Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Optimisticky naladené snažilky

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉
berni
1. aug 2008
ciky jooooooooooooj tak mi to musis odpustit, idem sa ja napapat aby mi bolo lepsie, lebo ten alkohol este furt koluje v mojich zilacch 😃 😃 😃 😃 😃 😃
cikytaautor
1. aug 2008
No hej.Mám vajec a vajec,ale ešte niesu úplne zrelé.(cez 20 filíkov)Nedelu idem na sono a uvidím ako narástli a povedia mi,kedy idú von. 😉
lienocka235
1. aug 2008
tak budem na teba v nedelu mysliet.. nech pekne dozrievaju.. opatruj ich.. 🙂
cikytaautor
1. aug 2008
No lienočka..tak dík. 😉 jáj berni..............aspon si sa poučila-piť s mierou!...Nie do kolien. 😃
berni
1. aug 2008
ciky no teraz holky si budu mysliet ze som alkacka 😃 😃 😃 😃 😃 ale musim im povedat, ze to nielen ja som sa opila ale a terezka, bay, ciky spolu so mnou a priznajte sa kto este? a to vsetkemu bola navine bay, bo ona miesala 😃 😃 😃 😃 😃 😃
alicag
1. aug 2008
Ale aj jaaaaaaaa 😃 😃 😃 😃 😃 čaute pekny vikendik všetkym.
cikytaautor
1. aug 2008
Ano-berni má pravdu....................................................................................................... 😎
v555
1. aug 2008
ahojte optimistky,konecne som sa sem dopracovala,dnesny den som mala super 🙂 stretla som sa s Kuspitkou/super baba 😉 /a co nevidim perfektna témička.Chybalo to tu,zas ti to vyslo Ciky =-) 😉
cikytaautor
1. aug 2008
Ahoj Vladka!..................že ťa vítam!..........Kuspitka je super baba.Obaja sú zlatí s mužom.Aj ja som sa s nou stretla. 😉
v555
1. aug 2008
že Ti dakujem.........viem vravela mi,no my dve si dame stretko az v septembri,suhlasis? 😉
cikytaautor
1. aug 2008
Ja+ty?.............. 😕 😕 😕 Fúúúúúúúúú....to si až z Lučenca?....Ale súhlasím 😉
v555
1. aug 2008
Ja a Ty,ale ja sa dotrepem az do Martina,ale az ked tam zacnem chodit trosku castejsie,no a tebe dobre padne trosku prechadzky aj s bobikom v brusku 😉 no nie??
cikytaautor
1. aug 2008
Jáj v555...................tak teraz si ma rozosmiala..................Bodaj by.Ach jaj. 🙂 🙂 🙂
v555
1. aug 2008
som rada ze som ta rozosmiala,to som chcela 😉
cikytaautor
1. aug 2008
v555 kto ťa mal...?
kuspitka
1. aug 2008
Ahojte.uz som tu konecen som papala bola som velmi hladna.

V555 aj ty si super babo mohli by sme aj naplanovat chatu spolu V555,ja,Cikyta 😃
v555
1. aug 2008
Nechapem Ciky kto ma mal mat.Myslis Krajka ci Gatovu?Ak myslis to,tak chodim ku obidvom ale castejsie ku Krajkovi.
v555
1. aug 2008
Kuspi to nie je zly napad,ale vies si predstavit 3 tehulky na jednej chate? 😃 Tu chatu by sme zjedli od zakladov 😃 😃 😃 😃 😃
kuspitka
1. aug 2008
V555 a naco mame manzelov preco bolo by to super mam jeden super napad pre na Heliosacky ak mi to vijde tak vam to poviem 😃 😎
v555
1. aug 2008
o.k. 😉
cikytaautor
1. aug 2008
kuspi ahoj..............v téme snaž.+pokec 3 ťa dnes volali na chatu do Bojníc.........Pozri tam.
cikytaautor
1. aug 2008
v555...................Kto ťa mal?..............že ťa za vrace zemiakov nepredal?...................(to sa hovorí takým,čo ťa "dostanú")
kuspitka
1. aug 2008
cikyta viem ale nic som nepochopila skoro.
v555 ved nieco vymyslime
cikytaautor
1. aug 2008
Proste ťa volajú na chatu kuspit.
kuspitka
1. aug 2008
moj muz ma asi nepusti 😞
cikytaautor
1. aug 2008
A ved si vravela,že chceš ísť.
kuspitka
1. aug 2008
nic som nevravela

v555 nevies kedy zacina ten autokros a nevies ci tam budú aj nejake skupiny?
v555
1. aug 2008
Kuspi,zacina okolo deviatej ale ci tam budu nejake skupiny to Ti neviem povedat.
cikytaautor
1. aug 2008
kuspit...6 poschodí vyššie to píšeš! 🙂 🙂 🙂 ..................kriste,kde ste všetky?...........Už pôjdem...Muž sa sem tlačí. 😃
v555
1. aug 2008
Cikyta nepusti ho,tlač sa viac.Kto z koho.

Začni písať odpoveď...

Odošli