Obchod Gizzo - zlé skúsenosti

petrabu
21. okt 2015

Ahojte vsetci co casto nakupujete cez net. Davajte si pozor na obchod Gizzo. Predavaju tovar ale balik neposlu. Uz o tom bolo aj v Reflexe na Markize. Ja som na to doplatila tak snad uz nebudu dalsie ...

gabrielasenkarova
22. okt 2015

Aj ja som zaplatila... škoda :( že som to nevedela skôr... dnes som sa pokúšala s nimi spojiť, nedá sa tam dovolať...

petrabu
autor
22. okt 2015

Ja som to napisala aj do hoax-u a urcite napisem aj SOIke ... napis tam aj ty aby to to cim skor zavrreli a neokradli dasich ludi.i

petrabu
autor
22. okt 2015

http://hoax.sk/pochybne-praktiky/varovanie-chce...
ak sa da tak to prosim zdielajte ... dakujem

kyticka05
22. okt 2015

akože to čo je? to je novinka nejaká? aj ja som objednala dvoje topánky? kde presne sa treba sťažovať? aby to malo aj zmysel. výpis z banky mám.

petrabu
autor
22. okt 2015

Mne odporucili ist na policiu a podat trestne oznamenie a kontaktovat SOIku. To som dnes nestihla ale aspon si pozriem co mi vsetko bude treba. Urcite bude treba nejaky doklad o zaplateni a aj emailovu komunikaciu.
Urcite oklamanych a okradnutych zien bude viac tak treba cim skor zablokovat tu internetovu stranku.
Asi peniaze uz spat neuvidime, len to treba zdielat a informovat ostatnych aby sa tam prestalo nakupovat.

petrabu
autor
22. okt 2015
petrabu
autor
22. okt 2015

urcite kontaktovat soiku a podat trestne oznamenie !!!