Ahojte mám o2 a zablokované tieto hovory. Da sa to zrušiť ? Ako?
Ak si majiteľ telefóbneho čísla môžeš zavolať na zákaznícku linku. Po overení totožnosti ti to vedia zrušiť.
Dá sa to aj v aplikácii dáš si balíčky a tam doplnkové služby
Ak si majiteľ telefóbneho čísla môžeš zavolať na zákaznícku linku. Po overení totožnosti ti to vedia zrušiť.