Oceľové obrúčky - skúsenosti

21. sep 2020

Máte niekto oceľové obrúčky? Aké máte skúsenosti? Aká je podľa vás optimálna šírka obrúčok?

janetinka27
21. sep 2020

myslis chirurgicku ocel? vela ludi si ju chvali,ale uz som tu niekde spominala ze kamaratke v noci opuchol prst a museli jej prsten na nom na pohotovosti rychlo prestrihnut. a doktor vtedy povedal,ze jedine stastie,ze nie je ocelovy,ze ten by nemali cim prestrihnut,se je strasne tvrdy

lenull103
21. sep 2020

My mame z chirurgickej ocele a sme veľmi spokojní ☺️Vyzeraju ako nové,mame ich vyše 4 rokov..aj farba je ta istá,ani škrabance veľmi nie sú..ja mám vložené aj 3 diamanty

autumm
22. sep 2020

Ahoj aj ja mam z ocele a som veľmi spokojna, je tvrdá, ozdobena ako klasicka obrúčka. Ludia ani nevedia ze bola uplne lacná 😁 ja mam 4mm a vyzera žensky

3petka
22. sep 2020

Moja mamina má oceľové a stále vyzerajú ako nové všetci im ich chvália. Ja som take tiež chcela a nikde som nemohla zohnať a z internetu som nestíhala objednať. Takze ani nenosím lebo vyzerajú už hrozné a nemám čas sa im stále venovať aby boli pekne, nakoniec som zohnala strieborné a zlate či už biele zlato sme nechceli zbytočne predražené nato že muž by ju mal na sebe len v deň svadby... a na zlato som mierne alergická...

amelie2017
22. sep 2020

My mame tieto z aliexpresu. Urcite si objednaj odtial, nekupuj zo SK stranok, mam prelozene vsetky a vsetky su z Ali, ale tam das za 2 obrucky ani nie 10€ a na Sk pytaju za jednu aj 50. Aj graviruju

lenuliatko84
22. sep 2020

Mne pride chirurgicka ocel ako spimave striebro.ked chces v tychto farbach preco nie biele zlato?vyzera to lepsie a aj dlho vydrzi

lenuliatko84
22. sep 2020

@amelie2017 kokso.....obrucka za 3€🙈

amelie2017
22. sep 2020

@lenuliatko84 ano, za 3 €, presne tu istu mali na SK za 21 v akcii zo 40. Mame aj klasicke zlate, tie nosime len na prilezitosti, tieto sme kupili do prace.

tami2014
22. sep 2020

Aj my mame. My ale spokojni nie sme. Chyba asi bola, ze sme ich objednavali cez net a nevyskusali. Mame 6mm, co je na moje tenke prsty hrubka a mne to vadi. Obrucka posobi mohutne ani manzelovi sa nepaci ta jeho. Som tehotna, aj preto sme neriesili zlate, aby sme nemuseli zvacsovat, zuzovat. Po porode, ked budem mat stabilnu vahu, urcite chceme zlate.

kubkovamama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenull103
22. sep 2020

@lenuliatko84 biele zlato práveže nič nevydrží. Keďže biele zlato neexistuje,je to farbene,časom a neustálym nosením obrúčky zožltne. A zlato je mäkké,čiže sa rýchlo poškrabe

lenull103
22. sep 2020

My mame z jednej CZ stránky,boli lacnejšie ako zlato ale nie za 3€,ako tu kočky píšu..stali nás cca 200€ a sú super

lenuliatko84
22. sep 2020

@lenull103 hahahaha,tak potom tie kralovske koruny zo zlata co su tu uz zopar storoci su ask z ocele.a zlate sperky co za dedia z generacie na generaciu sh asi tiez smejdy

lenuliatko84
22. sep 2020

@amelie2017 tak to by ma ani nenapadlo dat si urobit pracovne obrucky,teda jedine ze by som robila niekde vo fabrike.ale aj mi je to nepochopitelne,ja s mojim kamenom aj zeleninu cistim

amelie2017
22. sep 2020

@lenuliatko84 aj ja so snubnym robim vsetko, ale obrucku daval muz 2 krat vyrovnavat za rok, stale cistit. Tak chcel takuto. No a ja chcem nosit rovnaku, takze tak. Ale uz aj stihol stratit, lebo vela schudol 😁

lenull103
22. sep 2020

@lenuliatko84 ja píšem o bielom zlate,nie žltom..zlato je mäkké,proste je,s kráľovskou korunou nikto denno-denne nenarába. Debata je tu o prsteňoch,ja sama mám snubák z bieleho zlata a už raz bol čistený a nanovo natiahnuté ródium,aby bol pekný ako nový..biele zlato je vlastne žlté zlato,ktoré je len farbene,preto časom zožltne..samozrejme,že sa nedá prsteň porovnávať s korunou či nausnicami,prsteň je v kontakte s vodou,so vsetkym,varíme,proste sa opotrebuje..o to mi šlo

lenuliatko84
22. sep 2020

@lenull103 a nausnice?ved sa denne sprchujeme ,tie sa nenamocia?

balkica
22. sep 2020

Záleži aj od toho, či ich chcete denno denne nosiť, aj v noci. My ich máme položené niekde na poličke. Dávame si ich iba na špeciálne príležitosti. Stáli asi 20€ dokopy a vyzerajú stále krásne ako nové 🙂 Aj zásnubný bol chirurgická oceľ 🙂 Ja by som nemenila.

balkica
22. sep 2020

6mm a 8mm 🙂