Odkyslenie organizmu a vaše skúsenosti
Nenasla som na mk ziadnu temu ohladom odkyslenia organizmu, preto zakladam novu... 🙂
Vcera som sa dostala k jednej knizke, kde som sa vela toho dozvedela o tejto teme. Napr., ze vnutorne prostredie tela ma byt zasadite, co vsetko si sposobujeme prekyslenim a ako lahko je vyliecit sa od kyseliny.... a este to, ze ludske telo je vraj naprogramovane na 130 rokov zivota, od sposobu, ako
clovek so svojim telom zaobchadza, zavisi, ci zostarne v zdravi, alebo ochorie a predcasne umrie.
Takze, som pripravena to vyskusat a pripadne aj zmenit jedalny listok... uvidime, ci to potrvdi svoje ucinky tak ako sa pise v tejto mudrej knizke...
Mate s tym niekto skusenosti??
Stručné zhrnutie
- Odkyslenie organizmu sa v diskusii rieši hlavne zmenou stravy na prevahu zásadotvorných potravín a doplnkov ako Royal Plus, chlorella alebo spirulina.
- Diagnostika a monitorovanie sa robí testovaním pH moču pomocou testovacích papierikov ráno na lačno a ev. meraním údajov z kníh (kniha uvádza pH krvi 7,36–7,44).
- Domáce intervencie uvádzané v diskusii zahŕňajú jogurtovú kúru (2 poháriky biojogurtu denne; štvortýždňová kúra), zásadité kúpele (napr. 100 g jedlej sódy do kúpeľa 27 °C na 30–40 min) a bylinné čaje ako palina alebo Royal Plus.
Najčastejšie otázky
Q: Ako si správne zistiť pH moču pri sledovaní odkyslenia?
A: Kúpiť testovacie papieriky na moč v lekárni a merať ráno na lačno; v diskusii boli príklady ranného pH 5 a pH 6 a odporúčanie merania len ráno na lačno (tinesa, momka).
Q: Ktoré potraviny sa v zdrojoch považujú za zásadotvorné?
A: V texte kníh a v diskusii sú uvedené zásadotvorné a neutrálne potraviny vrátane ananásu, brokolice, banánov, citrónov, jogurtu, celozrnného chleba, zeleniny (špenát, kel, kapusta, uhorky), ryže natur a orechov (úplný zoznam v príspevkoch).
Q: Ako sa pripravuje a dávkuje palinový čaj podľa diskusie?
A: V diskusii sa uviedlo variannty: pripraviť podľa návodu 1 čajovú lyžičku paliny do ~2 dl vody (maroli), alebo rozmixovanú suchú palinu užívať “štipku” na lyžičke 3× denne počas približne 3 týždňov (citát z Porada.sk).
Q: Ako sa robí zásaditý kúpeľ podľa konkrétneho receptu v diskusii?
A: Recept v diskusii: 100 g jedlej sódy do vody pri teplote 27 °C, máčanie 30–40 minút, každých 10 minút dôkladné vyšúchanie/rubovanie, opakovať do 3× týždenne, najlepšie pred spaním (tinesa).
Q: Je v diskusii spomínaná jogurtová kúra pri mykózach a ako sa dávkuje?
A: Kniha v diskusii odporúča 2 poháriky biojogurtu bez prísad denne počas jedného týždňa a popisuje aj štvortýždňovú jogurtovú kúru ako doplnok k strave.
Q: Ktoré doplnky a produkty ľudia v diskusii používali alebo odporúčali?
A: Diskutujúci spomínali Royal Plus (zmes alkalických uhličitanov a fosforečnanu, viď zloženie), chlorellu, spirulinu, colostrum, Wobenzym, panenský kokosový olej, Basensälze (zásadné soli), jedlú sódu, mladý jačmeň a ganoderma/ DXN kávu.
Závery z diskusie
Zhoda
- Meranie pH moču ráno na lačno pomocou testovacích papierikov je bežné odporúčanie v diskusii.
- Odkyslenie sa rieši kombináciou stravy (zásadotvorné potraviny), kúrami (jogurtová kúra) a doplnkami (chlorella, spirulina, Royal Plus).
