• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
:grinning: ak sa neurazis idem dopelechu, neje krce ma chytili do bruska, tak nemam z toho dobry pocit, tak zajtra si vsetko docitam.dobru noc a hniezdite aspon vy :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No urazím.čožeby nie!To si ako predstavuješ?Nič ma viac neurazilo v živote,ako toto. :wink: Nemôžme hniezdiť.Ja si teraz do svojho hniezda nepustím žiadneho vtáka,iba ak by lekárovu pipetu v ktorej pláva moje dieťatenko drobučké... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to manzel je na tom ako moj :grinning: a predstavujem si to takto :grinning: dobru a setri sa ty buduca matka :grinning: totiz teraz vam to vyjde, to tvrdim ja! :grinning: ahoj
6. aug 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OK janula..........Ked to tvrdíš,tak to tak aj bude..............(Ale aj v opačnom garde.) :wink: Tak dobrú noc....Záverečná.......................Dopíjame.......................Zatvárame............. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
6. aug 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,dokiaľ som dočítala,čo ste za celý deň popisali odišli ste mi spať :grinning: :grinning: ,tak idem aj ja :dizzy_face: dobrú noc
6. aug 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeeeee ranko,

vy ste tu popisali :grinning: :grinning: :grinning: a s tym hniezdom je na tom aj moj manzel rovnako, :grinning: chudatka my zeny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Predoper. mam vybavene, zajtra odnesiem a v nedelu odber :dizzy_face: uz sa tesim ked budem mat aj ja svoje bambulky v brusku :wink:
7. aug 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moja vikuška...........Prepáč!..........Vráť sa nám! :cry: My čakáme.
7. aug 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja cez deň nemôžem,musím pracovať :angry: ,tak iba nakúkam,aby som toho nemala večer veľa na čítanie
7. aug 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Meliska...tak tebe budú v nedelu brať a mne dávať?...sranda. :grinning: Dobre vika,tak večer ťa čakáme.Nemáme kam ujsť a už sa teším na teba! :wink: :wink: :wink: :wink:
7. aug 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes večer asi ani nie,mám sa stretnúť s kamoškami,tak to bude dlho do noci,tak asi až zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky este neviem iste, az zajtra :wink: Uz mam zavarena struky, baranie rohy s kapustou aj bez nej a teraz idem trosku na slniecko, aby som mala aj cierne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papa zatial
7. aug 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meliska........len vysln.Budú ako zrnká maku!................................................................................................................................................ :grinning:
7. aug 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,čo znamená len biochem.tehot.?
7. aug 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, to znamena ze som bola po IVF tehotna, ale hned to odumrelo-za tyzden :frowning2:
7. aug 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo???
melisska mňa ani nenapadlo, že keď sa to podarí, že sa to môže pokaziť takto rýchlo. Vysvetlili ti lekári, že prečo?
7. aug 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie navysvetlili, oni sami nevedia preco. Proste sa to stava, a ja som sa presne vtedy velmi ppohadala so svokrou, takze ja to pripisujem tomu, velmi, ani sme sa 4 mesiace nerozpravali :angry:
7. aug 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj meliska........Neviem si predstaviť čo by som svokre spravila.Aj si to nejak brala aj ona-a ospravedlnila sa?
7. aug 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je hrozné!!
Teda to si neviem predstaviť. Ja mám posledných pár mesiacov depky ale všetci okolo mňa skáču a chodia doslova po špičkách, až mi je trapne. Môj ma chodí kontrolovať, či neplačem. Ja by som sa svokre už nikdy ani nepozdravila
7. aug 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kde ste dámy?
7. aug 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to znamená,že ked si išla na prvý test tak si ho mala pozitívny,ale hcg malo malú hodnotu?
7. aug 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No idem si dať šlofíka.Nejako mi padá lebka. :pensive:
7. aug 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika Hcg nebolo velmi vysoke, ale aj z takeho su babetka :slight_smile: 160 a potom zacalo klesat, bola som este dva razy na krv.
Svokraˇ, dlha kapitola, neviem ci jej to bolo aspon luto, lebo ona lutovala iba seba, kolko nam ppomahala... a na margo ma ohovarala po celej dedine :angry: ja ju nie, aspon si ludia o nej pomysleli svoje, brrrrrrrrrrrr je to bosorka.
7. aug 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zajtra na druhý test,ale pri prvom som bola taká vystresovaná a prekvapená,ked mi povedali ,že je to pozitívne,že som sa ani neopítala na cifru,tak ,ale dúfam,že to bude O.K.
7. aug 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika jasne ze je to vporiadku :slight_smile: a drzim palceky a potichu gratulujem :dizzy_face:
7. aug 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vika34...Tak zajtra ťa tu čakáme s krásnou 100% správou a aby bolo všetko v poriadku.
7. aug 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, dnes sa moc nezapojim, neuverite, mam teplotu 38 a boli ma cely clovek, je mozne mat chripku v lete????To snad len ja dokazem :grinning: Tak som hodila paralen 500, ten mozu vraj aj tehule, keby nejakym zazrakom som :grinning:
Melisska neda mi nereagovat, to s tou svokrou, je to tusim kopia mojej, to by som vedela o nej pisat do rana :grinning:
Vika, tak pevne drzim palceky, nech nas tu nabudis zajtra dobrou spravou :grinning:
7. aug 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Servus janula.......................ty čo vyvádzaš? :angry: Ochorieť 7.8.-no na hambu sveta!.....Však si behala do ladovej vody,pár krát zmokla a v teple vypila studenú vodu naraz na hrdlo? :unamused: Po riti!..................Tak bežkaj do postielky.Neboj teda.Dnes ťa trápiť nebudem.Nájdem si inú obeť. :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cikytka, ja ti nevim, prislo to na mna doobeda, ucila som len jeden kurz a ledva som sa doplazila k sefke, dala vypoved, bola velmi sklesla, ved prichadz o vynikajucu lektorku :grinning: a doplazila sa domov...ja netusim z coho a este aj ten utros ma zdecimoval a to som sa predtym chvalila, ze nemam nijake vedlajsie ucinky, nie ja, ale ten utros :grinning: ale poctivo som precitala, tak sa aj pobavila :grinning:
7. aug 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este, nejlepsia bola manelova reakcia:to zase dnes nic nebude?A ani zajtra?...tak ma to dost pobavilo, on nie je z tych, co by to museli mat kazdy den, ci obden, ci este menej...a teraz toto, mozno mu uz zabera ten permen, ved tie jeho ucinky tak vyzeraju :grinning: :grinning: :grinning: a ja takto prepasiem sancu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veru aj môj to chcel častejšie,ked jedol vitamíny na spermijky.Nahánal ma po byte,ako kohút sliepočku. :grinning:
7. aug 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok