• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odkladať alebo predať veci po deťoch?

12. decembra 2007 
my budeme mat rozdiel cca 23 mesiacov a ja som nic nepredavala, takze teraz sme nekupovali nic, ale zas, asi nakupujeme viacej pre prveho, s tym, ze ved bude mat kto znosit. :slight_smile:)
Aj sa mi paci iny kocik- surodenecky, ale maly uz z kocika castejsie vylieza ako tam chce sediet, takze by to bola zbytocna investicia, kupovat novy kocik+ sedacka+vajicko a predavat stary s vanickou a inym vajickom.
11. dec 2007 o 15:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keďže mám deti dva roky po sebe a navyše chlapcov, mám to super jednoduché. a som rada, lebo som kupovala iba pár bodyniek, čo bolo už veľmi obnosené a zvyšok maličký nosí. Staršiemu som ešte nekupovala mnoho nových vecí, bo do všetkého akurát dorastá,ale na jar pokúpim. A potom,keď aj mladší vynosí tie prťavé vecičky,posuniem tie novorodenecké do nemocnice na pôrodnicu a tie trošku väčšie po kamarátkach-zadarmo, veď aj tak už nemajú veľkú cenu, i keď vyzerajú ako nové.
a predávať obnosené veci na fóre sa mi nezdá až taký dobrý nápad,lebo každá mamina chce z toho ešte niečo mať,tak sa to predražuje a každá si potom radšej kúpi v sekáči v rovnakej kvalite a za 50,-.veď v tých sekáčoch sú len značkové vecičky-next,marks-spencer a pod.
12. dec 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
6. nov 2011 o 22:49 • o_o
Tvoj príspevok