- Zásadité kúpele (jedlá sóda alebo Basensalz) sa v diskusii uvádzali ako praktická domáca metóda podporujúca odkyslenie.
Sporné názory
- Kyslé mliečne výrobky: kniha a niektorí diskutujúci povolili kyslú smotanu a biely jogurt ako zásadotvorné, no iné internetové zdroje ich neodporúčajú.
- Kúpele pri mykózach: jedna časť diskusie uvádza, že zásaditý kúpeľ pomôže pri mykózach, iná časť sa obáva, že kúpele alebo nesprávne prípravky by mykózu mohli zhoršiť.
- Sladenie: jeden názor hovorí, že med sa nesmie používať pri odkyslení, druhý poukazuje, že med je zdravší než rafinovaný cukor.
Otvorené otázky
- Aká je ideálna cieľová hodnota pH moču pri odkysľovaní, keď v diskusii padali rôzne hodnoty (5, 6, 6,4–7 či knižné údaje o pH krvi 7,36–7,44)?
- Koľko presne vydrží jedno balenie Royal Plus (400 g) pri odporúčanej dávke 1 čajová lyžička 2× denne?
- Do akej miery sú dlhodobé účinky diét zameraných na „odkyslenie“ podložené klinickými dôkazmi (diskusia obsahuje skúsenosti a knižné tvrdenia, nie jednotný vedecký záver)?
Spomenuté značky a firmy
Royal Plus, suncity.sk, Tepperwein, Basensälze (Basensalz), DXN, Gano-online, Steviashop.cz, Biosen, Varecha (Pravda), Porada.sk, Butlavavrba, Auria.sk, Tefal
Spomenuté produkty a metódy
Royal Plus (zloženie: fosforečnan sodný, uhličitan draselný, uhličitan vápenatý, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan horečnatý, vitamíny C, B2, B6), palina (Palina pravá), testovacie papieriky na moč, zásaditý kúpeľ (100 g jedlej sódy do kúpeľa 27 °C 30–40 min), Basensalz, jogurtová kúra (2 poháriky biojogurtu denne; štvortýždňová kúra), chlorella, spirulina, colostrum, Wobenzym, panenský kokosový olej, mladý jačmeň, ganoderma (Lingzhi coffee, DXN), stevia, javorový sirup, ryžový sirup, meranie pH moču ráno na lačno, homeopatická Scrophularia nodosa (potencie D1–D3), jedlá sóda kúpeľ, peeling z Basensalz + sezamový olej a med
Miesta a osoby
Švajčiarsko, Zürich, Praha, Morava, Tepperwein
babule ja vas vecer docitam, bola som na nakupoch so svokrovcami a trosku som unavena t celodenneho vyletiku
pozitivne prekvapenie dnes rano na vahe!!! 🙂 67,5 kg... 🙂 chcem ale aspon na 55 dotiahnut... 😉
@bambi2 gratulácia k váhe. Včera som ešte pozerala večer, čo všetko by malo byť zásadité a podľa info z netu aj voda s citrónovou šťavou a jalčný ocot. Bambi súhlas? 🙂
Ja rozmýšľam nad objednaním tooh čaju Royal Plus alebo nad užívaním spiruliny. Ešte sa rozhodujem. Niekto tu spomínal aj chlorellu.
@momka dakujem 🙂
ja som brala chlorellu aj s koriandrovymi kvapkami. tiez na precistenie organizmu, hlavne koli vyplavu tazkych kovov z tela ako amalgan, ktory som nastastie pred cca. 11 rokmy vymenila za biele plomby. neviem ci si videla video http://www.auria.sk/blog/nie-sme-chori-sme-trav... pozri si to ak budes mat cas, je to zaujimave... 😉
@bambi2 To video si pozriem. Ja už v ústach amalgán nemám, mám totiž mostík a zvyšné zuby sú O.K. Preto rozmýšľam nad tou Spirulinou, lebo tú mám aj po ruke, nemusím ju objednávať. Ja som totiž účtovníčka-živnostníčka a jednou z firiem, ktorej účtujem je aj firma, ktorá predáva okrem iného aj Spirulinu. Aj tú kávu s ganodermou kupujem odtiaľ. 😉
a chuti fantasticky!!! teda aspon mne 😉
ak niekto chce vyskusat:
😝
- polku zeleru nastruhat
- 1jablko nastruhat
zaliat kyslou smotanou, ochutit citronovou stavou, ciernym korenim a strucikom cesnaku
peciem k nemu este zemiaky 🙂
zeler je moja smrt :D to jedine ze jeho konzumaciou by som niekomu zivot zachranila... inak to do huby nedam...
to je zabavicka so mnou co? fajnovu mam papulu :D
@bambi2 ja si akože tú kombináciu neviem predstaviť, hlavne nie na obed, ale pri 90-dňovej diéte som si už na všeličo zvykla, tak to asi normálne niekedy vyskúšam. 😎
Ja som mala kyslý obed, pangasius na pare so zeleninou. Ja ešte nejako extra neodkysľujem skôr zbieram skúsenosti, ako na to prejsť, páčilo sa mi na jednom fóre, kde chlapík písal, že on najprv, raňajky vymenil za ovocie, potom desiatu, neskôr večeru za zeleninu, ale obed máva normálny a tak pomaly prešiel na zdravé stravovanie.
@bambi2 chcem sa spýtať, to si použila úplne klasický zeler, aký sa dáva do polievok? Lebo podobný šalát som pár krát jedla, ale švagrová do neho dáva akýsi špeciálny zelerik zavarený, nejaký mladý...pridáva sa tam aj nastrúhané jablčko a chren a je to fakt mňamka.
@pici takýto zelerik by ti isto chutil 🙂
Pravdou ale je, že všetky zavaraniny tiež prekysľujú, dokonca aj klasické sáčkové čaje, najlepšie je zaliať si bylinky, alebo tú citronádu - mňam 😉 😉
zalozila som na fb skupinu, kedze sa naslo par ludi, ktorych tato tema zaujima a nechodia na mk...
budem tam tiez pridavat recepty...
pod "Omladzujucim odkyslenim" sa mozte pridat... nieco som tam odkopirovala odtialto... ale budem aj nove veci pridavat... 🙂
takze, na zajtra som nasla jednu polievku... rano hodim recept... 🙂 tu mi bude hadam aj krpata... 😉 musim este napisat zoznam co treba kupit...
dnes rano na vahe: 67kg!!!!!!!!!!!!!!!!!supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!! ide to ako v zime na saniach 😀 za 5 dni 2 kg.... a k tomu ploche brucho 🙂
@bambi2 tak to mas vyborny vysledok, este nam musis ale presnejsie napisat, co vlastne teraz jes...vahovo sme na tom presne rovnako, takze ja ti gratulujem ku minus 2 😉 😉 Mne sa vcera opat nezadarilo, boli sme na navsteve a tam boli skvele pochutky, sice nie velmi nezdrave, ale bolo uz aj dost hodin a my sme s MM s chutou chrumkali 😎 😎
@jalao dakujem 🙂
dnes som zjedla na ranajky 4 tie svedske chleby suche, na to som dala kyslu smotanu a rajciny.. a polku jablka k tomu. to je vsetko. nie som hladna, zaludok je plny..
dnes budem robit zeleninovu polievku, nastruham mrkvu, kalerab, zeler, cibulu a por, uvarim do mäkka v bujone. ochutim ciernym korenim. a chcem este urobit rajcinovy salat s cibulou, zalejem olivovym olejom, citr. stavou... medzitym na olovrant kusok camembertu alebo zeleniny s kyslou smotanou a vecer este neviem co... 🙂

@bambi2 Tak ja som práve dojedla pohánkovú kašu s medom. 😒 Moc ma ten med nepotešil.
No čo je lepšie, snažila som sa nájsť na internete, či je pohánka kyslá alebo zásaditá, v jednej tabuľke som ju našla ako kyslú v inom texte zas bolo o nej písané, že "ako silno zásaditá potravina odvádza pohánka z tela kyseliny a tým napomáha acidobázickej rovnováhe". Tak som z toho veľmi "múdra". 😠