• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
autor
Ja vám musím napísať to,čo som pred chvílou čítala.(Možno mi to zatrhnú,možno sa nahneváte niektoré,za ten výraz ale ja musím:...)
1. aug 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kohút sa prechádza na trhovisku. V tom zbadá stánok s grilom,kde sa smažia kurčatá. Nasratý podíde bližšie a vraví: -No jasné!...Sauny,solária,kolotoče,pičoviny a na dvore neni koho trtkať!
1. aug 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote ja vás čitam asi od založenia a cikyta ten vtip je suprový normálne sa tu sama rehlím v kancli... :grinning: :grinning:

a necítim sa moc pozitívne tak neprispievam ale možno sa raz pridám keď ma prejdú tie depky ... :wink:
1. aug 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OK jancuska.................Nie každý den je ružový!...............My ťa čakáme :wink:
1. aug 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa okupala.uz mi je dobre.
1. aug 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky optimisticky naladene slniečka :grinning:
1. aug 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning:
1. aug 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicag ahoj.ako sa mas???ozaj odkial si???
1. aug 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko holky!
zadna opice po vcerejsi parbicce? :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera ma hrozne začalo boliet ucho a hrdlo tak sa purilujem zlakla som sa antibiotika bi som brat nechcela pred stimulkov.maš ip, :grinning:
cikytka ten ftip je supeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
terezka....akurát som postavila bay s ich témou "nová nádej2" na nohy. :grinning: :grinning: :grinning: Vy ste museli vizerať. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. aug 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa majte pekne.papa.mouno pridem zajtra vecer.uvidim
1. aug 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alicag....slniečko a čajík a vitamínky.Sup šup nech si ako rybička! :wink:
1. aug 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee, jak ja bych se natahla do postele.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
alica, antibiotika bych nebrala.. vitaminky a caj a cely den nic nedelat a jen se valet!! :sweat_smile:
1. aug 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera som si kupila florsalmin to je šalviove kloktadlo paralen,čaj a tiež cukriky šalviove a cečko večer som natrela krk octanovou mastou adobre zabalila do plienky :confounded: fuj to smrdelo,ale asi trochu pomohlo a suseda mi požičala kvapky do uši asi to mam aj z prievanu dohovie alebo ma nejaka ženska nakazila.ved sa vyliečim :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Cikytka ako rastu maličke slniečka? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. aug 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuspit....tak pá a pozdrav v555!...............................................terezka...alicag musí strihať strigy,tak si nemôže lahnúť chúda. :wink: No ja už padám.cmuk!
1. aug 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezitka to bi bolo super bit doma len musim makat ale od stredy mam dovolenku.dufam,že budem už o.k.
1. aug 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej, to koľko je nás tu už? Ja som tu predsa nebola len v noci a teraz ráno :grinning:

Čauko všetkým :wink:
1. aug 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj pahu :slight_smile: ako sa maš?
1. aug 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alicag.......o vajkách som písala v sanatoriu Helios...........pahu-ahojkaj!.......Ja už fakt idem.Vy ste moja droga!
1. aug 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre kuknem :slight_smile:
1. aug 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj taaak, tak to pak chapu.. tak doufam, ze to aspon tabletkobombony zarazi! :slight_smile:

ahoj pahu.
1. aug 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ježiž nie alicag....1.apríl,ale nechtiac.Písala som to tu na zadnej strane!Promin sem pitomej :pensive:
1. aug 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale pisala,si v teme helios tak som tam kukla super až na tu sestru tyranku :wink:
1. aug 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty brďo, však ja vôbec nie som v obraze... :fearful: :confused:

Ja sa mám dobre, vo štvrtok letíme na dovolenku :grinning:
1. aug 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej super pekne si to uži ja odchadzam v stredu sranda :slight_smile: pekne sa vyventilujeme a odychneme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a hlavne načerpame novych sil :slight_smile: Pahu ja to budem mat zaujimave tam začnem brat lieky a pichat decapeptyl potom bi som mala dostat menzes den pred odchodom domov to budem rovno letiet na krv ak všetko pojde dobre moje vajka budu mali cestovatelia :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Terezitka musim bit fit a basta vypulirujem sa :slight_smile:
1. aug 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alicag, a vieš aj o možnosti, že by si dostala menzes skôr? Ja ťa teda nechcem veľmi strašiť, ale aj mne a aj Bianke prišiel o niečo skôr.. Sú to síce len 2-3 dni..... Ale však folikulometriu budeš môcť mať aj neskôr. Na krv ideš na predoperačné? :confused: :fearful: cestovatelia, dobré :dizzy_face:
1. aug 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu vychadza mi to takto 10 august provera 20 pichanie decapeptyl domov mam prist 25 a menzes bi som mala dostat 26-27 a potom dalšie inekcie tak to som zvedava dufam,že nedostanem menzes skorej šlak bi ma trafil :unamused:
1. aug 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pa večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. aug 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alicag, dúfam teda že nie :wink:
1. aug 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok