Markíza obchod

15. jún 2023

Boli ste už v predajni markíza obchode? Ako ste boli spokojný?

syslik81
15. jún 2023

myslis tu uskriekanu tetu co ma obchod Markiza? nie nebola som stacilo mi pozriet sa online a 90% veci najst na aliexprese .. takze za mna by to bola zbytocna cesta

marca12
15. jún 2023

Bola som,ale este v casoch,ked nebola tato pani znama. Nie je to moj vkus a nepamatam si,ci som si tam aj nieco vybrala. Na pesej v BB je vela takychto butikov.

zuzanadunya
29. mar 2024

Iba využiva ženy ktoré su menej technicky zdantné a predáva im PARFÉRMY DUNAY, OUD A INÉ za nekresťanske ceny. Viete si ich kupit na heureka.sk o polovičku lacnejši, bazos
Nehovoriac o handrach. 500% zisk, ... jej krem na ruky stojí 2 euro. Kto jej pre boha da za ten jej elixir 35 euro, potom jasne dava ho zadarmo k DUNAY , a tvari sa aka špecialna ponuka, no o okuliaroch a inych veciach radšej pomlčím. Obyčajany podvodníci aj so synom. future coffee zakaznici odfotneny babka s dedkom, ŽENY !!! SPAMETAJTE SA..#som KRASNA, #som INTELIGENTNA #mam ROZUM !!!! HLAVNE TO . Markiza je tam 30 rokov, ale za posledných 6 rokov priznala zisk 6000 euro dokopy! Urady kde ste pre boha.