Ombré na nefarbené vlasy

filomenahh
9. okt 2018

Ahojte baby chcela by som sa spýtať že či by mi moc uškodilo ombre na nefarbene vlasy na právo sú moje ďakujem za comenty 😇

miriama11
9. okt 2018

Podla toho ake , ked az take svetle tak pravdepodobne sa vysusia.

filomenahh
autor
9. okt 2018

@miriama11 ďakujem veľmi pekne len každý hovorí že mi to spali vlasy a že sa budem musieť dať ostrihať ale ďakujem 😇

miriama11
9. okt 2018

@filomenahh no ono podla fotky tazko povedat v ako stave su teraz , ale po pravde aj ja by som ich ostrihala aspon 20cm , pri takej dlzke to je nic.budu ozdravene, ale kazdy zosvetlovac vlasy vysusa, a ked chcete take modre ombre ako na fotke tak to sa vlasy musia odfarbit uplne do svetla aby sa pekne natonovali a to uz podla mna budu suche .a dalsia vec budete musiet nafarbit aj vrch hlavy , ja by som isla inou cestou, tak uz len sa rozhodnut 😉

malinajahoda
9. okt 2018

@filomenahh nádhera!!!

zuzubb007
9. okt 2018

Krásne vlásky len by som ich o dakych 20 centi zostrihla nebude to dobre vyzerať až pri takých dlhých vlasoch, a ak robia ombre v kvalitnom salóne nemalo by vôbec poškodiť vlasy, viem lebo si sestra dáva a dokonca vyzerajú ešte zdravsie ako moje čo s nimi neexperimentujem záleží asi aj od typu vlasov a to mala z čiernej robené na blond 😉

filomenahh
autor
10. okt 2018

@malinajahoda ďakujem

filomenahh
autor
10. okt 2018

@zuzubb007 dalujem ti a asi nevieš ako sa volalo to kaderníctvo a kde lebo tu v hc neni sú dobre kaderníčky a čo som sa bola pýtať tak jedna to nevie. A druha a boji aby mi to nepokazila