Obchod Topsara - skúsenosti

skart
3. okt 2021

Ahojte nemáte niekto skúsenosti s týmto obchodom? Neobjednávli ste si niečo odtiaľ?

Ďakujem za každú reakciu

matkav21
3. okt 2021

@skart objednávali sme radiátor, všetko bolo v pohode

skart
autor
4. okt 2021

@matkav21 aj to pekne prišlo do piatich dní? A našli ste niekde dobre hodnotenie obchodu, či ste to riskli?

matkav21
4. okt 2021

@skart riskla som to, nikde som hodnotenia nenašla...nastastie bolo všetko ok. Myslim, že to do tých 5 dni prišlo. Akurát potom asi po 2 týždňoch od prevzatia prišiel mail, že je to vyskladnene z externého skladu v zahraničí a odoslané, tak som sa čudovala, ale to bol teda len nejak dosť oneskorený mail. No a veru dopredu som nevedela, že mi kuriér prinesie tovar, čo bola chyba na strane obchodu. Už mi len kuriér volal, že ide.

patusinka22
3. dec 2021

Dobrý večer chcem objednať s tejto stránky zrkadlo a neviem či je spoľahlivá ta stránka keď len peniaze len vopred zaplatiť kartou žiadna dobierka

skart
autor
4. dec 2021

@patusinka22 všetko mi prišlo, pan ochotne odpovedal na moje otázky a dokonca mi poslal aj cislo na sledovanie zásielky. nakoniec som zbytočne plašila. Len som musela doriešiť kuriéra, pretože nejakou chybou nepripojilo číslo domu. Nemusíš sa báť

drobec_avril
22. nov 2023

@skart ahojte ja som objednala komodu pár dní sa stav objednávky nemenil stále je v spracovaní. Komunikácia ťažko telefón žiaden email nič živý chat nejaký robot. Až teraz mi odpísal nejaký pan vraj môj email spadol do spamu. Vraj moja objednávka bola vrátená na centrálny sklad ze niekde nastala chyba a ze novy balík je už na ceste. Pritom žiaden email o tom ze ju odoslali neprišiel. Začínam sa báť ze som prisla o peniaze :(