Oplatí sa ešte na nákupy do Poľska?

sloto
25. sep 2007

Ahojte baby, nemam moc skusenosti s polskymi trhmi, ale prave sa mi naskytla moznost tam cez vikend skocit a tak by som sa chcela opytat ci mate skusenosti s navstevou polskych trhov. co sa tam opalti a co zase nie? poradite?

viva13
26. nov 2010

Ahoj,neviete prosím aké bude zajtra počasie v polsku v nowom targu, alebo dá sa to niekde na nete zistiť? vdaka 🙂

stanca22
30. apr 2011

Moji svokrovci chodia každý mesiac raz na potraviny, mäso a dávajú za komplet nákup 100 až 150 euro ale všetko je chutné a dobré, tuna na prepočet na Sk je to o polovicu a aj niekde ako viac o polovicu drahšie !!! Takže hurá do Póľska :D

190507
27. jún 2011

Prosim vas o radu, kde sa da v Polsku kupit lacny ale kvalitny nabytok, myslym obchod, sklad aj trh....
Dakujem pekne Veronika

kyci
3. júl 2011

Prosim vas o radu, kde sa da v Polsku alebo v madarsku kupit lacny znackovy textil

jazminn
4. júl 2011

@190507 nábytok v Poľsku máš všade. My sme boli napr. v Nowom Sanczi.

maruska_s
11. júl 2011

Naozaj, oplati sa este stale nakupovat v Polsku.

My sme hladali najprv na Slovensku vstavane skrine a robili si prieskum cien a jednoznacne nas presvedcili ceny v Polsku. Rozposlali sme maili s opisom ake skrine chceme, samozrejme do prihranicnych miest (Nowy Targ, Nowy sacz..) a prichadzali nam postupne odpovede s cenovymi ponukami a vizualizaciami. Najrychlejsia odpoved prisla z firmy Maestro z Noweho Sazcu, ktora nam poslala skvelu cenovu ponuku, ba co viac nas prekvapila, ze skrine so zameranim a montazou budeme mat hotove do 1 tyzdna. Smiali sme sa s manzelom, ze budeme mat skrine od polskeho "majstra" co sa nakoniec v dobrom slova zmysle aj naplnilo.

Boli sme sokovani, kedze sme s tym vobec neratali, kedze na Slovensku nam vo vacsine firiem povedali, ze dodavka je 3 - 4 tyzdne.
Naozaj odporucam tuto firmu, ak niekto ma zaujem si dat spravit vstavane skrine. Skvele ceny, pristup a vysoka spokojnost so vstavanymi skrinami. posielam link maestro-skrine -sk

darca46
24. sep 2011

Ahoj dievčatá, neviete v ktoré dni sú trhy v Nowom Targu?

natassa
25. sep 2011

@darca46 ahoj, trhy v Targu su vo štvrtok a v sobotu 🙂

darca46
25. sep 2011

Ďakujem

mamina75
26. sep 2011

@darca46 trhy v Targu sú aj v nedeľu, ale je oveľa menej stánkov.

mima777
1. okt 2011

@kvojtanikova ahoj, my sme tam tiez videli polohovatelne od 9-36kg, ale nakoniec sme zohnali tu istu na SK za 50eur spolu s postovnym . Kupili sme tuto http://www.autosedacky.net/autosedacky/eshop/12... Doniesol nam ju kurier a u mna rozhodlo, ze je na nu 2roky zaruka, kym v Polsku nam vraveli, ze je na vsetko len rocna zaruka.

majuska0
1. okt 2011

My sme boli dnes. Nam sa oplatilo, benzin o 0,27 centov lacnejsi, plienky pampers 3-6 kg (1 plienka - cca 4,1 Sk,), 4-7 (plienka - cca 4,2 Sk), 7-18 (plienka - cca 4,6 Sk). Pisem v Sk pre lepsiu orientaciu. Nocnik hraci 3,5 eura, mäso kuovane v obchodnom dome kuracie prsia 3,2e/kg, stehna 1,1e/kg, kridelka 1,0e/kg. Kupovali sme este nejake drobnosti, ale hlavne plienky. Minuli sme cca 370 eur. Oproti cenam u tych istych tovarov u nas uspora cca 80 eur. Boli s nami este rodicia a oni toho tiez nakupili az az. Cize s nakupom spokojnost. 😉

