Oprava rozbitého telefónu v Orange

drozdajkahra
7. okt 2019

Dobrý večer, dcérka mi zošuchla telefón zo stola a praskla dotykové sklo, telefón mám k paušálu od Orange-u. Teraz neviem čo s tým, mám ísť do Orange-u nech mi to opravia? Opravujú tam telefóny? (samozrejme že to zacvakam ja) len chcem vedieť že keď je to moja chyba či sa to dá opraviť v orange alebo ísť niekomu kto opravuje telefóny, keď telefón je v záruke má cca mesiac, vopred ďakujem za odpovede

nika82
7. okt 2019

ano tam od koho mate telefon, pretoto je dobre mat poistku na telefon

vierka0508
7. okt 2019

Neviem ci to vyriesia ako reklamaciu (predpokladam ze skor nie) ale moja skusenost s výmenou rozbitého displeja je taka, ze po vymene za originalny kus mi začal blbnut dotyk. Nevyriesila to ani druha, ani tretia vymena.
Ujko v servise povedal ze sa to stava. Nechala som tam skoro 70€ a telefon bol nepouzitelny.

deti95060810
7. okt 2019

@vierka0508 nám sa to isté stalo s mobilom...po oprave bol o ničom...

sissy27
7. okt 2019

@drozdajkahra neviem aký máš telefón, ale veľmi často je sklo jeden kus s displejom a výmena stojí pomaly toľko čo nový mobil. Keďže ho máš v záruke, tak sa obráť na orange a autorizovaný servis, aby ti nepadla záruka na ostatné časti.

dopolbokaodrata
7. okt 2019

A preto je dobré mať na displeji nalepené ochranné sklo, na ali kúpiš za par centov, ja mam deravé ruky takže mne každú chvíľku padá na zem a vždy displej prežil.

adamar
7. okt 2019

@drozdajkahra reklamacia uznana nebude, ale nacenia vam kolko by stala oprava, ide o autorizovane stredisko, oprava bude drahsia ako inde

drozdajkahra
autor
7. okt 2019

Ďakujem za odpovede, zajtra sa idem opýtať čo to bude stáť,paušál som brala drahší, ale telefón nebol drahý 200e tak fakt dúfam že hneď nezacvakam za opravu toľko koľko za nový, lebo ho vyhodím z okna
@dopolbokaodrata telefón mám mesiac a sklo mi ešte nestihlo prísť z Ali 😂

saskia_98
7. okt 2019

@drozdajkahra no opravia ti ho ale napr. Ja mam o2 a ked som rozbila displej, oprava u nich by stala tolko, co novy mobil. Cize som to dala do ineho servisu kde mi to spravili za polovicu. 🙂