Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Odškodné od nákupného centra. Ako postupovať?

penelope2066
4. aug 2011

Ahojte.Pred dvoma mesiacmi sa mi stal úraz v nákupnom centre u nás v BB. Spadla som na mokrej dlážke a vykĺbila som si zápästie a doteraz sa ešte liečim a nosím ortézu. Hneď ako som spadla ma to nebolelo, len po hodinke a pol som začala pociťovať bolesť a tak som vyhľadala lekársku pomoc. Úraz som na vedenie centra však bola nahlásiť až týždeň po, lebo som nevedela, že si môžem žiadať bolestné od vedenia. Ja v tom centre aj pracujem,ale nebol to pracovný úraz. Na vedení mi povedali, že mám doniesť papiere z ošetrenia(tie som následne poslala doporučene) a potom keď ukončím liečbu tak aj správu ošetrujúceho lekára. Vraj si to pozrú na zázname z kamery. Po dvoch týždňoch keď som tam bola zaniesť nejaké podklady z predajne v ktorej pracujem mi medzi rečou povedali, že vraj oni to na kamere nenašli a že či už mám správu od ošetrujúceho lekára o konci liečby. Na to som im ukázala ruku v ortéze a povedala, že nakoľko sa ešte liečim tak im to dám po ukončení liečby. A na moju otázku, že ako to, že to nenašli na kamere mi pracovníčka v kancelárii povedala, že asi ma kamera nezasnímala. Nebolo to prvýkrát čo som sa pošmykla lebo oni zásadne umývajú dlážku vtedy Keď je najviac ľudí a nestihne to uschnúť. Viete mi povedať/poradiť ako postupovať ďalej?

maryx
27. aug 2011

ahoj prosím ako si dopadla s tým úrazom? mne sa to stalo totiž včera v ZA, padla som na mokrej dlážke na ktorej chýbala výstraha pred klzkou podlahou. ked som vstala vyzeralo to v pohode len menšia bolesť v zápästí ale dnes som skončila na úrazovke s podozrením na zlomtninu kosti v zápästí....ak sa to potvrdí tak ma caká operácia 😠 dnes som do Mirage volala kvoli zápisu a vraj sa ozvú späť, tak som zvedavá 😖 😖

penelope2066
autor
27. aug 2011

@maryx zatial nijako nakolko sa to este stale liecim a nosím ortézu na ruke. mám ist zaciatkom septembra na kontrolu tak uvidim...

maryx
27. aug 2011

@penelope2066
aha no nič moc, ja som zvedava ako to dopadne.Ja mám ísť o 10 dní na kontrolu a tam sa zistí čí tam bola zlomenina ak áno tak operácia ☹ ☹ ☹ ☹
kurnik...som úplne nasratá...

penelope2066
autor
28. aug 2011

To Ti verim ☹ Mne uz tiez ide ta orteza na nervy...Mne hrozila artroskopia,ale nastastied toho upustili. Ale bolelo ma to veeeelmi dlho a ked som si aj na chvilu zlozila ortezu tak ruka bola uplne nevladna a ani som nic nevladala stlacit alebo udrzat.Tak Ti budem drzat palce aby s Ta nemuseli operovat, len je podla mna zvlastne, ze nevedia hned zistit ci to je zlomenina alebo nie.A co Ti povedali na vedeni obchodneho centra?

penelope2066
autor
28. sep 2011

No takze obchodné centrum sa s toho vykruca, tak som zvedava co bude dalej...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli