Objednala som si postieľku, tá mi však neprišla

walkyra88
31. júl 2017

Baby objednala som tuto postieľku pani pýtala dopredu zálohu 10e no postielka neprišla a ona uz nekomunikuje neviete pomôct nejak;(

unctadorg
31. júl 2017

Nejaka podpora bazosu tam nie je? Tazko myslim zw dostanes nieco spat

walkyra88
autor
31. júl 2017

Svokra robi v banke číslo úctu vraj vie vyžiadať spať peniaze tak dúfam

majkalabka
31. júl 2017

@walkyra88 áno banka vie poziadat na zaklade ziadosti klienta o vratenie platby, ale podla mojich informacii s tym musi druha strana suhlasit.....trva to tak 2-4 tyzdne (robim v banke som na materskej momentalne) tato sluzba je ale za poplatok, moze sa stat ze platba spat nepride ale banka si zuctuje poplatok za vymahanie platby, hoci bola neuspesna....to len pre info

walkyra88
autor
31. júl 2017

Mam svokru co robi v banke tak skúsim cez ňu niečo som sklamaná že takáto zlodejka vie takto okrádať

zizana
1. aug 2017

@walkyra88 aj mne sa to stalo akurát to nebola postieľka ale stolička za 28 eur. Nevidela som ani stoličku ani peniaze. Písala som aj správcovi bazos, poskytol číslo telefónu a IP adresu z ktorej bol inzerát daný. Tým to skončilo, lebo policajti by s tým aj tak nič nerobili. Asi po 2 mesiacoch volali policajti, že pána prešetruju lebo okradol už veľa ľudí. Výsledok zatiaľ žiadny. Rozumiem tvojim pocitom, tiež ma to riadne hnevalo.