodku.
Takže otázka o štastnom manželstve mi príde celkom ok ešte. Asi to bude aj vekom, v 20r človek nie vždy vie, ako má zareagovať, o 10-20 rokov neskôr je to už v pohode.

xsandrax
3. jún 2023

@mamamasama
tak nabudúce odídem z operačného stola s vyrezaným znamienkom a otvorenou nezašitou ranou 😂 ako ozaj neviem čo si predstavuješ, ale masáž sedacieho svalu to nebola a ani tapkanie po zadku ako za mladi na diskoteke 🤷‍♀️😆 bože niektoré ste tu fakt strašné 😂😂😂 ešte to tu nezabudni popísať ako sa nechávame obchytkavat kde kade kým 🤦🏼‍♀️ nebola si tam, tak prosím ta nerieš, prečo som to nazvala úsmevnou situáciou, lebo to aj moja babka ma viac zmyslu pre humor 👍

erosmal
5. jún 2023

@mamamasama o moju sebaúctu sa neobávaj, pre mňa to bola vtipná záležitosť, neboli sme tam sami, bola tam sestrička a starý dedko ma chytil za zadok no to sa toho stalo... ležala som na bruchu, bolela ma zadnica, doktor mi menil drén, dezinfikoval peroxidom a ja mám oči ako slimák, že sa viem pozrieť presne čo mi robí a či tam tou rukou niečo pridržiava alebo čo.. už po druhý raz mi to bolo aj divné ale no fakt asi ako
@xsandrax utečiem s holou riťou lebo ma dedko chytil.. a zažalujem ho za to, že ma ošetril a pomohol..

xsandrax
6. jún 2023

@erosmal ja by som chcela vidieť, či by tie, ktoré tu tvrdia, že by ich zažalovali aj reálne išli dat to trestné oznámenie, to sú iba silné reči cez klávesnicu 🤷‍♀️ jednak to nie je trestný čin a druha vec s dokazovaním by ťažko pochodili...

erosmal
6. jún 2023

@xsandrax tak ja si tiež myslim, že to dokazovanie by bolo mierne naročne.. a ešte u mňa, ktorá som tam išla s tým aby mi práve na tom zadku niečo liečili 😅 akože som extrovert a nemám rada velmi keď mi niekto narúša intímnu zónu ani nevyžiadane dotyky a som aj dosť hanblivá 😀 ale toto bolo také milé doslova 😀 možno som ja čudná ale my sa na tom vždy zabavíme keď na to spomínam

dianka3
1. apr 2024

To máš ešte dobré, ja keď som mala asi 16 som išla pred sviatkami na spoveď a tam v spovednici mi starý pán farár dával kázeň aké sú dnešné dievčatá hriešne a ako sa obliekajú a bez hanby sa ma opýtal ci nosím tanga nohavičky 😵‍💫 Ostala som ako obarená a v takom šoku som odišla a viac už na spoveď nechodila 😵