• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
ciky jooooooooooooj tak mi to musis odpustit, idem sa ja napapat aby mi bolo lepsie, lebo ten alkohol este furt koluje v mojich zilacch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No hej.Mám vajec a vajec,ale ešte niesu úplne zrelé.(cez 20 filíkov)Nedelu idem na sono a uvidím ako narástli a povedia mi,kedy idú von. :wink:
1. aug 2008 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak budem na teba v nedelu mysliet.. nech pekne dozrievaju.. opatruj ich.. :slight_smile:
1. aug 2008 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No lienočka..tak dík. :wink: jáj berni..............aspon si sa poučila-piť s mierou!...Nie do kolien. :grinning:
1. aug 2008 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciky no teraz holky si budu mysliet ze som alkacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale musim im povedat, ze to nielen ja som sa opila ale a terezka, bay, ciky spolu so mnou a priznajte sa kto este? a to vsetkemu bola navine bay, bo ona miesala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale aj jaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čaute pekny vikendik všetkym.
1. aug 2008 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ano-berni má pravdu....................................................................................................... :sunglasses:
1. aug 2008 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte optimistky,konecne som sa sem dopracovala,dnesny den som mala super :slight_smile: stretla som sa s Kuspitkou/super baba :wink: /a co nevidim perfektna témička.Chybalo to tu,zas ti to vyslo Ciky :confused: :wink:
1. aug 2008 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahoj Vladka!..................že ťa vítam!..........Kuspitka je super baba.Obaja sú zlatí s mužom.Aj ja som sa s nou stretla. :wink:
1. aug 2008 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
že Ti dakujem.........viem vravela mi,no my dve si dame stretko az v septembri,suhlasis? :wink:
1. aug 2008 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ja+ty?.............. :fearful: :fearful: :fearful: Fúúúúúúúúú....to si až z Lučenca?....Ale súhlasím :wink:
1. aug 2008 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja a Ty,ale ja sa dotrepem az do Martina,ale az ked tam zacnem chodit trosku castejsie,no a tebe dobre padne trosku prechadzky aj s bobikom v brusku :wink: no nie??
1. aug 2008 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Jáj v555...................tak teraz si ma rozosmiala..................Bodaj by.Ach jaj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. aug 2008 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som rada ze som ta rozosmiala,to som chcela :wink:
1. aug 2008 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
v555 kto ťa mal...?
1. aug 2008 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.uz som tu konecen som papala bola som velmi hladna.

V555 aj ty si super babo mohli by sme aj naplanovat chatu spolu V555,ja,Cikyta :grinning:
1. aug 2008 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nechapem Ciky kto ma mal mat.Myslis Krajka ci Gatovu?Ak myslis to,tak chodim ku obidvom ale castejsie ku Krajkovi.
1. aug 2008 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kuspi to nie je zly napad,ale vies si predstavit 3 tehulky na jednej chate? :grinning: Tu chatu by sme zjedli od zakladov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V555 a naco mame manzelov preco bolo by to super mam jeden super napad pre na Heliosacky ak mi to vijde tak vam to poviem :grinning: :sunglasses:
1. aug 2008 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o.k. :wink:
1. aug 2008 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kuspi ahoj..............v téme snaž.+pokec 3 ťa dnes volali na chatu do Bojníc.........Pozri tam.
1. aug 2008 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
v555...................Kto ťa mal?..............že ťa za vrace zemiakov nepredal?...................(to sa hovorí takým,čo ťa "dostanú")
1. aug 2008 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cikyta viem ale nic som nepochopila skoro.
v555 ved nieco vymyslime
1. aug 2008 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Proste ťa volajú na chatu kuspit.
1. aug 2008 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj muz ma asi nepusti :frowning2:
1. aug 2008 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
A ved si vravela,že chceš ísť.
1. aug 2008 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nic som nevravela

v555 nevies kedy zacina ten autokros a nevies ci tam budú aj nejake skupiny?
1. aug 2008 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kuspi,zacina okolo deviatej ale ci tam budu nejake skupiny to Ti neviem povedat.
1. aug 2008 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kuspit...6 poschodí vyššie to píšeš! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................kriste,kde ste všetky?...........Už pôjdem...Muž sa sem tlačí. :grinning:
1. aug 2008 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cikyta nepusti ho,tlač sa viac.Kto z koho.
1. aug 2008 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok