Odosielateľ Sk-client

lili1313
16. feb 2022

Ahojte, objavila sa mi v aplikácii Packeta zásielka, o ktorej nič neviem, odosielateľ SK-client. Poznáte to niekto? Google nič neobjavil. Je to aj zadané na pobočku relatívne blízko ku mne, ale takú, o ktorej som ani nevedela, určite som tam neobjednala, mám jednu, kam chodím. Je to bez dobierky. Chystám sa cez deň zavolať, ale kým sa pustím do vyvolávania na zákaznícku, tak skúšam, či to nepoznáte.

frenciatko
1. mar 2022

Ahoj, mne sa to objavilo dnes. Uz Ti to prislo? O co ide?

matula13
22. mar 2022

@frenciatko aj mne to dnes prislo....co to je?

frenciatko
22. mar 2022

Cina

matula13
22. mar 2022

@frenciatko dakujem

shajina
16. máj 2022

@lili1313 mě aj též přišlo dnes.. a nevím vůbec co to je..

alenacel
10. okt 2022

Ahoj... dnes se mi stalo téměř to samé u nás v ČR... zásilka od SK-client na mou starou adresu k rodičům, zaplaceno a jen převzít...já nic neobjednávala a ani nikdo z rodiny... volala jsem na servis Zásilkovny a tam mi řekli ať balík nepřebírám, že je to podvodná firma a doporučili neklikat na nic v e-mailu pokud dorazí, je možnost, že není od nich a jen tak vypadá

helvetocka
12. okt 2022

Ak ste si objednali nieco z Ciny, to bude to.

sternlein13
12. okt 2022

@lili1313 objednaný tovar z Číny.

alenacel
12. okt 2022

Tak nakonec je to objednávka z Wish... tady to normálně dováží Česká pošta, takže nás to docela překvapilo... zvláštní je, že Zásilkovna doporučuje balík nepřebírat 🤷

lca11
6. feb 2023

Dievcata ak objednavate nieco z Ciny, napr.Aliexpress alebo Wish, Joom, Ebay..tak to bude nejaky tovar od nich, nakolko tovar zvykne chodit cez slovensku postu, po novom aj kurierom Packety alebo inej spolocnosti

kennuardo
5. máj 2023

Tiez som si nasiel takyto balicek SK-Client a bol to regulerny balik z Ciny. Oni uz davnejsie zacali vyuzivat Zasielkovnu ba dokonca DPD ci GLS

tomkysss
2. feb 2024

Je to z Číny, objednaval jsem ze Sheinu.
Vždy mi to přišlo domu, tentokrat takhle.