O všetkom rozhoduje on

karkulka55
9. dec 2007

mam pocit ze o vsetkom rozhoduje len a len moj priatel, kedy bude svadba, ci vobec bude, ci bude dieta a kedy vlastne a ci vobec bude,resp. kedy sa on budeme snazit, kedy sa budeme stahovat do vlastneho a nie byvat v podnajme, kedy pojdeme na dovolenku...mam pocit ze na moje potreby vobec nemysli, vzdy si najde nejaky argument preco este nie, preco to alebo ono ani nejde...gynekolog mi zistil ze asi nebude lahke pre mna otehotniet, a jeho reakcia bola, ze sa ho do toho snazim teraz natlacit a ze on teraz dieta este aj tak nechce...

suki
21. okt 2009

luise 😀 😀 😀 no tak to je potom dost blbý 😀
člověk to totiž moc dlouho nevydrží....myslím takovej blbej poci být v podstatě považovaná za neschopnou i jít vybrat peníze 😀 😝 😎

suki
21. okt 2009

luise nevadí 😉 to ypsilon 😉 😉

Ale jak říkám, to už je za náma 🙂 😵

luise
24. okt 2009

Suki 🙂 píšeš o blbom pocite byť považovaná za neschopnú... keby si to teda nechytila do vlastných rúk, ale ja sama, keď som bola mladšia som mala tiež obdobie, keď som všetko nechávala len na ňom a nevadilo mi to a určite je nás tu takých kopa. 😵 No to ma už dávno prešlo a teraz by som to nezniesla!! 😝 😝 Určite je faj, keď sa obaja dohodnú kto čo spraví, či vybaví... Treba si navzájom pomáhať. 😵 😵 😉 Ahoj

macka01
24. okt 2009

aj preto,aby mal človek pocit,že za niečo stojí,že niečo vie,že je rovnocenný partner,nie len ten druhý

luise
24. okt 2009

macka 😉 ,tak, tak 😀