Oplatí sa dať zväčšiť obrúčku po tehotenstve?

11. aug 2022

Ahojte, keď sme si vyberali svadobné obrúčky, mala som strašne tenké pršteky. Všetci sa z toho smiali akú ma môj manžel gigantickú obrúčku a ja takú malú, jak dieťa. No momentálne som 3 dni pred termínom pôrodu a od cca 6. mesiaca tehotenstva nemôžem obrúčku ani snubák navliecť… pribrala som 22 kg…. chcem sa opýtať, či ste mali podobný prípad, či ste si dali zväčšiť obrúčku - ci vam pršteky zostali také “pribraté” alebo ste schudli z prstov 😁 do pôvodného stavu ? 🤷‍♀️
Budem rada za vaše názory a rady. Obrúčka pre mňa znamená veľmi veľa ❤️ Nerada by som spravila chybu, pripadne ju nejako poškodila

luccija
11. aug 2022

Vydrz po porode...si pribrata, naliata nic teraz neupravuj

es2021
11. aug 2022

Tiez by som urcite pockala..aj rok po porode kym sa vaha upravi

konikkon
11. aug 2022

Ja som obrúčku navliekla aj pred pôrodom. Ale keď schudnes,, prirodzene schudnú aj prsty.

mikadooo
11. aug 2022

Je to indi vindi... Zatiaľ počkaj, kým si neodrodíš a neodkojíš. Ak ju chceš mať na sebe, zaves si ju na zlatú retiazku a nos tak 🙂. (Ja 3 pôrody, 3 deti, ani pri jednom tehu som ju nevedela navliecť, teraz, 4 r. po poslednom pôrode ju mám na prste, ale stačí pms a nezvlečiem ju, musím najprv počkať kým dotečiem 😁).

petamich
11. aug 2022

asi po 5-6 mesiacoch som uz v pohode obrucku navliekla a snubny prsten tiez 🙂 a pribrala som 23 kg, hooodne dlho pred porodom uz som ju nenavliekla

54tinka54
11. aug 2022

Určite nič neupravuj. Ja som pribrala dokopy 17kg, prstene tiež bez šance navliecť na prsty… do pol roka po pôrode som ich mala naspäť na ruke, bez úprav 🙂
Takže určite počkaj, aj zopár mesiacov.

denden77
11. aug 2022

mne dokonca snubak pada 😁 cize by som isto pockala 😊

erinka90
11. aug 2022

Nic nezvacsuj, ja som 6 mesiacov po porode, a minus 8 kg z povodnej startovacej vahy pred tehu.