Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

v555
2. aug 2008

Som v praci a porodili sme krasneho chlapčeka,síce cisárskym rezom ale je nádherný,posielam vam z neho vzorku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😉 😉

janula13
2. aug 2008

ja len na margo v555, aj mne uz taha krizik na 32 😀 Kto to rodil?Blahozelam!!!

tittlinka
2. aug 2008

Ahojky jsem tu uuuplne nova,tak doufam ze brzy zapadnu 😎 Vsechny zdravim 😉

cikyta
autor
2. aug 2008

Ahojte všetky.......Za 1.blbne nám net.Je tu búrka..........Za 2.vitaj tittlinka......Za 3.Akurát som kráčala 2 km z prechádzky v lejaku,že som si pred nos nevidela a som ako špongia.Jáj a to mi bolo lúto,že som dnes nešla na kupko a celý svet som skrz to preklínala.Takto som vykúpaná až-až.Vykračovala som si ako miss mokré tričko a tesne pred domom máme krčmu,tak mali chlapy podívanou z krčmy................c ! 😠 😠 😠

alicag
2. aug 2008

Ahoj cikytka tak už aj u nas prši bolo hrozne dusno 🙂

janula13
2. aug 2008

Ciky, tak chlapci este teraz na teba urcite spominaju 😀 😀 😀 Ja neviem ci by som ich az tak potesila 😉 Aj ja som sa dnes chystala na kupko a potom ma manzelik nejak ucicikal a nist nebolo 😉 Ale uz aj tu u nas poprcha,tak chystam zajtrajsi obed so svokrou 😝 😝 😝 musim si odbit dalsiu navstevu 😝 😝 Kto mi zavidi? 😀

cikyta
autor
2. aug 2008

No môjmu mužovi sa išlo dobre.Vraj teplý dáždilk.................Ale mne stáli chlpy ešte aj v nose aká mi bola zima.Hádam mi nádielka v brušku neprechladla.Inak by som muža dobila na halušku-to on vravel:-A nebude pršať. 😒

tittlinka
2. aug 2008

Díkes za přivítání .o) U nás je pěkný dusno,nějaká bouřka by přišla vhod!Miss mokré tričko 😀 wau,aspon se jukli 😉

cikyta
autor
2. aug 2008

alicag....čo to čítam vo veriacich snažilkách?Ja som bola v tom,že ideš do Heliosu a nie že si s tade odišla.No a mám v tom bordel 😒 😒 😒 🙂 ....tittlinka.........tá búrka určite príde.Ako blesk z jasného neba.Ani tu to nemala asi v pláne zhodiť kosti a vidíš......stalo sa 😎 😠

misha666
2. aug 2008

ahojte krasky...ako sa mate? ja som sa akurat napchala kukuricou asi prasknem 😀

posielam Vam virusiky

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

misha666
2. aug 2008

ale som to tu roztiahla...sory 😅

cikyta
autor
2. aug 2008

No misha666..........Je tu na skok a hned narobí rozruchy a naťiahne nás tu.No toto 😀 😀 Ale máš šťastie,že si nás roztiahla tehotenskými výrusikmi.To ťa ospravedlnuje.

aduska222
2. aug 2008

Ahojte optimistky, aj ja sa pridám na pokec 🙂

cikyta
autor
2. aug 2008

No aduska........vizerá,že sme tu samé.......čo budeme robiť?

misha666
2. aug 2008

aj ja som tu TTTT 😀 ale ja nie som snazilka ale optimistka som 😀

aduska222
2. aug 2008

cikyta, všimla som si, že si píšeme na dvoch témach, asi s pohrám s tým fotom

cikyta
autor
2. aug 2008

Tak to tu misha666 ostan-a my sa budeme na teba lepiť ako mušky na lepkavú pásku.-Kedže si tehulinka naša 😀

misha666
2. aug 2008

ciky...ako si to vyriesila vcera s muzom ??? 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
2. aug 2008

hahaha............hádaj.........hahaha

misha666
2. aug 2008

ciky...dala si mu facku 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
2. aug 2008

Jáj tak o tej facke som mu hovorila a smejem sa stále na tom.........Ale išlo to po dobrotky.(Výnimočne som sa ani nenarobila a do 2 minút bolo po všetkom)................................................ručná práca

misha666
2. aug 2008

ciky...tak to je dobre ked si sa velmi nena robila 😀 ja sa narobim vecer...

janula13
2. aug 2008

Fiii co vy to tu mate za optimisticku temu, rucne prace?!!! 😀

kuspitka
2. aug 2008

Ahojte.som tu ale nie dlho

aduska222
2. aug 2008

baby toto sa mi áči, len tak ďalej 🙂 😀

cikyta
autor
2. aug 2008

No ked musíš,tak musíš....................Aký bol krotký potom.(joj len nech si potom nezvyká!)

aduska222
2. aug 2008

haha
ja sa popukám

Inak už by som tu niekde mala mať foto, len neviem, či som to dobre urobila

aduska222
2. aug 2008

aaa tak ničč foto je väčšie ako je dovolené, musím sa s tým pohrať

cikyta
autor
2. aug 2008

Zrež ho................to foto.

aduska222
2. aug 2008

pre dnešok končím,
máme s drahým nejaké povinnosti
🙂 🙂 😀 😀 😀 😲 😲 dobrú noc všetkým