Odškodnenie obetí násilných trestných činov - skúsenosti
2. dec 2020
Ahojte. Skúsim aj keď nedávam tomu veľkú nádej..Máte skúsenosť ? Je lepšie mať pri tejto žiadosti právnika alebo sú to zbytočne vyhodené peniaze... Tlačivo je k tomu, tak neviem či tomu právnik može pomcoť alebo si len prilepšiť..dakujem..
