• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
autor
@moncika15 Teda Monika,neuveritelné ! Smutné,no zároven veselé,lebo to malo šťastný koniec.....Pekný nápor na nervičky :frowning2:
7. júl 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta to teda bol, xvalabohu to dobre dopadlo :dizzy_face: sama neverim ze pri tolkyx stresox xa to malicke uhniezdilo a vydrzalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@moncika15 Tak ver tomu,že to bude dievčatko :wink: Dievčatká su neskutočne odolné už v brušku a ked sa narodia,tak su ako 100 chlapcov :wink:
7. júl 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :slight_smile: no mohlo by al hlavne nex je zdrave. a vy ako sa mate? mala je krasna, pozeravam obcas vas album :slight_smile:
7. júl 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@moncika15 To ano.Uplne najdôležitejšie je zdravie.Až potom nejaké pohlavie :wink:

No máme sa v celku OK.Stále kojím....no a kedže mi malá odjakživa nechcela cumel,vyžaduje v noci prsník :frowning2: ........su noci,ked je hore každučku hodinu až do rána.Tažne plakať,vezmem ju na 10-15 minut,dám do pusy prsko a spí.........uložím do postielky a znovu :angry: ...a znovu :angry:
Nikdy nezspala tak,že sama od seba v postielke.Zásadne len pri kojení na cecku.A potom opatrne šup do postielky...
Takže toto je náš velký problém.
Začína mi už vela rozumieť,tak som si povedala,že ešte teraz to vydržím-toto leto.No na jesen už musím začať s "drezurou" a vysvetlovať,že neni mliečko,nech skuša inak zaspávať atd............Je to komplikované,no viem aj to,že z 50% si zato môžem sama :frowning2: Som ju tak naučila............
Fakt je niekedy lepšie nekojiť,zaplniť bruško umelým mliekom a nechať bábo same zaspať.
Silvia mala reflux-aj v nemocke sme preto boli,tak aj zato som často kojila.....................mojkala ju...............a mám to tu :frowning2: v podobe nespinkania :unamused:
Ale su aj horšie veci a som rada,že je zdravučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta to je mi luto ze mas doma taku malu "teroristku" :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne ze jej xuti :dizzy_face: ono sa to casom popravi ked poxopi ze aj flaska je dobra a zasyti. boze ako to leti, este nenidavno sme sa sem xodili povzbudzovat ze aj mi raz budeme maminy a ty uz nou rok si :dizzy_face: ako ste oslavovali silvikyn rocik?
neplanujete braceka? :slight_smile:
7. júl 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@moncika15 Z flašky vypije jedine čajík.Ničím ju neoklamem-žiadnym iným mliečkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už som kosť a koža...vlasy mi padaju atd... :unamused:
Silvinka mala 2 oslavy.Jednu doma len ja a ona pri mojej tortičke 25.4. a potom bola oslava s parádnou tortou aj s druhími ludmi 8.5.
Myslím,že Sisa bude jedináčik.............Nielen po mojej zdravotnej stránke,ale momentálne mám čo robiť LEN s nou samotnou :sweat_smile: (zrejme dobre vedela,prečo z 27 embrijok prežila LEN ona jediná :grinning: ) Všetko to tam pobila :grinning:
7. júl 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ked.........................zbadám týždnove bábätko.................a som už mimo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,lebo zabudnem na všetko zlé a zrazu chcem aj ja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: (No príde večer a tieto myšlienky razom zmiznu :grinning: do nenávratna :grinning: )
7. júl 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: :grinning: :grinning: boli casy ked by si oplakala tyx 26 vajiciek a teraz sa z toho smejeme :sweat_smile: :dizzy_face: neboj ona sa polepsi ,ved hadam nebude xciet cicik az do puberty :sweat_smile:
8. júl 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 viem si zivo predstavit ako si sa citila, ja uz pomaly rezignujem, ale predsa sa vam to podarilo pomocou zazraku a v brusku mas najkrajsi pokladik na svete :dizzy_face: tesim sa s vami :dizzy_face: aj na 3D
prave teraz otehu moja kamoska, ma synceka z IVF a teraz prirodzene :dizzy_face: tesim sa aj s nou, naozaj sa zazraky stavaju :slight_smile:
8. júl 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@moncika15 No neviem...V 17-tich mi zahlási,že ide s partiou na stanovačku,ale nech tam nechodím s cicíkom,lebo by sa cítila trápne...................Tak to bude moja 1.noc bez kojenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
(no mementálne to vidím len takto :sweat_smile: )
8. júl 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta neboj az take strasne to nebude :grinning: :grinning: :grinning:

