Odstránenie tetovania

orchidea89
31. mar 2022

Ahojte, kde odstraňujú testovanie?... nepáči sa mi co som si dala tetovat a chcem to preč už to nechce.

Dali ste to odstrániť, je to bolestivé? A koľko vás to približne stalo. Ďakujem

orchidea89
autor
31. mar 2022

Joj nesmejte sa mi cítim sa trapne

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea_86
1. apr 2022

@orchidea89 Laserové odstraňovanie tetovania... bola som - tiež som si dávala odstraňovať tetovanie a odstraňovanie bolí ako sviňa. Viac sedení než 4 naraz som nikdy nemala... to tak pálilo, že dovi a pritom som tetovanie mala na menej citlivom mieste. Bola som na X (isto viac než 10, to píšu bludy, že 2-10; realita je skôr 10-20) sedeniach a stále trocha vidno. Nikdy ďalšie tetovanie.

orchidea89
autor
1. apr 2022

@brembo pána 🤦‍♀️

orchidea89
autor
1. apr 2022

@andrea_86 a koľko vás to stalo?

diamond007
1. apr 2022

@orchidea89 tak tetovanie za 10-15€ je na smiech.
Môj tater má najnižšiu cenu aj len za bodku 50€. A pri každom sedení som platila skôr okolo 100€ a to bolo už pár rokov dozadu.. odstránenie ťa bude stáť na oveľa viac. Buď rada že to nemáš aspoň zapálené a je to bez infekcie

andrea_86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea_86
1. apr 2022

@orchidea89 Prvé sedenie bolo 74 eur (prvé v jeden deň býva drahšie, lebo zapínanie stroja, rozohriatie...), ďalšie tri sedenia v rovnaký deň za tuším okolo 40 - to boli ceny 5 rokov dozadu... Počet sedení závisí od kvality farby, množstva použitej farby, veľkosti,... Nikto ti nepovie výslednú sumu dopredu... A tento cyklus sa opakoval veľa krát. Začala som vtedy chodiť pred letom, vraj je lepšie začať chodiť pred letom keďže slnko má tiež vyťahovať laserom rozloženú farbu. Ja som si ho musela dať odstrániť, bolo na viditeľnom mieste a nemohla som mať. Treba naozaj vopred zvážiť tetovanie..

mihulam
1. apr 2022

toto by ti celkom pekne zislo laserom. Na svk neviem ake su ceny, ja som bola v madarsku v budapesti, tam taketo tetovania odstrania za cca 12 000ft. co mas teraz asi 30eur. na toto by som povedala ze dakych 6sedeni, ale kedze je to len tenka linka tak rozbity pigment sa ti vie pekne odplavit. Sedenia by sa mali opakovat cca po 8 tyzdnoch, ale ked prides po polroku tak sa nic nedeje. V budapesti mi dali termin asi do tyzdna co inde som musela aj mesiac cakat.

lobic
1. apr 2022

ved a nerozmysala si skor nad pretetovanim? teraz su ti tateri umelci podla mna by to vedeli fajne prekryt 🙂

orchidea89
autor
1. apr 2022

@lobic dám to prekryť lebo tie ceny za odstránenie sú hrozne.

Co by ste mi poradili? Žiadna lepka, alebo kríž 🤦‍♀️

orchidea89
autor
1. apr 2022

@lobic mne sa to páčilo ale už sa mi to nepáči 🤦‍♀️

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orchidea89
autor
1. apr 2022

@vifoncitta nemám nič na nohe 🙂 .
To je prehnané, není to vôbec pekne

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orchidea89
autor
1. apr 2022

@vifoncitta Co trepes? Ta keď raz sa mi ten hnoj co si poslal nepáči, tam nepáči tak co mam teraz robiť? Ci mam so všetkým súhlasiť co ty napíšeš? Ty si dobrý gýč. Keď sa chceš niekomu vysmiať tak sa pozri do zrkadla a sme sa ani ty nie si dokonalý nie som ani prvá ani posledná co si dali niečo vyterovat a pocase si to rozmysleli.
Daj si ty vlka na ten ksicht co mas urobíš lepšie

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orchidea89
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandyan
1. apr 2022

Daj si to pretetovat radsej,hrozny gyc veru😂 a neverim ze to vyzera aj na zivo lepsie...
A preco si sa tak rozcertila? Ved sa pekne opytala co by si si predstavovala,co sa ti paci..

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwuanka
1. apr 2022

V prvom rade si si mala poriadne premysliet ci ho chces. Ale to uz je neskoro. Asi tam mas chrasty, preto je to na fotke take krivolake. Ak je to naozaj take krivolake, tak tater bol asi amater. Supni jeho meno nech sa pozrieme co je to za cloveka.
Ak sa ti nepaci, tak si ho pretetuj. Len musis mat na pamati, ze pretetujes ho len vacsou, zvycajne tmavsou kerkou. Ja mam tiez jedno pretetovane. Chyba v 17 tke si robit tetovanie. Tak som si ho pretetovala krajsim. Mozno by stacilo tomu tetovaniu dat len tuning. Nejake farebne machule, kvety. Teraz ked je take cerstve je to tazko povedat.
Mne osobne taketo tetovania ako si si dala urobit nepacia. Lebo ich ma polovica zien, alebo ine varianty. Ale to je len moj nazor.