Operácia haluxu

bajti1234
1. jún 2017

ahojte maminy, prosím vás, ak máte niektorá skúsenosti s operáciou haluxu - vybočeného palca na nohe, budem velmi rada za vaše rady, tipy (kde si dať odstrániť, o čom by som sa mala informovať, a pod.) vopred velmi vam dakujem za vaše rady a postrehy

renula05
2. jún 2017

Ahoj,vidím že sa ti zatiaľ nikto neozval.Ja mám tiež haluxy a nad operáciou stále rozmýšlam,mám ich dedičné a lepšie to už nebude.Známe si ale dali robiť,jedna v štátnej nemocnici a druhá si zaplatila na klinike.Obe to mali urobené pekne,ale tá čo si to platila,mala nohy zahojené skôr.Dokonca ani nemala sadru,len nejakú dlahu na fixáciu a špeciálne topánky.Mne voľakedy lekár povedal,že len sekať a na 2 mesiace sadru,čo som odmietla.A ešte by som upozornila,že ak ich máš dedičné,je možné že narastú znova. 😨 Rozhodne návšteva ortopéda a pýtať sa na postup,koľko trvá hojenie,obuv po operácii..

bajti1234
autor
3. jún 2017

@renula05 dakujem ti za príspevok.... ja mám ich dedičné, nedávno som navštívila kožnú lekárku a sama mi navrhla operáciu no a ja som "vyrukovala" s tým, že narástu znovu, ona to poprela...ale ako vravíš, je potrebné konzultovať to s ortopédom...