Objednáva niekto cez www.alibaba.com a www.aliexpress.com?

zuzkasonicka
29. jan 2013

Mam tam vyhliadnuté šatky pre dcérku, ale nemam založený paypal učet, chystám sa na registráciu. Len sa chcem ubezpečiť, či je to 100% bezpečné a ako potom prebieha nákup. Vhodim si niečo do košika a potom už nevyplňujem žiadne údaje ohľadom karty a pod.?? len potvrdím platbu a už len čakám na tovar? Viem si zásielku nejako sledovať? Ak je tam pri platení uvedené Slovakia free delivery, tak to skutočne bude free delivery???
Pekne prosím o pomoc.
ďakujem

monica25
10. dec 2013

ahojte.objednala som z aliexpress.od 3 roznych predajcou.este 4.11,dodnes mi prisla ibaj edna riflova bunda.skusila som hladat na posta.sk podla podacieho cisla ostatne 2 zasielky a vypisuje mi,ze nie su k dispozicii ziadne udaje o zasielke.ked som si dala zas tu riflovu bundicku este ked tu nebola ta tam bola pekne rozpisana az kym som ju neprebrala prsne na cas vsetko.pisala som predajcom,zatial nereagovali.moze byt ze mi vobec nic neodoslali a dali tam iba fiktivne podacie cislo?dakujem za odpovede.

lolipoop
10. dec 2013

@monica25 ahoj je možne že pri niektorých druhov tovaroch tá preprava trvá až 2 mesiace resp. 60 dní....
takže ked si odtial objednám mám si to sledovat cez podacie číslo RF_______ ????

monica25
11. dec 2013

@lolipoop dakujem za odpoved len to mi je podozrive ze zasielka ma podacie cislo a neviem sa jej dopatrat na stranke posty.pockam este.snad mi to pride.

kuwait
11. dec 2013

@monica25 ak ti vypisuje taky odkaz to znamena ze ta predajca podviedol a nic neposlal,behom 5 dni sa totiz musi ukazat tracking balika.Napis predajcovi ze ti dal zle tracking cislo ako zareaguje,ja s tymto mam skusenost tahala som sa s predajcom 3 mesiace a potom my vratil aliexpress peniaze,oni toto robia daju fake tracking cislo,nic neposlu a dufaju ze im peniaze ostanu.

monica25
11. dec 2013

@kuwait dakujem za odpoved.budem im este pisat.zatial sa neozvali.nevidim to ale ruzovo.

kuwait
11. dec 2013

@monica25 oni sa ti zrejme uz neozvu ak si objednavala 4.nov tak otvor dispute a kontaktuj admina vysvetl imu ze 5 tyzdnov preslo a nieje mozne vystopovat kde je balik,teda zrejme odoslany nebol,admin zahaji konanie vo veci navratenia penazi.Napis adminovi ze tracking number is fake!

monica25
11. dec 2013

@kuwait pisala som predajcom,ale neviem sa dohladat kde mam napisat adminovi,mozes mi poslat link ked vies,ak ta mozem poprosit,dakujem,

monica25
11. dec 2013

@kuwait 2 sa mi podarilo otvorit,ale jedno uz nie to mi vypisuje ze je finished,bola som v nemocnici a vtedy mi prisiel mail z aliexpress len ja som to neotvorila a oni to automaticky uzavreli ze mi to prislo,stym uz asi nenarobim nic?

kuwait
11. dec 2013

@monica25 s tym druhym asi nic ale skus im napisat,tam pri tej objednavke toho druheho balicka je moznost dispute klikni na to

sonicq7
18. dec 2013

@dada258 to myslis cez aliexpress.com??

sonicq7
18. dec 2013

to myslis cez aliexpress.com ?

waduz
24. dec 2013

Ja mám dobré skúsenosti.Platbu riešim VISA kartou z účtu kde mám stále minimum €(kvôli opakovanému stiahnutiu)Problém mam len so Slovenskou poštou v tom ak sa doklad o doručení zásielky doručovateľkou úmyselne stratí. Pošta balík vráti ako nedoručený a moje peniaze sú stratené,stalo sa mi to 2 krát.

zabka07
25. dec 2013

Ahojte,chcem sa zaregistrovat na Aliexpresse,ale pri registracii mi vypisuje,ze som nespravne napisala ulicu a mesto,vraj to mam napisat po anglicky.Vy ste taky problem nemali?Lebo ja naozaj neviem ako mam Druzstevnu ulicu napisat po anglicky 😀

kuwait
26. dec 2013

@zabka07 napis len Druzstevna a cislo ,skusaj oni maju niekedy error na stranke

katik80
6. jan 2014

Ako nakupujete v ebay? Dá sa v eurách alebo da sa stránka preložiť? Dakujem.

denisa1284
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samo_blaho
14. jan 2014

@katik80 Jasne že v eurách, platíš cez PayPal.

nika2301
23. jan 2014

Ahojte. Asi pred týždňom som si na aliexpress objednala bižutériu v hodnote 14 €. Zplatila som, všetko je viacmenej v pohode, v pondelok poobede mi prišiel mail, že mi to posielajú a po prijatí zásielky mám potvrdiť že mi to prišlo...no a v maile bolo že do 2 dní obdržím číslo pod ktorým si budem môcť sledovať zásielku lenže nič také mi ešte neprišlo a pod objednávkou nejaké číslo mám aj je tam link na stránku kde sa dá zásielka sledovať ale píše mi že nič nenašlo....bude to v pohode ? a ešte jedna otázka..kedy asi mi to príde ak vôbec ? lebo píše mi že 57 dní to bude trvať lenže sa mi to zdá dosť dlho..:/ veľmi pekne ďakujem za odpoveď 🙂 pekný večer

samo_blaho
23. jan 2014

Sledovať to nemusíš, raz to ide, raz nie. Príde Ti to od 10 do 40 dní.

bambulka101
26. jan 2014

prosim vas mam trosku problem. objednavala som vec z aliexpress.com a objednavku som zrusila, prisiel mi mail, ze mam cakat do 10 dni peniaze ak nepridu mam sa ozvat, peniaze neprisli pisala som maily ale neviem ci na spravnu adresu kedze nik neodpoveda a peniaze neprisli. viete mi prosim napisat mail kam pisat? velmi pekne dakujem za akukolvek pomoc

potvorita22
28. jan 2014

ahojte baby, dnes som práve dostala vecičky z aliexpress a som maximálne spokojná. Žiadne problémy, žiadne clo, kvalita presne ako na obrázku. Troška dlhšie to trvalo ( cca 20 dní) ale oplatilo sa. Určite objednám znovu 🙂

cur7ling
21. feb 2014

ahojte, chcem sa opýtať , objednávala som si veci z aliexpres, platím za veci vopred alebo až po prevzatí, a ak chcem platiť bankovým prevodom kde nájdem ich číslo účtu. diki

monika18881
9. mar 2014

@denisa1284 ešte stále platí že by si nam objednala veci z aliexpressu ? 🙂 môžeme sa dohodnúť ?

denisa1284
9. mar 2014
kukucka26
9. mar 2014

@denisa1284 aj ja chvem nieco mozrm sa pridat?

denisa1284
11. mar 2014

@kukucka26 napiste mi spravu v akej hodnote

denisa1284
16. mar 2014

baby idem objednavat bizuteriu z aliexpresu, kto by mal zaujem napiste mi a ja vam poslem link.

klody412
27. mar 2014

@denisa1284 Ahoj prosím ťa objednávaš ešte z aliexpressu? ja by som si chcela objednat trosku viac veci ale nemám s tým skúsenosti..mohla by som ti poslať aj linky tých vecí čo chcem a objednala by si mi ich?

robson77
3. apr 2014

@denisa1284 prosim objednavate este prosim vas velmi pekne veci s aliexpres.com mam zaujem o nejake vecicky dakujem velmi pekne za odpoved robert s rk