Olaplex na vlasy, skúsenosti?

dumbo10
29. máj 2019

Ahojte chcela by som sa spýtať či tu máte niektorá skúsenosti s olaplexom na vlasy.Už dlhšiu dobu o tom rozmýšľam ale neviem či je to účinné a či sa to môzme dať aj na nefarbené vlasy.🙂

kika831
29. máj 2019

@dumbo10 ja som absolvovala niekolko krat olaplex kuru, ale u mna vyhodene peniaze.

kakawah
29. máj 2019

Aj mne kadernicka dava olaplex ale tiez sa mi zda ze ziaden efekt. A to su vypyta za to £10. Asi uz poviem ze nechcem nabuduce

dumbo10
autor
29. máj 2019

@kakawah a niečo iné na zlepšenie kvality vlasov aj hustotu hocičo lebo keď vidím niekto má aké krásne hebké vlasy tak len čumím jak to môzmu mať také😂

kakawah
29. máj 2019

@dumbo10 neporadim

kika831
29. máj 2019

@dumbo10 asi bez vpravenia vyzivy alebo plazmy priamo injekcne to nepojde. Tiez som sa na to pytala v estetickej klinike.

dumbo10
autor
30. máj 2019

@kika831 ďakujem no chcela som niečo menej extrémnejšie😂skôr nejaký šampón alebo niečo také počula som ešte o keratíne na vlasy ale to tiež neviem či je to viditeľný progres

kakawah
30. máj 2019

@dumbo10 ano vyskusaj keratin. Vlásky budú jemne a hladke niekoľko mesiacov. S tymto mam dobre skusenosti

kika831
31. máj 2019

@dumbo10 ja bohuzial ani s keratinom nemam dobre skusenosti resp. zmena minimalna. Mam ale dost znicene vlasy, tak mozno ak nemas az tak znicene vlasky, tak ti to pomoze .

dumbo10
autor
2. jún 2019

@kakawah a keratín aký lebo je asi viacej typov

kakawah
2. jún 2019

@dumbo10 najlepšie u kadernicky sa poradit. Nerob si to doma. Ja som mala a spokojnosť vydrzal mi 3 mesiace alw som sla k moru a slana voda nerobi dobre tomu. Možno by drzalo dlhsie. Niekomu aj 5m.drzi. vlasky boli vyhladene a jemne

dumbo10
autor
2. jún 2019

@kakawah dobre ďakujem skúsim sa jej spýtať