Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
21. aug 2008

janula...........................Všetko najlepšie k Tvijim krásnym meninkám.Prepáč,že som sa až teraz spamätala! ☹

janula13
21. aug 2008

dakujeeeem 😀 😀

cikyta
autor
21. aug 2008

Sa máš!...........Budeš piť!.....................Ej ako by som si s tebou štrngla.Ale nemôžem.....Nabudúce!

janula13
21. aug 2008

Ciky, tak ja uz mam po mcheche a veeeelmi sa s tebou tesim, aj to je darcek pre mna, tento tvoj uspech, zajtra chcem vidiet foto 😀

dicinka1
21. aug 2008

ajojte optimistky..kto doda pesimistke optimizmu? ☹

moncika15
21. aug 2008

dici, ja nie ale pridavam sa k tebe k hladaniu optimistky ktora nam zdvyhne naladu 😉
tak cikyta kde siiiiiiiiiiiiiiiiii?!

dicinka1
21. aug 2008

moncika....je mi strasne zle..neviem co urobim ked teraz to druhe ivf sa nepodari 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

moncika15
21. aug 2008

dici,nerozmyslaj a nestresuj sa dopredu! to jedine ma napadlo.. aj ked sama neviem ako na to 😔
rada by som ta nejako povzbudila ale fakt neviem ako ked sama som jedna xodiaca depka ☹

moncika15
21. aug 2008

a halvne necitaj smutne pribehy mamiciek co prisli o babo! to ti isto naladu nepopravi

cikyta
autor
22. aug 2008

dicinka..........Už som ti to vravela a budem to opakovať:.........Pri pvom IVF som neverila,bála sa,stresovala,robila paniku......tak to nevyšlo. 😒 Teraz pri druhom IVF som veselá,nech sa stane čokolvek.Celú stimulku som sa presmiala!Dokázala som to!A úspech je "možno tu".Pondelok idem na krv,ale močové testy sú pozitívne.....Tak len tolko!Mám pravdu dici!!!!!

dicinka1
22. aug 2008

vazne?uz si si robila testiky ciky?

dicinka1
22. aug 2008

ciky...daj ich do albumiku.....pls 😉

cikyta
autor
22. aug 2008

Jáj dici.......keby som to vedela.Ked príde večer muž a donesie foťák,tak mi to urobí on.Lebo mám to síce v mobile odfotené a je to pekne vidieť,ale je to rozmazané.Tak uvidím večer,čo vymyslím s mužom...

dicinka1
22. aug 2008

ok...moja..tesim sa....kolky si den po et?

cikyta
autor
22. aug 2008

Dnes je to 11 den po ET.

dicinka1
22. aug 2008

takze mas silne palice?

cikyta
autor
22. aug 2008

Dosť na môj vkus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
22. aug 2008

😵 😵 😵 😵 😵 ciky..hrozne sa bojim...co mam robit,aby som nebola taka...aby som mala super naladu?

cikyta
autor
22. aug 2008

Už si to zažila,vieš do čoho ideš,tak už len skrz to bud frajerka!..............Stále si to opakuj,stále!.......A stále si opakuj aj to,že druhé pokusy sú úspešnejšie!.............Tak si rob silné vajíčka a krm ich smiechm a vierou!

dicinka1
22. aug 2008

ok ciky..budem sa snazit...a nie dufam,ale verim,ze sa to podari... 😉

cikyta
autor
22. aug 2008

😉 tak.

dicinka1
22. aug 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
22. aug 2008

ahojte. na mna to nejako nezabera ☹

sisipetka
22. aug 2008

cikyta - zacinam sa tesit s Tebou 😉 Tak popros Silvinku, ze sa chcem tesit s nou nasledujucich 9 mesiacov 🙂 a nech teda pekne mamku poslucha.

cikyta
autor
22. aug 2008

sisipetka...........Silvinka bude dobručká a ak mi o nej povie pondelok lekárka,že tam je................pošle svoje kamarátky do Vašich brušiek!...........Tak sa chystajte všetky!.............Každej sa ujde-slúbila mi to!.....Fakt!...... 🙂 Moncika,nehnevaj ma!Pre teba to rovnako platí,že ti moja Silvinka pošle kamarátku!(Sibe mi,viem,ale verte,že mám pravdu 😅 )

moncika15
22. aug 2008

😀 😀 😀 cikyta
kiez by si mala pravdu 😵

cikyta
autor
22. aug 2008

moncika......................................................................mám! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak si utekaj vyleštiť bruško,lebo za chvílu ti tam príde návšteva,ktorá sa zdrží 9 mesiacov!Tak nech je jej tam dobručko!

moncika15
22. aug 2008

verim ti 🙂 zacinam tomu fakt verit 😅 zabera to 😕
hned po mrske zacinam znovu pit alxemilku,kys. listovu papam stale

cikyta
autor
22. aug 2008

No vidíš!..................Tie,čo to rýchlo vzdajú,dlho trpia!.........Som si to tu tak všimla.takže sa k nim v žiadnom prípade nerad!...A bud 100% odhodlaná každučký mesiac v roku si pýtať od boha svoju bábiku!

moncika15
22. aug 2008

pytam pytam 😉 ale nie od boha ale od priatela 😀
ja to mam tak raz hore raz dole. ide dost aj o to do akej temy prave prispievam a ake clanky citam...