janulka14
9. okt 2011

Ahojte kočky, aj ja prispejem svojou skúsenosťou z nákupov výbavičky v Polsku 😉
Boli sme minulú sobotu a včera tiež, kedže sme všetko nestihli, podla mna je lepšie si to rozdelit na 2 krát, obehnút, zvážit ponuku a cenu a potom sa pustit nakupovat, ale samozrejme ak to má niekto daleko je to o inom...
Takže minulú sobotu sme pochodili po trhu, kúpili sme tam kočík, vaničku, postielku, matrac, výbavičku do postielky, obliečky, prebal.podložku, deku, oteplený overal a niake oblečko pre bábenko a tehot.rifle atd.... Ceny fakt neporovnatelné s našimi. Dokonca internetový najlacnejší predaj tu na slovensku čo som objavila tá istá súpravička do postielky ten istý výrobca tu o 10 eur drahšie samozrejme + poštovné, no a tam sme dostali ešte aj zlavu z celého nákupu kedže sme u jedného kupovali toho viac, takže rozdiel ešte väčší...
Domov sme šli riadne nabalení 😀
No a včera sme boli zameraní skor na 2 velké detské obchody ale nakoniec sme všetko kúpili v jednom, do dalšieho sme už ani nešli kedže sme boli spokojní tam. Skutočne neporovnatelné ceny, všetko som si poobzerala tu na Slovensku o čo som mala záujem a tam to teda vyšlo ako čo, ale zhruba o 40% lacnejšie, tam sme nakúpili niake vecičky ešte a cumlíky, retiazku na cumlík, kojenecké flašky, náhradné cumlíky, kefku na čistenie flašiek, hrkalky, kolotoč nad postielku, nočník, lyžičky, kefku+hrebienok Macko pu (skúste to pozriet tu, pálka ako hrom, tu sa platí za značku tam je tá istá cena za obyčajné aj za tie s licenciou a to sa týka všetkého či tanierika, myštičky, hračiek...) dalej sme kúpili teplomerík 4v1, odsávačku soplíkov na vysavač, vysielačky(pestúnku), podložku do vaničky atd... bolo toho dost ale snád už máme všetko 🙂
Kúsok odtial je ešte jeden maličký detský obchodík a v tom sme kúpili krásnu cestovnú postielku a vedro na plienočky, takisto lacnejšie než tu.
Na trh sme už šli len pre fusak cca 20eur a je krásny a teplučký, stojan na baldachýn 5eur, nočné košele na kojenie ceny od 5eur do 10eur za kus atd...našťastie už bolo menej ludí, kedže sme sa zdržali v meste v tých det.obchodíkoch takže pohoda.
Stavili sme sa aj v obchodnom dome pri kostole a tam sme pokúpili plienky a vlhčené utierky do zásoby, napr.plienky Huggies oproti našej Tesco cene to isté 90ks balenie o 8eur lacnejšie...no nekúp to 😉 dalej sa tam oplati detská kozmetika, pracie prášky, gely aj tie pre deti atd...o potravinách nehovoriac...

Jediné načo chcem upozornit kočky parkovisko pri babyboo : otrassss!!!! najskor nám povedal dotyčný tam prechádzajúci sa pán že sa platí 1euro a ked sme odchádzali asi po necelých 2hodinách pýtal 3 eurá....takže ak sa Vám dá, skúste zaparkovat niekde v uličke a zadarmo...
Toť naša skúsenosť 😉 snád bude niekomu užitočná ak Vás zaujma niečo konkrétne kludne sa spýtajte, ak budem vediet poviem 😉
Ale s celkovým nákupom v Polsku som veľmi spokojná, snád to tak zostane 😉

tinki
9. okt 2011

@janulka14 Ahoj. Ktoré mesto si to navštívila? Obchod BabyBoo hovoríš? Je tam všetko?

janulka14
9. okt 2011

@tinki ahoj 😉 Nakupovat sme boli v Nowom Targu, to som tam asi zabudla uviest 😖
Áno obchod o ktorom som písala je babyboo, myslím že je tam naozaj všetko pre novorodencov aj staršie detičky, ale kludne sa pýtaj ak Ta zaujma niečo konkrétne?....

gabuci
10. okt 2011

@mima777 možno,že v Poľsku je len rok záruky na všetko aj v Madarsku majú len rok záruky.

tinki
10. okt 2011

@janulka14 Nič konkrétne. Len som sa chcela uistiť, či ide o Nowy Targ. Už som tam dlho nebola a chystáme sa tiež. Vďaka za info.. 😉

janulka14
10. okt 2011

@tinki tak prajem príjemný nákup a nech ste spokojní 😉

pia22
10. okt 2011

Dievcata a do Polskeho Tesina niekto chodite? Ako to tam vyzera?

brdekor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zu11
27. okt 2011

@janulka14 Ahoj Janulka, chcela by som sa Ta este opytat, ze ako sa da platit v tych obchodoch (ci treba PLN alebo staci EUR), resp. ci je mozne tam zaplatit aj kartou? A co trhy - tam sa to ako oplati zaplatit? Vopred dakujem.

jazminn
27. okt 2011

v obchodoch sa platí Zltotými, v obchodných reťazcoch kartou, alebo Eur-ami. Na trhu je výhodnejšie mať už zmenené čiže Zloté, lebo oni keď prepočítavajú Eur-a, tak to robia takým kurzom ako to pasuje im, a zaokruhľujú. Takže zmeň si Eur-a na zloté a platíš uvedenú cenu a máš pokoj.

janulka14
27. okt 2011

@zu11 ahoj, v babyboo sa dá platit eurami, na trhoch sa dá aj eurami aj zlotými, ale ako písala @jazminn, dávajú kurz ako im pasuje takže sa viac oplatí zlote, ale ak vieš s nimi jednat, stačí ti euro 😉

zu11
28. okt 2011

@jazminn
@janulka14
Dakujem vam kocky za odpovede a neviete mi este napisat, ze ako je to s platbou kartou - je mi jasne, ze na trhu nie, ale napr. v tom obchode BabyBoo? Vdaka 🙂

janulka14
29. okt 2011

@zu11 nevravím to 100% lebo my sme platili v eurách, ale myslím že v Babyboo sa dá aj kartou.
Dobre nakúpte... 😉

marianka79
29. okt 2011

baby taká blbá otázka v polsku sa platí eurom? alebo majú ešte zloté 😅

marianka79
29. okt 2011

aha sory už to tu je písané som nečítala akže dá sa díky 😉

marianka79
29. okt 2011

@jazminn a zamenit je lepšie na Svk? síce my ideme na trhy takže tam asi tažko zamením 😝

jazminn
29. okt 2011

@marianka79 Svk je čo? veď všetko zameníš aj na trhoch, veď Kantor je všade...

marianka79
29. okt 2011

Svk je Slovensko a Kantor je čo? 😅