Odstránenie plastelíny z gauča

pupavka123
28. jan 2016

Zienky ako by sa dala odstranit takzvana-inteligentna plastelina z gauca?dakujeeeem

cerez
28. jan 2016

@pupavka123 Vitaj v klube nešťastných a ako čítam aj ty si už prišla na to, aká je jej inteligencia. Jedna z vlastností je, že vie neskutočne potrápiť rodičov a hlavne naštvať.
Teraz k veci. Ja som ju odstraňovala z plachty, obliečok, pyžama a koberca. Naliala som alpu, nechala chvíľku pôsobiť a potom tou super inteligentnou plastelínou som prikladala na prilepenú plastelínu. Ona sa začne na seba postupne prilepovať. Dúfam, že gauč ti potom pôjde nejak vyčistiť. Jedno viem určite, asi ju už kupovať nebudeš, však??? 😀

pupavka123
autor
29. jan 2016

@cerez Dakujem za odpoved,stalo sa to kamoske,vcera som bola na navsteva a akurat sa chystala prizabit svojho 5 rocneho synatora,tak som zabranila tragedii 😀 nevie si s tym dat rady a ako na potvoru,gauc ma tmavosedy az do cierna a zlta plastelina tam svieti,ale je to rozmer asi 25x25 cm,dost velke,no hotova je,co ti poviem 😀

cerez
29. jan 2016

@pupavka123 Viem ako sa cítila tvoja kamarátka. Ja som ráno bola v stave šialenstva. Dcéra si ju zobrala tajne do postele a zaspala s ňou. Asi si vieš predstaviť ako vyzerala dcéra. Mala ju z vnútornej, ale aj z vonkajšej strany pyžama, plachtu a obliečky netreba opisovať. Dokonca ju mala prilepenú v dlhých vlasoch. Neskôr som zistila, že kúsky sú aj na koberci z predošlého dňa. Nevedela som čo mám robiť skôr. Či jej vlasy riešiť alebo tie ostatné veci. Srdce mi od hnevu bilo 200 na 200 a rannú kávu som si ani nemusela dávať. Bola som prebudená až príliš. Potom som na nete hľadala ako ju odstrániť. Prvé informácie, ktoré sa mi dostali boli skôr ako deti zničili plastelínou koberec, oblečenie, gauč a pod. Keby som toto skôr vedela než som ju kúpila dcére, to nešťastné ráno by nikdy nebolo. Je to jedna nezmyselná, hlúpa hračka.