Objednávate cez www.sportsdirect.com?

ladybirdie
28. feb 2014

Chceme skúsiť objednať pár vecí z tej stránky. Má niekto skúsenosti? Čítala som na ich stránke, že treba platiť aj clo. Je to pravda? Dakujem za odpovede.

stary_ujco
28. feb 2014

Objednavame pravidelne. Kedze obchod je v anglicku, pri nakupe na slovensko clo neplatis. Postovne je 10-15 eur podla velkosti balicka, tovar dojde zvycajne za 4-5 pracovnych dni kurierom DHL.
Pozor na velkost oblecenia, dost to nesedi s tabulkami, ale nie je problem to potom predat tu na MK za nejaku rozumnu cenu.

magdus999
28. feb 2014

@stary_ujco ahoj, poradila by si mi - manžel má na SVK veľkosť 2XL, aké objednať číslo na danej stránke? Ja mám 38, aké číslo by si mi odporučila?
Platíte priamo prevodom, alebo kuriérovi?

Ďakujem za odpovede

poly2406
28. feb 2014

Ahojte dievčatá, aj ja objednávam pravidelne a som veľmi spokojná!
@magdus999 Platí sa hneď - cez net. Musíš mať embosovanú platobnú kartu - na nákup cez internet.
Mne veľkosti zatiaľ sadli, až na obuv...
Čo sa týka oblečenia, nosím S(36), niekedy M (38) a mne je ich 14 -tka veľká. Stačí mi 10 a 12. Myslím, že ich 12 je naša 38.

erika182
28. feb 2014

@magdus999 Bohuzial sa to takto velmi zle radi. Na stranke maju velkostne tabulky, ale zalezi od strihu, od vyrobcu, od typu....

erika182
28. feb 2014

objednavam casto. a tak ako bolo spomenute postovne je 10-15€ zalezi od velkosti objednavky. do cca tyzdna ti to dorazi domov. S velkostami je to uz horsie. Velmi zalezi od vyrobcu a strihu. Vacsinou vsak plati ze v ramci daneho vyrobcu to sedi. Napr. mne oblecenie LeeCoper sedi o cislo mensie ako normalne ine mi zas sedia ako som zvyknuta. obuv mi z 3 ks sedela iba 1krat. Pokial mas v okoli niekoho komu vies pripadne oblecenie alebo obuv predat, tak sa oplaca urcite. Ked uz budes mat velkosti odskusane, budes mat po probleme 🙂

janett310
21. júl 2015

Nakupy cez portal Refundo mi uz usetrili slusny obnos penazi. vyuzite aj vy cashback pri nakupe. Staci sa registrovat na
https://www.refundo.sk/?ref=50130
a ziskate2€ a odomna ako bonus dalsie 2€.

anielik1
10. feb 2017

V nedelu idem ibjednavať zo sportdirektu kdo chce niečo obiednať napište môžme si rozdeliť poštovne.🙂🙂