Objednala som si topánky značky Inch, ale nedostala som ich

silvia227
22. sep 2023

Hľadám ostatných, ktorým sa stalo to isté. Objednala som si topánky značky INCH a zaplatila za ne, no neboli mi doručené. Niekoľko krát som firmu INCH kontaktovala mailom. Zo začiatku mi odpísali, že mám čakať. Čakala som, opätovne urgovala, žiadala vrátenie peňazí, no bez akejkoľvek odozvy. Telefón i mail je zrušený, no predaj topánok stále pokračuje
Už je to niekoľko mesiacov. Kontaktovala som predajňu v ČR, ktorú má INCH uvedenú na svojej stránke. Tam mi oznámili, že nie som jediná, ktorú podviedli.
Tak skúšam touto cestou, či sa niekto nájde a pridá do skupiny, aby sme si vymohli svoje peniaze späť.
Silvia

akiana
22. sep 2023

Tato znacka? Vzdy vzdy najprv pozeraj recenzie na Trustpilot. Registrujem, ze v poslednej dobe sa roztrhlo vrece s podvodnymi internetovymi obchodmi (ja som naletela 2x), kde objednas, zaplatis, a nic ti nedojde. V mojom pripade som samozrejme volala do banky a ziadala o reklamaciu, ale nevedeli mi pomoct, ked peniaze uz boli prevedene na ucet protistrany. Radili mi ist dat zaznam na policiu, ale bolo to dokopy len daco vyse 100€, tak mi nestalo za to, sa s nimi handrkovat. Poucenie do buducnosti. Nikdy nekupuj bez precitania recenzii. https://www.trustpilot.com/review/www.inch2.com

maranco
22. sep 2023

@silvia227 na akej web stránke si nakupovala? Ak si platila kartou podaj reklamáciu platby kartou v banke, že ti nedošiel tovar.

silvia227
autor
22. sep 2023

@akiana ďakujem za radu

silvia227
autor
22. sep 2023

@maranco ďakujem za radu, skúsim to

maranco
22. sep 2023

@silvia227 ešte aká to bola stránka kde si to kúpila?

silvia227
autor
22. sep 2023

@maranco zo stránky INCH2, stále tá stránka na oko funguje a stále ponúka tovar.
Dúfam, že aspoň niekomu týmto pomôžem a neobjednajú si tovar

silvia227
autor
22. sep 2023

@akiana pozrela som sa na to a ešte raz vďaka za dobrú radu

zuzana_gvizdova
3. dec 2023

dobry den- mam ten isty problem. inch 2 je podvod. viete mi povedat sko ste pochodili s tou platbou u banky? vdaka

poppy22
3. dec 2023

predajna z cr ti odpovedala,ze nie si jedina ktoru podviedli?!? nechapem-ved patria pod 1 znacku,.akoze oni by to mali riesit,ved sa jedna o poskodzovanie ich mena...na inch 2 vidim kontakty-ja by som kludne bombardovala mailami aj zastupenia pre anglicko,lotyssko-niekde ti musia dat kontakt na niekoho z vedenia...a povyhrazaj sa im medializovanim...
@akiana to,ze sa jedna "len" o 100 eur..to nie je len..keby bolo,tak by "len" 100 eur vratili..a tych "len" niekolko eur sa pri viacerych zakaznikoch nazbiera...ja by som ich otravovala aj kvoli 10 euram...

zuzana_gvizdova
8. mar 2024

cauko. ta ista skusenost.🙂 ak to mas zaujem riesit pls rataj so mnou. tiez som sa dostala az po cesku pobocku.. podla mna by bolo fajn masivne to nahlasovat aj na fb