• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Očné vady. Ako ste na tom?

17. februára 2009 
15. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha, takyto test som absolvovala pri vydani potvrdenia o zdravotnej sposobilosti na vodicak
15. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz je farboslepy - to je ina sranda ist na nakup s farboslepym :grinning: - vzdy sa ma pyta akej je to alebo hento farby - nerozlisuje zelenu/hnedu a casto si myli aj modru z ciernou - tak ked ho pocuvam ako vysvetluje predavacke ze on hlada presne takyto isty sveter ako drzi v rukach ale v hnedom - pritom ten co ma v rukach uz hnedsi nemoze byt, predavacka len vyvaluje oci ze ci mu nesibe :grinning: :grinning: a mame aj suseda ktory nam nedavno povedal ze vidi len v cierno bielom a sedaste odtiene - a zistil to presne ked mu robila zdravotnu prehliadku na vodicak s tymito testmi.
15. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa to robí ja tu test nevidím som slepá :sweat_smile: :grinning:
15. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viky, kliknes na link z 1. prispevku, kuknes na obrazky a povies si, co tam vidis :sunglasses:
15. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K ďakujem niesom farboslepá :slight_smile: :wink: :grinning:
15. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ianksie vacsinou su postihnuty muzi a su farboslepi vdaka svojim matkam :wink:
15. feb 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedže na to nie sú lieky, tak si nemusím zaťažovať hlavičku :sunglasses: že som farboslepá som tušila už dávno, ked ma ľudia presviedčali, že ten pulóver, čo mám oblečený nie je modrý... :grinning: prípadne ked mi dieťa reve, že ona chcela predsa ten dom fialový :stuck_out_tongue_closed_eyes: horné dve som videla (hoci iba ľavé s istotou), dolné nie :sweat_smile:
15. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám kamaráta, on vidí len zopár základných farieb, má čiastočnú farbosleposť a jeho zamestnaním je púšťanie ohňostrojov :grinning:
17. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok