Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
5. aug 2008

Díky baby..................meliska 24?.......................Tak to si za 1.kus ženy,Za 2.kus macherky,Za 3.vyrovnaná optimistka či chceš,či nechceš.. 😀 (Ja som taká chudá trieska,tak aj to sa čudujem,kde sa tam natlačili v tom mojom vychrtlom tele)

melisska
5. aug 2008

Ciky, u mna to bolo, ale kolko bude teraz neviem, ale chcela by som aj zmrzlinky 😎

cikyta
autor
5. aug 2008

To si z tolkeho množstva nemala zmrzlinky? ☹ (ani my sme z tých 8 vtedy nemali)

janula13
5. aug 2008

Ciky na telicku nezalezi, aj ja som taky sliz, vsetci mi uz teraz predpovedaju problemy s porodom, ale tro sa musim k nemu prepracovat a vraj musim pribrat ak chcem otehotniet, ale to je priam nemozne.Inak aj ja pekne liahnem vajka, Stenova(ak je to ta co robi utz )mi pochvalila urodu, citim sa uz ako nejaka sliepocka, uz len kodkodakat, ked znasam 😀 😀 😀 Ale tebe to vyjde, mam tusaka 😀

vika34
5. aug 2008

tiež si myslím,že vôbec nezáleží na váhe/nepredpokladám ,že máte anorexiu,to by bol asi problém/ja ked som čakala dcéru tak som otehotnela a mala som 46 kg,neskôr sa to vyšplhalo až na 69 a po pôrode som sa už nedostala na takú nizku váhu,takže držím palčeky 😀

cikyta
autor
5. aug 2008

janulka..........Ja som pribrala zhruba 9 kg za 10 mesiacov.Tiež som sa dovtedy márne snažila,ale teraz mi pomohlo,že som prestala fajčiť,napichala som sa hormonmi a ide to pekne hore tá ručička na váhe. 😉 Držím palce aj tebe janulík!tfuj tfuj

vika34
5. aug 2008

cikyta,odkedy nefajčíš?Ja som toto rozhodnutie dlho zvažovala,20.1.som prestala po viac ako 20 rokoch.Zatiaľ sa držím,ale mne teda dosť vadí,že som pribrala,ešte do toho tieto hormony,už teraz vyzerám ako v 4 mesiaci,všetko mi to išlo do brucha

cikyta
autor
5. aug 2008

vika...V septembry bude rok,čo nefajčím.Fajčila som 13 rokov,ale aspon 100 krát som prestávala fajčiť.Až túžba po dieťatku ma donútila. 🙂 Hej aj ja mám všetko väčšinou v bruchu.Ruky nohy chudé a na riti celulitídu a pupok ako 4 mesiac tiež.Teraz ked prišlo leto som zostala stáť pred skrinou a z celej skrine oblečiem jedny jediné nohavice. 🙂

cikyta
autor
5. aug 2008

No dobrú nôcku vám všetkým želám............ 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

janula13
5. aug 2008

ciky, ty teda pobavis tymi popismi 😀 😀 ja mam okolo 48,5 a to ani nefajcim, ale mozem zjest cokolvek, tak nic, ani deko navyse.Uz som sa aj pytala lekara, ako mam pribrat a on ze mam byt rada, ze som taka, ze po tehotenstve mi nejake to kilecko ostane niekde nalepene, dufam len ze na tych spravnych miestach 😀 celuli mam tiez a to som taka vyzla, ale kaslem na nu, mam ine priority 😀
tak dobruuu ciky...to ja do pelechu az okolo 22.30 😎

vika34
5. aug 2008

dobrú noc,ja oblečiem viaceré,ale nie je to bohviečo,ale stále si hovorím,že ked budem môcť začnem chudnúť,ale ešte nemôžem 😀 ,alebo sa mi nechce 😲

janula13
5. aug 2008

Vika aj tu pises? 😀 Tak sa pekne drz a nijake cigaretky, radsej par kileciek navyse, hlavne nech si zdrava a aj babenko 😀 Ved to je guraz prestat po 20rokoch.ja som rad ze som nikdy nezacala, aj ked skusila 😀 Za mladi 😀

sandrika
5. aug 2008

nobojte príde ajna vás,keď som otehotnela ja prirodzenou cestou musí každá....9 rokov som mala bulímiu - aj v čase otehotnenia, nepravidelná mrcha, endometrióza, varixy na vaječníkom, každý druhý mesiac anovulačný, roky neuspešného snaženia,stres, problémy s matkou pre ktoré som aj trpela tou bulímiou ...a predsa spm 1.8.2007 splodili to najkrajšie dieťatko na svete - pre mnatreba veriť nevzdávať sa prajem tokaždej jednej z vás . Mne sa narodil synček po ukrutných 24 hod bolestiach smrteľne chorýno vyhral svoj boj so životom a to keďsa mimi okolo 2,5 mesiaca navás usmeje je najkrajšie čo sa v živote môže niekomu stať . Všetkým vám držím päste. Silno. Hlavne sa nesledujte snažte sa nemyslieť na to ako veľmi chcete mať miminko. Je to ťažké sama viem, ale inak to nejde. Vypnite užívajte si teplo , slniečko, pohodu, milovanie tak ako bymalobyť vaše posledné v živote a ono to príde. Na každú zvás tam hore čaká malýanielik a on vie kedy má prísť do vašeho bruška.

vika34
5. aug 2008

janula ,píšem pravidelne iba do GF,ale čítam viaceré témy a niekedy sa zapojím aj inde

janula13
5. aug 2008

Ved aj ja, citam vselico, niekde hodim veticku....idem pomoct cosi manzelikovi, nezvlada to bezo mna, hned som spät 😀

janula13
5. aug 2008

tak vika, lucim sa, este potrebujem zopar drobnosti urobit a lezieme do postele, mali sme skore vstavanie a mna to nici 😀 tak este raz, mysli pozitivne a uvidis, ako to dopadne, ved vidis aky tu mas funclub 😀

melisska
6. aug 2008

Dobré ránko 😀

Ciky mala som mrazacikov - dva KETy neuspesné 😔 A verim, ze aj teraz budeme mat mrazacikov aj ty, nebojkaj. Ty si pribrala 9 kg a super 😕 to si vazila okolo 45kg?

cikyta
autor
6. aug 2008

Ahojte všetky dievčence!...................meliska,vážila som 10 rokov 50kg a teraz mám rok 60 kg skoro..........Verím,že sa tentokrát bude mrazáčikom dariť! 😉

aduska222
6. aug 2008

Ahoj cikyta.
Ako sa máš? 🙂 Tá váha 60 je OJ Moj mi stále hovorí, že keď nie je cici rici, tak to nestojí za to 😀 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

Ved to aduska.Zväčša mám len "bruci",také malé "cici" a už sa rysuje aj dobrá "rici" 😀

aduska222
6. aug 2008

neboj, keď sa nám to narodí, dáme sa dokopy- trošku kojeneckej stravy, sem tam fitko a šťastie na duši nám pomôže. Ja vôbec nepochybujem že o dva roky budem mať 56 kg a ročné baby ktoré sa bude stále usmiavať 🙂 🙂 🙂 Tak hlavu hore

cikyta
autor
6. aug 2008

No aduska....................Tak aspon vidno,že si v dobrej téme-tebe šitej na mieru!A tak to má byť.

melisska
6. aug 2008

Ciky, mne sa paci to bruci 😉 s tym mam stale problemy, lebo rad papkam, tak rado vykuka 😀 😀 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

Len nech vykúka a najlepšie bude,ked tam bude aj niekoho skrývať a tak budú vykúkať spolu na svet! 😉

melisska
6. aug 2008

Mas pravdu 😉 😵

cikyta
autor
6. aug 2008

Bože môj dievčatá!.................Sedíme si s mužom,obedujeme a oproti nám letí BOCIAN.Otočil sa nad našim domom!...................Muž vraví:No prišiel zmapovať situáciu,kde má v nedelu zhodiť náklad. 😀 😀 😀 😀

domcek1111
6. aug 2008

tak to by bolo super, fakt keby tie bociany-vedeli, kde majú dať bábo...
ja keby som sa mala riadiť bocianmi, tak tehuľka som každý mesiac 😀

janula13
6. aug 2008

ahojte babule, vy mate tusim super naladu, tak ja tu budem len citat, nech to tu nenarusim.Mozem sa ale spytat od vas skusenejsich, kolko trvaju papierovackyokolo IVF?S cim mam ratat?Ja som vo vseobecnej.
ciky, tvoj manzelik je taky dobry zabavac ako ty 😉 Inak dnesna IUI vraj nic moc 😝

cikyta
autor
6. aug 2008

domček..................Možno ešte neletel ten správny bocian..................Alebo si počkaj na vranu-tá nosí dievčatká! 😀

domcek1111
6. aug 2008

jej, tak to si ma potešila............ 🙂 dofrasa, to už je jedno či chlapček alebo dievčatko, len nech to je a hlavne zdravé!!!! 😉