• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
no uz som tu muz bol na nete.
V555 asi ideme nedelu na ten autokros co planujete v nedelu .vy?
1. aug 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my asi niekam k vode ak bude dobre počasie
1. aug 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My PC k práci velmi nepotrebujeme,zato máme väčšie boje on!......................Muž ho chcel,ja nie.A teraz ma nedostane s tadeto celý den. :wink: .......................Ale idem sa aspon umyť-ja prídem!.......................Helfnite nejaký dobrý vtip :wink: :grinning:
1. aug 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu urobte ako mi.ja mam svoj a on svoj
1. aug 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem do nocnej a doobedu varim,riadim a vsetko co som nestihla cez tyzden.Ja tam idem zajtra ale len po robote okolo 7-mej.Sme tam pozvaty na kotlikovu kapustnicu ku zachranarom.
1. aug 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj .lebo durko chce ist v nedelu ked zajtra tam nic take nebude.mozno pojdeme na rodeo zajtra
1. aug 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi dam ti vediet aky tam bude program ako nahle to zistim. :wink:
1. aug 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre my sme hladali na nete ale nic moc sme nenasli
1. aug 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som volala kamoske co tam zajtra ide a nebude tam nic,len zajtra su treningy a v nedelu preteky,ziadny program :frowning2:
1. aug 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa babenky ja som uz taka unavena,majte sa krasne a dobru noc vam prajem :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
1. aug 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku
1. aug 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V555 uz si isla prec.skoda.
atima ako sa mas?
1. aug 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v555-------------------------------sladké sníčky od Aničky---------------------------------- :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
1. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Tak v práci jsem to přežila a teď jdu zase do vany, dneska bylo tak nechutné vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Papa a dobrou noc :sunglasses:
1. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabza len tak na skok?
dobru nocku
1. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No zabza..........už viem prečo si zabza! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale dobrú noc.
1. aug 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mi grilovali, tak se musím dát trochu do kupy a pak se věnovat mangelovi :grinning: :grinning: Snad se zítra ukážu na dýl...zatím teda pa, jdu vyhnat z vany MM :sunglasses:
1. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre mojka papa.a nieco hod aj knam :grinning:
1. aug 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko všetkým,ktoré to nevzdávajú,bojujú do poslednej kvapky a majú jedno vééééééééélke srdiečko nabité láskou a dobrotou!................................................................................................................ :grinning: Krásny dník :grinning:
2. aug 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko :dizzy_face:
Cikytka....ty si slniecko :slight_smile: velmi pekne si to napisala :dizzy_face: :zipper_mouth:
2. aug 2008 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dík kukulík..................................Iné ma pri vás tu ani nenapadá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. aug 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teba je radost citat..... :dizzy_face:
este mi ostala stipka optimizmu, tak sa musim od vas nakazit, nech sa to vylepsi :grinning: :grinning: :grinning: a potom sa ma nezbavite :grinning: ...ale moj muz sa so mnou rozvedie...hehehe
2. aug 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukulík..........treba sa vela s mužíkom tulkať a určite sa nakazí aj on od teba potom................. :grinning: :grinning: :grinning: 100%zistené štatistiky tejto témy.
2. aug 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko,babenky,idem nieco porobkat,som v praci tak by sa mi patrilo,a pridem.Zatial sa majte krasne,poriadte,navarte,vykupkajte sa a stretneme sa tu. :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. aug 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OK BEJBY. :wink:
2. aug 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko :sunglasses:

Dnes je tu poriedko, mozno stihnem precitat co ste vsetko popisali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. aug 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meliska...len čítaj,kým sem prídu baby..........Tiež 2 IVF pozerám....hm...Tak teda nech to máš do tretice aj s KETAMI všetko dobré!...tfuj,tfuj :wink:
2. aug 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ciky, ale uz do štvorice a to ešte mam za sebou 4 mimomaternicové tehotenstvá-všetky prirodzenou cestou, ale ja sa nevzdám :wink: :slight_smile:

Ciky ty uz pichaš :grinning: , alebo este nie-myslím injekcie. ja idem v pondelok na krv a utz :slight_smile: picham si od stredy fostimon :unamused:
2. aug 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meliska..........pichám.Pozri vizitku.zajtra mám sono-uvidím ako mi podrástli vajká a kedy idú von.Na pravo mám cistu a tá ma už riadne bolí.Tlačí na vajíčka a tie nemôžu rásť chudiatka. :wink: ...................Joj meliska,tak to máš tiež dosť pestré...ale je fajn že sa nevzdávaš.Tak to má byť. :slight_smile:
2. aug 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky aj ja citim v kostiach ze mi to teraz vyjde :grinning: a okrem toho idem na výberové konanie 26.8. ak uz nebudem tehu :grinning: :grinning: :grinning:

v555 je z okresu LC? Aj ja som sa tam narodila :dizzy_face: Sem som sa vydala za perfektneho mužika s dvoma rožkami :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj kukulik, pod sa s nami smiat :wink: :grinning:
2. aug 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok