Obuv pre ročné dieťa

moncek88
5. okt 2018

Baby máte skúsenosti s obuvou pre dieťa značky Protetika a Geox?
Viem že protetika je zdravotná no často počúvam že Geox je lepšia obuv... samozrejme že Ecco je Topka no aj pekne drahé 🤔🤔.
Mňa len zaujímajú tieto dve značky Geox a Protetika.
Ďakujem

sense
5. okt 2018

@moncek88 odkedy nasa chodi kupujeme len geox a protetiku,ikef tu teraz v piatich rokoch uz menej ale inak geox a raz mala primigi

meluela
5. okt 2018

@moncek88 ja som s protetikou nemala dobru skusenost, starsiemu synovi odrali topanky nozky, pridu mi aj prilis tvrde na prve krocky, ale mozno ich uz vylepsili odvtedy, neviem ... kupovala som teraz len superfitky

stanislavicenka
5. okt 2018

Protetiky su neskutocne tazke na tak malu nozicku, co sa len uci chodit. To je ako obut dieta do kusku betonu. Geoxy tak nepoznam. Ja dietatu obuvam barefoot a som s tym stotoznena. Ved obut dietatu nieco, v com nozkou ani nepohne a jeho svaly sa necvicia, je uplne mimo rozumu. Svaly sa musia cvicit, a nie ochabovat v tvrdej a pevnej topanke

yanni
5. okt 2018

Ani jedny, ani druhé, ani tretie. Ročnému Feiertag, zacinajucemu chodcovi netreba žiadne topánky. Stačí naboso, popr ABS ponožky. Ak už chodí isto, aj vonku, treba kúpiť niečo mäkké, s veeeelmi flexibilnou podrážkou, širokou špičkou. Najlepšie BF alebo alternatívy napr. dDStep 015tsky.

yanni
5. okt 2018

*rocnemu dietatu

ellaafi
5. okt 2018

@moncek88 my sme začínali na Geoxoch, mňa presvedčil personál predajne odbornosťou. Či už to bol výber správnej veľkosti, strihu....

drexik007
5. okt 2018

Ahojte,my máme dobré skúsenosti s topanockami Protetika,Rak,Wanda...na prvé krôčiky sme mali Wanda

jatva
5. okt 2018

Treba odmerat nozku - sirku aj dlzku. Porovnat tvar topanky s tvarom nozky. A podla toho vybrat.