• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
Som v praci a porodili sme krasneho chlapčeka,síce cisárskym rezom ale je nádherný,posielam vam z neho vzorku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
2. aug 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len na margo v555, aj mne uz taha krizik na 32 :grinning: Kto to rodil?Blahozelam!!!
2. aug 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky jsem tu uuuplne nova,tak doufam ze brzy zapadnu :sunglasses: Vsechny zdravim :wink:
2. aug 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte všetky.......Za 1.blbne nám net.Je tu búrka..........Za 2.vitaj tittlinka......Za 3.Akurát som kráčala 2 km z prechádzky v lejaku,že som si pred nos nevidela a som ako špongia.Jáj a to mi bolo lúto,že som dnes nešla na kupko a celý svet som skrz to preklínala.Takto som vykúpaná až-až.Vykračovala som si ako miss mokré tričko a tesne pred domom máme krčmu,tak mali chlapy podívanou z krčmy................c ! :angry: :angry: :angry:
2. aug 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cikytka tak už aj u nas prši bolo hrozne dusno :slight_smile:
2. aug 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky, tak chlapci este teraz na teba urcite spominaju :grinning: :grinning: :grinning: Ja neviem ci by som ich az tak potesila :wink: Aj ja som sa dnes chystala na kupko a potom ma manzelik nejak ucicikal a nist nebolo :wink: Ale uz aj tu u nas poprcha,tak chystam zajtrajsi obed so svokrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim si odbit dalsiu navstevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kto mi zavidi? :grinning:
2. aug 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No môjmu mužovi sa išlo dobre.Vraj teplý dáždilk.................Ale mne stáli chlpy ešte aj v nose aká mi bola zima.Hádam mi nádielka v brušku neprechladla.Inak by som muža dobila na halušku-to on vravel:-A nebude pršať. :unamused:
2. aug 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díkes za přivítání .o) U nás je pěkný dusno,nějaká bouřka by přišla vhod!Miss mokré tričko :grinning: wau,aspon se jukli :wink:
2. aug 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alicag....čo to čítam vo veriacich snažilkách?Ja som bola v tom,že ideš do Heliosu a nie že si s tade odišla.No a mám v tom bordel :unamused: :unamused: :unamused: :slight_smile: ....tittlinka.........tá búrka určite príde.Ako blesk z jasného neba.Ani tu to nemala asi v pláne zhodiť kosti a vidíš......stalo sa :sunglasses: :angry:
2. aug 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky...ako sa mate? ja som sa akurat napchala kukuricou asi prasknem :grinning:

posielam Vam virusiky

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
2. aug 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som to tu roztiahla...sory :sweat_smile:
2. aug 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No misha666..........Je tu na skok a hned narobí rozruchy a naťiahne nás tu.No toto :grinning: :grinning: Ale máš šťastie,že si nás roztiahla tehotenskými výrusikmi.To ťa ospravedlnuje.
2. aug 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte optimistky, aj ja sa pridám na pokec :slight_smile:
2. aug 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No aduska........vizerá,že sme tu samé.......čo budeme robiť?
2. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu TTTT :grinning: ale ja nie som snazilka ale optimistka som :grinning:
2. aug 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta, všimla som si, že si píšeme na dvoch témach, asi s pohrám s tým fotom
2. aug 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to tu misha666 ostan-a my sa budeme na teba lepiť ako mušky na lepkavú pásku.-Kedže si tehulinka naša :grinning:
2. aug 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...ako si to vyriesila vcera s muzom ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hahaha............hádaj.........hahaha
2. aug 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...dala si mu facku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj tak o tej facke som mu hovorila a smejem sa stále na tom.........Ale išlo to po dobrotky.(Výnimočne som sa ani nenarobila a do 2 minút bolo po všetkom)................................................ručná práca
2. aug 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...tak to je dobre ked si sa velmi nena robila :grinning: ja sa narobim vecer...
2. aug 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiii co vy to tu mate za optimisticku temu, rucne prace?!!! :grinning:
2. aug 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.som tu ale nie dlho
2. aug 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toto sa mi áči, len tak ďalej :slight_smile: :grinning:
2. aug 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ked musíš,tak musíš....................Aký bol krotký potom.(joj len nech si potom nezvyká!)
2. aug 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha
ja sa popukám

Inak už by som tu niekde mala mať foto, len neviem, či som to dobre urobila
2. aug 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa tak ničč foto je väčšie ako je dovolené, musím sa s tým pohrať
2. aug 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zrež ho................to foto.
2. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre dnešok končím,
máme s drahým nejaké povinnosti
:slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: dobrú noc všetkým
2. aug 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok