Opatrovateľka v Košiciach

lujzi
5. júl 2009

Ahojte. Vie mi niekto poradiť opatrovateľku, s ktorou máte dobré skúsenosti. Ide o malé bábo. Opatrovateľku budem potrebovať asi od januára alebo marca 2010, viem však, že s hľadaním treba začať v predstihu.

rittag
7. apr 2017

@kikki23 dobry den....este je to aktuálne?

dominikabl
19. apr 2017

Ahojte maminky. Hľadám opatrovateľku pre ročného synčeka. Na pár hodín do týždňa, prípadne spoločné vikendy a dovolenky. Košice - Barca

enny123
23. apr 2017

Dobre den mamicky. Ak by ste malu zaujem viem vam pomoct s detickami. Mam 23 rokov KOSICE svoj vlastny velky 2 izbovy byt v borovicovom haji,popradska 64,bez psov,nefajciarka. So starostlivostou I deti mam skusenosti. Pokojne mozem strazit u vas doma alebo aj u mna. Pokojne aj cez noc , cele vikendy. Vsetko zalezi na dohode.

enny123
23. apr 2017

@dominikabl
Kludne ma mozte kontaktovat mozno sa dohodneme ennyborosova@gmail.com

dominikabl
25. apr 2017

@enny123 pošlem vám mail ešte dnes

13zuzana13
6. máj 2017
Používateľ 13zuzana13 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 13zuzana13.

Pekny den prajem aj ja hladam opatrovatelku k 8.mes. dievcatku u mna doma. Ak by mal niekto zaujem tak mi napiste dakujem.

janka124
6. máj 2017

Dobrý den,
mam zaujem o pani al. kocku, kt. by mi vyzdvihovala moje 2dcery zo skoly a skolky kazdý den, poroznasala na treningy,a popripade v dnoch, kedy nie su treningy s nimi stravila max. 1hodinu u nas doma. Preto potrebujem aby bola dobry a skuseny sofer s kamaratskym pristupom k detom, vychovu zvladnem aj sama.🙂 jana.bokorova@gmail.com

kikki23
7. máj 2017

@rittag ahoj.. ano je to este aktualne. Prepac ze az teraz odpisujem ale cas na MD priserne leti 🙂 si z jazera ? Teda mala by si este zaujem ?

terina25
8. jún 2017

Hľadám opatrovateľku k mojim 2 deťom - 7 a 8 rokov za rozumnú cenu. Jedná sa o občasné opatrovanie na pár hodín . Som z Košíc- Furča

ivusik159
22. aug 2017

@mirinka7 ja potrebujem súrne na pár hodín

lenka155
18. okt 2017

@ivusik159 Dobrý deň. Je to ešte aktuálne?

liny74
3. júl 2018

Dobrý deň, ponúkam stráženie detí v Košiciach.

lenka155
3. júl 2018

@ivusik159 odkiaľ ste?

lenka155
3. júl 2018

@terina25 dobrý den ktore dni a od do?

mudrkamarasova
15. dec 2018

@mirinka7 Hľadáme opatrovateľku pre mojich dvoch synov v Košiciach, na plný úväzok (cca 8 hodín denne počas pracovných dní), s nástupom od 01.03.2019, s opatrovaním u nás doma. Uvítame skúsenosti s opatrovaním dieťaťa a očakávame najmä pozitívny vzťah k deťom a empatiu. Podrobnosti pri vážnom záujme

flowerlara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flowerlara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
citronius
24. júl 2020

@flowerlara Ahoj, hľadám pomocnicku k 7 ročnej dcére. Najlepšie študentku alebo nejakú mladú maminu zo sídliska nad jazerom. Išlo by o pomoc od septembra cca 2 x do týždňa, okolo 16 30 hod vybrať zo školy ( Dneperská ) a odniesť na krúžok. Odmena dohodou.

flowerlara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flowerlara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
citronius
26. júl 2020

@flowerlara áno potrebujem iba poobede od 16 30 hod. Teraz som na dovolenke, ale môžme sa cca o 2 týždne stretnúť.

flowerlara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flowerlara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flowerlara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz