Očkovanie mladých do 25 mimo Košíc bližšie k BA

kikuska63
24. máj 2021

Kde ockuju mladých do 25 rokov ? viem že v Košiciach... neviete či náhodou aj niekde bližšie k Bratislave ? Kľudne by som zvládla aj tie kosice, ale bojím sa aby som nemala nejaké vedľajšie účinky po ceste domov

reluska
24. máj 2021

včera syn 17, dcéra 21r..BA obaja Pfizer

sisa_s
24. máj 2021

@reluska a maju diagnozy? Lebo moji kamarati 30tnici cakaju v BA uz dlho a nic

reluska
24. máj 2021

@sisa_s nie, možno náhoda, ale som za nu vdačná..ja mám už obe očko, manžel prvú dávku, a teraz aj deti...nahlasuješ sa cez NCZI ?

kikuska63
autor
24. máj 2021

@reluska maju stastie.. ja čakám odkedy sa mohli zaregistrovať ľudia od 18 rokov, mám 20, dala som si 10 okresov v okoli a stále čakám..

sisa_s
24. máj 2021

@reluska ja uz som, ale kamarati vek 30-32r, cez nczi nahlaseni, bratislavsky kraj ako nahradnici a vobec nic...tak je divne, ze 20tnici poockovani a ma sa ist podla veku...

kikuska63
autor
24. máj 2021

@sisa_s na niektorých ockovacich miestach ak pred záverečnou zostanú vakcíny keď sa napríklad ani náhradníci nedostavia tak zaockuju prakticky hocikoho, ale je to skôr o šťastí

1aduliatko1
24. máj 2021

ja mám 33, ZA kraj, čakám 3 týždne v čakárni.....

sisa_s
24. máj 2021

@kikuska63 tak v BA vraj, ked ludia cakaju von pri zaverecnej, uprednostnuju tych s chronick.diagnozami, tehotne a darcov krvi...neviem, ci zdravy clovek sa dostane len tak

reluska
24. máj 2021

@sisa_s ja som ich nahlasovala každý týžden cez Bratislavský samosprávny kraj ako náhradníkov... rovnako ako manžela, ja som chronický , tak preto mám už obe

sisa_s
24. máj 2021

@reluska to treba takto opakovane nahlasovat?

reluska
24. máj 2021

@sisa_s ja som to tak robila, a mnohým hned po nahlásení pípla sms, do 4 dní mali termín... ja som ich každý víkend nahlasovala

1mina
24. máj 2021

Ja sa pripnem mna len zaujima ci sa dostal niekto mlady (okolo 30) uz na termin okolie tn a ilavy 🙂

sisa_s
24. máj 2021

@reluska dakujem, skusime to takto 🙂

kikuska63
autor
24. máj 2021

@reluska náhradníci sa musia dostaviť na miesto očkovania do 1h od SMS správy ak sa nemýlim, alebo to už zmenili?

kristinaanna
24. máj 2021

skúste Banskobystrický kraj - Revúca , očkuje sa zatiaľ každý pondelok

kikuska63
autor
24. máj 2021

@kristinaanna ďakujem, ale keďže nemám auto, tak by som sa tam pravdepodobne nemala ako dostať, lebo žiadny priamy vlakový spoj nie je a je to dosť daleko

marco2
24. máj 2021

Skús sa odhlásiť a znovu prihlásiť a skús dať Piešťany, alebo Martin- ten je ale ďalej

kikuska63
autor
24. máj 2021

@marco2 Piešťany by boli super, ďakujem 🙏🏼

reluska
24. máj 2021

@kikuska63 deťom to píplo v sobotu večer, a v nedelu večer očko.... manželovi to oznámili 4h vopred....doobeda sms, a navečer očko... všetci na futbalovom štadione, ja som bola v pro care

qetka
24. máj 2021

@reluska divne, moj muz, starsi ako oni stale caka... aj ako nahradnik v Ba. Moc im to tam nefunguje, lebo podla veku teda urcite tym padom nesli 🤷‍♀️

reluska
24. máj 2021

@qetka skúste ho neustále prihlasovať....aspon ja som to tak robila

hettinka
24. máj 2021

@kikuska63 dcéra 19 tiež čaká na termín, dali sme žilinský kraj cely a časť trenčianskeho.

kikavadi
24. máj 2021

@qetka tiež nechápem, ako to funguje. Ja mám 33, som 4 týždne zaregistrovana BA kraj a termín ešte nemám. Manžel 34 dostal termín teraz na štvrtok v BA

hettinka
24. máj 2021

@kikuska63 muž bol ako náhradník už dávnejšie, volali naobed, že má prísť o 16:30

qetka
24. máj 2021

@kikavadi na najblizsi stvrtok? ci uz bol minuly tyzden? Lebo ja som bola, ale ja som teda starsia. Moji spoluziaci boli vsetci minuly tyzden a aj kusok mladsi.
Mne to s tym prihlasovanim a odhlasovanim pride debilne, preroze tvrdia, ze nezalezi, kedy sa kto prihlasil 🤣

kikavadi
24. máj 2021

@qetka teraz vo štvrtok ide. Písali mu v piatok

qetka
24. máj 2021

@kikavadi aha, lebo nam vsetkym pisali v utorok a boli sme piatok-sobota. Rocniky 81-86. Dokonca s kamoskou, co sme tyzden po sebe narodene sme mali aj rovnaku hodinu🙂

kikavadi
24. máj 2021

@qetka manžel je tiež 86 ročník, ale októbrový...ja 88 január

qetka
24. máj 2021

@kikavadi 88 rocnik co ja poznam este nevolali. 86 ano. Podla mna ides v dalsej varke. V stredu maju v Ba volno, tak budu zase robit rozpis. Vo stvrtok bude AZ druha davka a a moj tip ke, ze na piatok alebo vikend ta zavolaju 🙂

missviolet
24. máj 2021

@kikuska63 vo Zvolene mas sancu. Nitra bez sance, tu je to este horsie nez v BA. Ja sa tam trepem tiez tento piatok :D