Odkedy sú otvorené trhy v Poľsku?

3dominika3
2. jan 2017

Baby neviete náhodou odkedy sú tie trhy a obchody v Poľskú otvorené? Chcela by som si ísť pozrieť kočík 😉 tak aby som tam necestovala zbytočne 😉

ewicek11
2. jan 2017

My chodime iba do Jablonky cez Oravu a tam su vzdy v stredu a v sobotu od skoreho rana.....
Predavaju tam aj kociky 😉

ivanka12311
2. jan 2017

Kazdu sobotu rano v Novom Targu su tam dve velke trznice a este vacsi vyber kocikov nez v Jablonke 🙂 Jablonka to je len vycuc...tie trhy su skoro rano od 7dmej doobedu potom to balia

3dominika3
autor
2. jan 2017

@ivanka12311 ano to viem len jedna pani tu pisala nedavno ,ze maju to mat po novom roku zatvorene pisala tam aj do kedy a nepamatam si ten datum,skusala som ten prispevok najst ale nenasla preto sa pytam ze odkedy tam zas budu 🙂 a maju tam aj iné veci pre deti okrem kočíkov? 🙂

3dominika3
autor
2. jan 2017

@ewicek11 to je tam okolo tej vody ? 🙂

novana
2. jan 2017

@3dominika3 "NOWA TARGOWICA/NOVÁ TRŽNICA pozýva na tradičný jarmok v Nowom Targu vo štvrtok 29.decembra v tradičnom čase. V sobotu 31.decembra bude jarmok rozsahom menší a určite kratší ako v bežnú sobotu. V nedeľu 1.1. jarmok ani moto burza nebude.
V novom roku vás na jarmoky a moto burzu pozývame opäť v tradičných časoch! Ďakujeme za porozumenie."

loldi2
2. jan 2017

@novana tak to je fajn, oni už potom žiadne sviatky tam nemajú? nemôžeš mi problém ťa napísať, kde si toto našla? 🙂 vždy keď tam chcem ísť tak si musím cez známych zisťovať, kedy to je ako :/

novana
2. jan 2017

@loldi2 FB - NOWA TARGOWICA/NOVÁ TRŽNICA

emma84
2. jan 2017

Holky byw oplati sa tam este chodit ved kocik za ca 300e kupite aj u nas a mate este i zaruku ...

3dominika3
autor
2. jan 2017

@emma84 vieš kebyže mám možnosť za tu cenu ho kúpiť u nás tak nejdem tam bohužiaľ☹ u nás sú tie kočíky po 500 eur a to.su ešte dovezené z Poľska ...A cez net nemám.odvahu objednávať

jajka66
3. jan 2017

@3dominika3 veď si ho pozri v obchode a potom ho nájdi niekde lacnejší na nete.

ivanka12311
3. jan 2017

@3dominika3 ano maju tam aj ine veci pre deti 🙂 My sme tam boli pred sviatkami zavcasu v sobotu rano sli sme na vianocnu vyzdobu a nakoniec sme prisli s bundou sladkostami a nozmi 🙂 nemyslim si ze to maju zatvorit v Targu su dve tie trznice a oni z tych trhov ziju

3dominika3
autor
3. jan 2017

@ivanka12311 jej ďakujem veľmi pekne 😉 pôjdem pozrieť tento týždeň😝

ivanka12311
3. jan 2017

@3dominika3 teplo sa oblec, ja ked som tam isla tak mi az slzicky od zimy po lici stekali..a ked som si vybrala bundu hned som ju aj obliekla lebo ja som prisla v kabatiku...ten skoncil hned plesnuty v kufri auta 😝

snehuliacik29
6. feb 2017

Chcem sa opytat trhy v Jablonke su v ktore dni viem ze v stredu, cez vikend niesu? Chcela by som tam ist pozriet kocik znacky Riko Brano Ecco a veci pre male. Viete mi poradit?

ewicek11
6. feb 2017

V Jablonke su aj v sobotu,vecicky pre male urcite kupis,maju vela,vela, a aj kocare ale neviem akej znacky.....😉

enjii1
26. nov 2017

Ahojte kocky, neviete ci su trhy v Polsku aj cez tyzden?' Isli by sme z vychodu...Dakujem

ewicek11
26. nov 2017

V Jablonke sú v stredu a v sobotu,keď je veľmi škaredé počasie balia skôr okolo 12-13hod už tam nikoho nenajdete😨

kikusik88
6. dec 2017

@ewicek11 ahoj,prosim ta jablonka je len stredu ci aj sobotu?

maca000
9. feb 2018

Ahojte, chcem sa spýtať či bol niekto z vás v Nowom Targu aj v nedeľu? Na nete je písané, že majú otvorené aj v nedeľu, ale čítala som, že majú mať v Polsku zákaz nedeľného predaja, vraj budú obchody v nedeľu zatvorené. Tak či tam niekto bolo tento rok v nedeľu, aby sme tam zbytočne nešli, keďže to máme až 350 km. Ďakujem za info.

novana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
novana
9. feb 2018

V nedeľu nie je klasický trh ako v sobotu. Sú tam síce predajcovia, ale je ich veľmi málo.

maca000
9. feb 2018

@novana a byva ich tam aspon polovica ci ani nie?

dianaana
11. aug 2018

Ahojte, ako to vyzera na trhu v nedelu? Chceme oblek a spolocenske saty. Najdeme tam nieco??

galsyl
12. aug 2018

Štvrtok a sobota 6.00-15.00,nedeľa 7.00-14.00

zofiac
19. jan 2019

@ewicek11 ahoj, prosim ta, este stale byvaju trhy v Jablonke aj v sobotu?

ewicek11
19. jan 2019

@zofiac ano pokial viem , pred vianocami sme boli v sobotu

anetta85
28. feb 2019

Náhodou teraz niekto bol na trhoch v Poľsku? Nový Targ alebo smer na Duklu,,nespomínam si ako tam sa volá....🤔😒 ....chceli by sme ísť v sobotu, no len či budú mať otvorené a či tam sa vôbec oplatí ísť.... (Slávnostné šaty, šaty na 1.sväté prijímanie)

galsyl
28. feb 2019

Štvrtok, sobota 7.00 - 15.00, nedeľa 8.00 - 14.00, v nedeľu je trh menší a dominuje autoburza, volá sa to Nowa Targowica je to v Nowom Targu, do konca marca je to take trochu zimne a potom sa zase rozprudi obchod viac. Šaty na 1. sv prijímanie nie sú až tak obľúbený tovar nakoľko v Poľsku deti nechodia na prijímanie takto oblečené.

anetta85
1. mar 2019

@galsyl ďakujem