• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
Adusak, ja este nevari, teraz sme len ranajkovali :grinning:
17. aug 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooooooooooj prepac to preto lebo sa ponahlam, Aduska :slight_smile:
17. aug 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dicinka........žiadne príznaky.Co sa trošku zmenilo,ako vo všedný den je to,že mám vela vyrážok,herpes,väčšie prsia,ale vôbec nič ma nebolí. :slight_smile: Ja dnes nevarím.Muž pečie rybu a pečie aj placky. :wink: Chcel , tak nech robí.
17. aug 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ste tu?
17. aug 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak aká bola nedeľa? :slight_smile:))
17. aug 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj happy.........Celkom fajn.Akurát odišla návšteva a ja sa zberám do vane pomaly.... :slight_smile:
17. aug 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bože môj.Akurát pozerám správy ako zrazilo dnes auto babku s 5.r.vnučkou a obe umreli.To je strašné.Až mám zimomriavky... :frowning2:
17. aug 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme dnes boli na výlete v skanzene v Čiernom balogu a boli tam aj preteky aut do vrchu. Prešli sme sa cez les, proste pekná nedeľa. teraz malý ešte pozerá rozprávku a za chvíľku aj my pôjdeme do vane.
17. aug 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No výborne.Tak to ste mali ozaj pekný dník....... :wink: .......My sme si pozreli video z dovolenky,čo sme boli na stanovačke v Senci tento rok.Boli sme riadna partia a ešte teraz ma bolí brucho od smiechu. :grinning:
17. aug 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli s tou kamoškou, čo som včera spomínala, že má tiež 6 ročné adoptovné dievčatko. Deti sa šikovali za ruky, no zlatí boli. To dievčatko mám aj v profile, teda oboch. To bolo vlani spolu na dovolenke.
17. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
HEJ.Sú bohovský!Velmi im to šikne na tej fotke!.................. :grinning:
17. aug 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dávaj pozor na bruško, nesmej sa tak, nech sa drobec nenatriasa. :grinning:
17. aug 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj,ten dostal zabrať prvé dni.A ak to vtedy prežil,už prežije hádam všetko.To som prežila cez zlaknutie,stres a pád. :slight_smile:
17. aug 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem okúpať malého a spinkať, tak zatiaľ pekný večer ,papa
17. aug 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Podobne.Pápá :pensive: :grinning:
17. aug 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už som aj s5, o čom kecáte?
17. aug 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj.Sme tu samé happy.To tu tak cez výkend chodí................ :unamused:
17. aug 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Padol mi net a nešlo to spojazdniť. Práve , keď potrebuješ, tak sa to pokazí. No, ale už tu ani nik nie je, tak všetkým dobrú nôcku, kto sa tu ešte zastaví a pekný pracovný týždeň, papa :slight_smile:
17. aug 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zdravím všetky dievčence s menšími,či väčšími problémami,ktoré berú život optimisticky a bijú sa o svoj čo i len najmenší úspech a ničoho sa už neboja. :grinning:
18. aug 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj ciky....
18. aug 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som z prace doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vsetky vas pozdravujem :wink:
18. aug 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Aký ste mali den? :confused:
18. aug 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky,mne to celkom uslo, ale som si teraz an pol hodinku zdriemla, tak mi je lepsie :wink: a ty?
18. aug 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som bola doobeda u lekára,poobede som si tiež lahla a podvečer vychádzka+návšteva.Celkom v pohode,len ma trápi zub a bolesť brucha-nie moc,ale mám také divné pocity ako na mrchu. :frowning2:
18. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky aj ja , mna pobolieva ako na mrchu :frowning2:
18. aug 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , tak konečne som si našla trochu času, dnes bol v robote blázninec, kým sa všetci rozkukali a pokecali, . .. . potom mi nešiel pc - no hrôza ako si robotu len odkladám.
Cikyta - Tak ako sa cíti naša mamina? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj aduska.O 2 poschodia vyššie som písala ako mi je :pensive: Na prd. :frowning2: meliska...ešte ma drží pri živote to,že to sa stáva.Môže to tak bolieť kludne-ale ten strach... :unamused:
18. aug 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No dobre.tak dobrú noc........páááááááááááááááá
18. aug 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte!..............Sakra tu to vymrelo.Ale ved hádam sa niekedy ukážete! :slight_smile: Tak pekný dník želám.
19. aug 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cikyta :slight_smile: .. ja vás občas čítam a sem-tam sem aj niečo napíšem.. dnes ráno som mala takú blbú náladu, tak som chcela u vás načerpať trocha optimizmu :grinning: .. ale videla som, že ste nejaké sklesnuté.. už je lepšie? Bruško ešte stále pobolieva? A koľkáty máš deň po transfere?
19. aug 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok