Optimisticky naladené snažilky

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉
melisska
17. aug 2008
Adusak, ja este nevari, teraz sme len ranajkovali 😃
melisska
17. aug 2008
Jooooooooooj prepac to preto lebo sa ponahlam, Aduska 🙂
cikytaautor
17. aug 2008
Dicinka........žiadne príznaky.Co sa trošku zmenilo,ako vo všedný den je to,že mám vela vyrážok,herpes,väčšie prsia,ale vôbec nič ma nebolí. 🙂 Ja dnes nevarím.Muž pečie rybu a pečie aj placky. 😉 Chcel , tak nech robí.
cikytaautor
17. aug 2008
Ste tu?
happy113js
17. aug 2008
Ahojte baby, tak aká bola nedeľa? 🙂))
cikytaautor
17. aug 2008
Ahoj happy.........Celkom fajn.Akurát odišla návšteva a ja sa zberám do vane pomaly.... 🙂
cikytaautor
17. aug 2008
Bože môj.Akurát pozerám správy ako zrazilo dnes auto babku s 5.r.vnučkou a obe umreli.To je strašné.Až mám zimomriavky... 😞
happy113js
17. aug 2008
My sme dnes boli na výlete v skanzene v Čiernom balogu a boli tam aj preteky aut do vrchu. Prešli sme sa cez les, proste pekná nedeľa. teraz malý ešte pozerá rozprávku a za chvíľku aj my pôjdeme do vane.
cikytaautor
17. aug 2008
No výborne.Tak to ste mali ozaj pekný dník....... 😉 .......My sme si pozreli video z dovolenky,čo sme boli na stanovačke v Senci tento rok.Boli sme riadna partia a ešte teraz ma bolí brucho od smiechu. 😃
happy113js
17. aug 2008
My sme boli s tou kamoškou, čo som včera spomínala, že má tiež 6 ročné adoptovné dievčatko. Deti sa šikovali za ruky, no zlatí boli. To dievčatko mám aj v profile, teda oboch. To bolo vlani spolu na dovolenke.
cikytaautor
17. aug 2008
HEJ.Sú bohovský!Velmi im to šikne na tej fotke!.................. 😃
happy113js
17. aug 2008
A dávaj pozor na bruško, nesmej sa tak, nech sa drobec nenatriasa. 😃
cikytaautor
17. aug 2008
Jáj,ten dostal zabrať prvé dni.A ak to vtedy prežil,už prežije hádam všetko.To som prežila cez zlaknutie,stres a pád. 🙂
happy113js
17. aug 2008
Idem okúpať malého a spinkať, tak zatiaľ pekný večer ,papa
cikytaautor
17. aug 2008
Podobne.Pápá |-| 😃
happy113js
17. aug 2008
Tak už som aj s5, o čom kecáte?
cikytaautor
17. aug 2008
Ahoj.Sme tu samé happy.To tu tak cez výkend chodí................ :-|
happy113js
17. aug 2008
Padol mi net a nešlo to spojazdniť. Práve , keď potrebuješ, tak sa to pokazí. No, ale už tu ani nik nie je, tak všetkým dobrú nôcku, kto sa tu ešte zastaví a pekný pracovný týždeň, papa 🙂
cikytaautor
18. aug 2008
Zdravím všetky dievčence s menšími,či väčšími problémami,ktoré berú život optimisticky a bijú sa o svoj čo i len najmenší úspech a ničoho sa už neboja. 😃
dicinka1
18. aug 2008
ajoj ciky....
melisska
18. aug 2008
Uz som z prace doma :-p :-p :-p a vsetky vas pozdravujem 😉
cikytaautor
18. aug 2008
Ahojte.Aký ste mali den? =-)
melisska
18. aug 2008
Ciky,mne to celkom uslo, ale som si teraz an pol hodinku zdriemla, tak mi je lepsie 😉 a ty?
cikytaautor
18. aug 2008
Ja som bola doobeda u lekára,poobede som si tiež lahla a podvečer vychádzka+návšteva.Celkom v pohode,len ma trápi zub a bolesť brucha-nie moc,ale mám také divné pocity ako na mrchu. 😞
melisska
18. aug 2008
Ciky aj ja , mna pobolieva ako na mrchu 😞
aduska222
18. aug 2008
ahojte , tak konečne som si našla trochu času, dnes bol v robote blázninec, kým sa všetci rozkukali a pokecali, . .. . potom mi nešiel pc - no hrôza ako si robotu len odkladám.
Cikyta - Tak ako sa cíti naša mamina? 🙂 🙂 🙂
cikytaautor
18. aug 2008
Ahoj aduska.O 2 poschodia vyššie som písala ako mi je |-| Na prd. 😞 meliska...ešte ma drží pri živote to,že to sa stáva.Môže to tak bolieť kludne-ale ten strach... :-|
cikytaautor
18. aug 2008
No dobre.tak dobrú noc........páááááááááááááááá
cikytaautor
19. aug 2008
Ahojte!..............Sakra tu to vymrelo.Ale ved hádam sa niekedy ukážete! 🙂 Tak pekný dník želám.
nelia
19. aug 2008
Ahoj Cikyta 🙂 .. ja vás občas čítam a sem-tam sem aj niečo napíšem.. dnes ráno som mala takú blbú náladu, tak som chcela u vás načerpať trocha optimizmu 😃 .. ale videla som, že ste nejaké sklesnuté.. už je lepšie? Bruško ešte stále pobolieva? A koľkáty máš deň po transfere?