Oplatí sa ísť na nákupy na Ukrajine?

niinaaa
4. okt 2015

Ahojte, aké máte skúsenosti z nákupovaním na Ukrajine ? Čo sa oplatí ? Kvalita pracích práškov ? Plánujem ísť na Ukrajinu tak by som rada vedala čo a ako .. Rada by som vedela vaše skúsenosti postrehy...

oli18
4. okt 2015

Čím východnejšie, tým horšia kvalita pracích práškov /a všetkého/ 🙂

dominikq1
5. okt 2015

@niinaaa ....ubľu vynechaj tam je malý výber a najhoršia kvalita ....chod cez vyšne nemecké do užhorodu (každú nedeľu ráno asi o šiestej vyráža aj bus do užhorodu ktorý stojí asi 2€ tam a 2€ späť je najlacnejší a myslím že zastavuje aj v michalovciach len treba zavolať a objednať si miestenku)...trhy rynok či rinok či jak sa volajú a centrum mesta obchody....ceny sú tretinové štvrtinové narozdiel od slovenska no 50+ tovaru aj odpovedá tej cene....dajú sa nájsť kvalitné šaty, pracie prášky, a mnoho dalších veci ale treba sa tam zorientovať...oni tam majú také nízke ceny pretože majú aj také príjmy ale nájde sa tam ako som písal 50+ tovaru ktorý nestojí ani za halier čo sa týka kvality..nike či adidas oblečenie no kvalita horšia ako eurové tričká nohavice v našich činakoch ....trhy sa pomaly začínajú otvárať (myslím že každý deň to je rovnako ale najlepšie je ísť asi v sobotu alebo v nedeľu, vtedy je všetko otvorené) o 9:00 a o takej 10-tej to tam už beží vo veľkom..ak pôjdeš autobusom tak nezamieňaj peniaze s pánom ktorý ponúkne zamenenie po nastupe do autobusu ale zamen na trhoch aby ti dali kurz aký je aby si neprerobila ....taxík z trhov do centra mesta stojí 30hrivien (ak je to starý taxík) alebo 60hrivien(ak je to novší taxík napr 15ročná octavka)...ked nič nekúpiš tak choď aspoň do mesta na obed-sú tam skvelé reštiky a lacné a tiež pekné mesto