Opakovaný sen s tou istou osobou

ddd333
1. aug 2021

Už 3 noc po sebe sa mi sníva s jednou osobou , kt stále žije 🙂 kedysi sme boli dobrý priatelia … myslite že aj druha strana má tento sen / náznak ?

kitycat
1. aug 2021

Mne sa dnes snivalo, ze sa mi nedarilo prihlasit do pracovnych systemov a niekto mi schoval stolicju. Myslite, ze aj moje kolegyne maju take sny? 🤔

ddd333
autor
1. aug 2021

@kitycat skúste sa ich opýtať 🧠🤷‍♀️

h2
1. aug 2021

@ddd333 Nie, nie je vôbec žiadny dôvod myslieť si, že aj tá osoba má rovnaký sen, ako Ty. Prvýkrát sa Ti o ňom snívalo náhodou. Druhé 2 razy už preto, že si na to myslela. Ak máš záujem obnoviť priateľstvo, ozvi sa mu. Môžeš povedať, že voláš, lebo sa Ti o ňom snívalo, môže to zapôsobiť správnym spôsobom. 😉

ddd333
autor
1. aug 2021

@h2 vďaka za info , ale nevideli sme sa snáď 15 rokov - nemam kontakt nič 🙂

savanna
1. aug 2021

Nemyslim si, ze aj druha osoba ma takyto sen. Sny vypovedaju o nas, o nasich zivotoch, casto o nedoriesenych veciach z minulosti, o nasich tuzbach, atd. Zamysli sa, co tie sny mozu reprezentovat. Pokojne to moze byt nieco, co s danou osobou vobec nesuvisi (ale samozrejme aj moze). Hlavne je to, aky pocit v tom tvojom sne prevlada, ake pocity to v tebe vyvolava, co je hlavna tema. Tvoja mysel sa snazi nieco spracovat, je uz len na tebe zistit, co to je 🙂. Niekedy vedia pomoct aj snare.

deti95060810
1. aug 2021

možno sa stretnete, popr. sa spojíte na faceb.
čo konkr. sa ti snívalo?

ddd333
autor
1. aug 2021

@deti95060810 najlepší kamarát ešte zo ZS , stále pri mne , non stop má obranoval , zastával si má …stále sa mi s ním vracajú sny - keď mám zly sen vždy je v ňom ten dobrý , zavárané si má, sen o havárii - sedel pri mne a odvrátil volant mne sa nič nestalo, sen o tom že má niekto prenasleduje - on mi vola a povie mi čo mám robiť , vždy mi dá pusu , pohladí má atd . Stále mám s ním sny - ale už dlhé roky nežijem v tom meste kde on a nemáme ani šancu sa stretnúť

ddd333
autor
1. aug 2021

@savanna
@savanna dakujem pekne - v tom prípade neviem čo mi môj život chce naznačiť 🙂

lusy1507
1. aug 2021

@ddd333 ja mávam tiež rôzne sny v ktorých je moja najlepšia kamoska z detstva. Roky sa nebavíme, každá bývame úplne inde, napriek tomu sa mi asi pred pól rokom začalo s ňou snívať a meviem prečo, ale neriešim 🤷‍♀️

andreatytler
2. aug 2021

@ddd333 Nie je to vylucene, ze ta on takto na dialku kontaktoval... pred casom som videla dokument v ktorom vysvetlili ze okolo zeme existuje sfera v ktorej su ulozene informacie od vsetkych bytosti a ine bytosti ich dokazu prijat. Napriklad urobili bludisko pre mysi a dali do neho zopar mysi v anglicku. Na prvy krat to myskam trvalo 10 minut kym sa dopracovali ku koncu bludiska, kde ich cakala maskrta. Potom to iste bludisko doniesli do australie a dali do neho australske mysky. Oni cez to bludisko presli ovela rychlejsie... akoby ho uz poznali.
Ae podla mna je to skor tak ze tvoje podvedomie zachytilo nieco co ti ho pripomenulo. Neuvedomila si si to, ostalo to len na urovni podvedomia a to ti zalovilo v pamati a vyraba ti sny. Skus sa zamysliet co sa stalo tesne pred tym ako si zacala mat tie sny... ci si napriklad nepocula vasu oblubenu pesnicku, alebo nieco podobne.

ddd333
autor
2. aug 2021

@andreatytler dakujem ❤️