@melisska dakujeme :dizzy_face: moj ujo so zenou maju tiez prve z IVF a teraz by xceli druhe len prekrocila 30tku a nemuju na to financie aby si to cele hradili tak asi ostane maly jedinacik :unamused: dufam ze aj im sa stane zazrak :dizzy_face: vlastne prajem taky zazrak kazdemu. vsade v okoli pocuvam ze maju problem otehotniet ale pritom stredne skoly su plne tehotnyx :rolling_eyes:
8. júl 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@moncika15 Aj ja mám kamaratku tu z MK a tá má po IVF dvojičky (1.rok) a teraz je v 12tt-otehotnela zázračne a prirodzene) :grinning:
8. júl 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika..ani sa mi verit nechce..čistý zazrak... :wink:
13. júl 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta
@dicinka1 caute babule :slight_smile:

pozeram si vase foto v albumox :grinning: malte malyx sintrov. ciky tvoja mala je pekne aktivna, tolko energie ze ma z toho aj vlasy dupkom :slight_smile:
25. sep 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 ahoj moja..ochvilku aj teba čaka malé šidielko...máš sa na čo tešiť..je krááásne byt maminou. :dizzy_face:
25. sep 2010 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 jeeej ty si tu :dizzy_face:
veru tesim sa ani nevies ako :slight_smile: a vy ako pokracujete s dalsim mimi? snazite sa prirodzene ci zase iVF?
25. sep 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :sunglasses:

@moncika15 dakujem :wink: no veru tie vlásky má ozaj zaujímavé :grinning:

práve sa chystám na pohotovosť.....
štvrtok mi vytrhli zub a tá diera bolí viac a viac a už to mám zapálené,že absolutne nespím-nejem :pensive:

@dicinka1 Emmka je nádherná a aká je to už velká kočka.Fíha...ten čas letí.... :slight_smile:
25. sep 2010 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babule...som štastná,že sa nám splnil sen...teda moncike sa to uz bliži..a tehotenstvo bez problemov?vsetko ok?moncika?
25. sep 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no zuby vedia potrapit, viem oo tom svoje. mne pred rokom vysekavali zub zo sanky :pensive:

@dicinka1 da sa povedat ze vsetko ok len maly sa mi zas prevratil hore hlavkou a uz sa mu nedari zist dole tak asi sekcia ma caka :unamused: velmi som sa tesila na prirodzeny porod ale xlapci sa nemozu rodit KP tak co narobim :unamused:
25. sep 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 :frowning2: nebud smutna..zvládneš to..to už je maličkost.-.čo sme si pre detičky museli vytrpiet...
25. sep 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 este nehadzem flintu do zita mozno sa maly pretoci teda ak uz aj nie je, leob dnes ma tlacia rebra jak slak :confounded: tak ma tlacili ked bol dolu hlavou :dizzy_face:
29. sep 2010 o 01:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: prave pozeram bazar a uvidela som tam tie jahodkove miniplavky :dizzy_face: hned som vedela ze to je tvoj inzerat lebo mi utkveli v pamati este v casox ked sme si tu denodenne pisavali. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta mam postreh :grinning:
30. okt 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@moncika15 Aj Dicinka mi to písala minule. :grinning:
30. okt 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pozeramze pises uplne nove. takze malinka sa do nix nevmestila v lete? mala si si nexat na pamiatku na IVF :dizzy_face:
30. okt 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@moncika15 na ivf mám pamiatok dosť.Od papierov,po testíky až po dupačky,v ktorých prišla z pôrodnice :grinning:
30. okt 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ale tennajkrajsi suvenir si zabudla spomenut :grinning: no samotnu Silviku :dizzy_face:
30. okt 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@moncika15 a to ano :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok