Odporučte kvalitnú sedačku

alfonzia10
29. apr 2020

Zdravím, dámy, neviem, či sa sem táto téma hodí, ale skúsim to, keďže na modrej streche som nepochodila. Plánujeme kúpiť sedačku, ide nám hlavne o to, aby bola kvalitná, tak zvažujeme koženú Saporini, no nenachádzam recenzie. Máte niektorá skúsenosť s touto značkou? Poprípade, viete mi poradiť inú (Inelis, Phase, ...)? Ďakujem pekne

0ria0
15. dec 2022

@lujziana44 no čo, ako nakoniec? našli ste sedačku už konečne?🙂 ako ste to vyriešili?

lujziana44
16. dec 2022

@0ria0 Ale kdeže, nevyriešili sme nič :D Nevieme sa absolútne zhodnúť s mužom. Ja sa akože snažím nájsť aj nejaký ten kompromis, ale netuším ako ho docieliť :D Každý z nás má celkom inú predstavu.

rencina_4
3. jan 2023

@lujziana44 a aka sa paci tebe, aka muzovi? zakazdym sa proste da nieco vymysliet, mi nehovor, ze ste sa nezhodli ani v jednom bode🙂 vsak je milion sedaciek. milion typov, druhov, dizajnov, skuste si pozriet nejake spolocne, to sa da. tiez som si myslela, ze sa s muzom v nicom nezhodnete, ale ked si k niecomu spolu sadnete, tak to ide.

lujziana44
16. jan 2023

@rencina_4 Ale tak jasné, že sme sa v niečom zhodli🙂 A v niečom zase nie. Chceme obaja koženú, v tomto máme jasno. Ale čo sa farby týka, tak to akože vôbec. Čierna sa nám nehodí, to by bolo v našej bledej obývačke ako päsť na oko jednoznačne.

0ria0
17. jan 2023

@lujziana44 tak my máme tiež čiernu a dá sa to skombinovať pekne aj takto. podokupuješ čierne doplnky do obývačky a ono to hneď lepšie ukáže, vôbec to nepôsobí zle. práveže je to taký pekný kontrast by som povedala. ale tak to zase každému sa páči niečo iné, to je predsa jasné.

bert22
23. jan 2023

@lujziana44 jasne, zakazdym si to vies tak nakombinovat, aby dobre bolo🙂 by to proste vyzeralo k svetu. cize za mna ani cierna sedacka nie je problem. ak sa ti paci cierna, pokojne by som do takej farby sla, nemas co stratit. fakt staci len troska prisposobit zbytok, to sa da. mas nejaku sedacku vyhliadnutu vlastne, ci?

lujziana44
26. jan 2023

No predsalen by som asi šla skôr do nejakej bledšej🙂 Ja akosi viac inklinujem k takým farbám odjakživa, k takým zemitým ako je hnedá, béžová a podobne. Táto sa mi celkom páčila, nechceme ani nič veľké.

0ria0
30. jan 2023

@lujziana44 tá je z Nasedačiek?🙂 tuším som tam podobnú videla, my sme sa rozhodovali medzi hnedou a čiernou, nakoniec teda u nás vyhrala čierna🙂 ale v budúcnosti by som pokojne šla do hnedej, mne sa takisto zemité farby veľmi páčia🙂

lujziana44
6. feb 2023

@0ria0 Áno, je🙂 Príde mi ako taká dizajnovka, na ktorú sa ani nevojde veľa ľudí, ale my nič veľké vlastne ani nehľadáme, časté návštevy nemávame, takže jednoznačne chceme ísť do niečoho takéhoto🙂 Akože videla som už viacero gaučov, ale zatiaľ ma neoslovil ani jeden natoľko, že by som si povedala wau, tak tento chcem. Tento si viem pekne zladiť aj k ostatnému nábytku, čiže sa nám mega hodí🙂

bert22
9. feb 2023

@lujziana44 tak v tom pripade je to jasne, my sme volili gauc presne opacne :D nas je vela a takisto som nechcela nic blede, takze takyto typ u nas vobec neprichadzal do uvahy :D a uz ste ho objednali?

rencina_4
20. feb 2023

@lujziana44 takze ste skalopevne rozhodnuti, ze idete teda do koze, ano?🙂 akoze my sme boli na tom uplne rovnako ako vy, vahali sme, nevedeli sme sa rozhodnut, takze v podstate som aj rada, ze toto rozhodovanie uz mam tak nejak za sebou a nemusim to riesit teraz :D

lujziana44
21. feb 2023

@rencina_4 Áno, nakoniec teda volíme kožu. Chceme niečo iné, asi už tak nejak po rokoch potrebujeme zmenu by som povedala. Uvidíme, akú konkrétne vyberieme, pôvodný plán bol úplne iný, takže sme vlastne zmenili všetko, nad čím sme uvažovali predtým :D Nám sa toto ale často deje, že zakaždým skončíme pri niečom úplne inom :D Ale sme s tým úplne v pohode :D

0ria0
24. feb 2023

@lujziana44 a idete kupovať z Nasedačiek či ste sa rozhodli pre inú predajňu? tak super, som rada, že to budete mať konečne na poriadku, človeku sa hneď uľaví, keď má aspoň takúto vec poriešenú, viem, čo to je :D a myslím si, že to je úplne normálne, veľakrát sa stáva aj nám, že si proste vieme rozmyslieť všetko, čo sme si určili pred tým, to je také bežné🙂