Opakované svadobné fotenie 2 roky po svadbe.

16. jan 2020

Ahojte, chcela by som si zopakovať naše svadobné fotenie. Ide o to, že my svadobné fotky v podstate vôbec nemáme, kvoli nepriaznivému počasiu. A ja by som ich veľmi chcela mať. Vždy mi je luto, keď vidím fotky zo svadieb. Myslíte, že by to bolo reálne zajednať si fotografa, požičať si šaty a ísť si urobiť svadobné fotenie (aj keď po 2 rokoch od svadby). Asi je to čudné však?

snehulienka8
16. jan 2020

ak chces, fot sa, koho co do toho..

lintu
16. jan 2020

Bude ti s tými fotkami lepšie, keď budeš vedieť, že aj tak neboli fotené na svadbe? Že si ani také šaty na nej nemala? Ak áno, dajte sa odfotiť. Fotograf a požičovňa budú len radi, že zarobia.

zuzap33
16. jan 2020

Dva roky??? To skôr nebolo lepšie počasie? A čo na to manžel??!

zanetkafilipko
16. jan 2020

fotit sa 2 roky po svadbe je vzdy lepsie ako 15 rokov po svadbe stale riesit, ze nemas foto😉

ivka_makovica
16. jan 2020

My sme sa fotili 2 mesiace po svadbe,lebo sme chceli z prirody a nebolo na to tolko casu pred svadbou,potom sme isli na dovolenku atd... Saty som mala kupene,vlasy a make up som si dala spravit este raz.A fotky su super,nelutujem. Dva roky od svadby je uz dost davno,no ale ked ich chces,tak co?Sprav si ich 🙂

montemotherone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
predajmamina
16. jan 2020

Ak ťa to urobí šťastnou chod do toho.vela žien nepochopí kým nezažije

elementissa
17. jan 2020

Trochu cudne, ale čo, každý je nejaký 🤷🏼‍♀️😅 kľudne si ich spravte, môj manžel je fotograf, veľmi dobrý, viem ti ho aj dohodnúť.
Ja som zasa taka, ze si chcem v budúcnosti zopakovať svadbu a obnoviť manželské sľuby. A teda by som to chcela skôr ako na striebornej svadbe po 25 rokoch 🤣🤣 každý nech si robí to, s čím je šťastný

reklamka
17. jan 2020

A co tak nejake profi manzelske fotky, musia byt svadobne? Ak chces, chod do toho. Nikoho do toho nic. 😉

deti95060810
17. jan 2020

mňa by už také fotky vôbec nezaujímali - 2 roky po svadbe.
Ale samozrejme ak chcete VY DVAJA tak prečo nie. Vaša vec....

lucy94
19. mar 2020

Ahoj , chcem sa ťa opýtať či ste sa nakoniec boli predsa fotiť, teda ako to dopadlo 🙂 ďakujem